PDA

Zobacz pełną wersję : Jak i czym uszczelnić i zakleić



fantomek24
26-04-2018, 16:15
Dziury elewacji balustrad dzieki może pianką? Ale jaki tym rodzaj?

fantomek24
02-05-2018, 10:08
Dziury elewacji balustrad dzieki może pianką? Ale jaki tym rodzaj?

Nie wierzę nikt nie wie?

jajmar
02-05-2018, 11:03
Dziury elewacji balustrad dzieki może pianką? Ale jaki tym rodzaj?

Język polski to trudny język.


Jeżeli pytasz o te spore dziury które ktoś wyciął do mocowania tych konstrukcji to uzupełnić tym materiałem który był. Styropian lub wełna.

A swoją drogą ktoś nieźle to spier....ił.

fantomek24
03-05-2018, 12:30
Dlaczego uważasz ze spier. ...

jajmar
03-05-2018, 21:28
Dlaczego uważasz ze spier. ...

Bo masz dziury w elewacji. Prawidłowa kolejność to konsole wystające z elewacji, elewacja i mocowanie tych rusztów. Jeżeli to dodane po elewacji to koljnośc prac podobna, ale ciężej ukryć wycięcia.

fantomek24
05-05-2018, 06:51
Ale mądrość wyraziłeś kolego������
Przeczytaj uważnie mój wątek nie pytam czy trudno ukryć lecz jak to zrobić prosto i poprawnie. A to ze powinno być wykonane w pierwszej kolejności również wiem i nie dotyczy tego wątek. Także powstrzymać się od odpowiedzi jeśli nie masz nic merytorycznego w temacie do dodania

jajmar
05-05-2018, 09:52
Dziury elewacji balustrad dzieki może pianką? Ale jaki tym rodzaj?

Gdzie tu widzisz pytanie o prostotę wykonania i poprawność?


Ale mądrość wyraziłeś kolego������
Przeczytaj uważnie mój wątek nie pytam czy trudno ukryć lecz jak to zrobić prosto i poprawnie. A to ze powinno być wykonane w pierwszej kolejności również wiem i nie dotyczy tego wątek. Także powstrzymać się od odpowiedzi jeśli nie masz nic merytorycznego w temacie do dodania

Jak mam ochotę to piszę, moja odpowiedź była bardziej merytoryczna niż Twoja pytanie.

Dom z Bieszczad
05-05-2018, 11:27
Najprościej: otwór po lewej uzupełnić styropianem a następnie dobrać tynk (może uda się uzyskać taki sam kolor), natomiast jeżeli chodzi o otwór po prawej stronie to najładniej było by uzupełnić to również np styropianem a następnie dociąć kamień elewacyjny (uzupełnić ubytki) wokół mocowania.
Można również uzupełnić obydwa otwory styropianem z potrzebnymi warstwami a następnie nałożyć kamień nawet na obydwa otwory łącząc (przedłużając) elewacje