PDA

Zobacz pełną wersję : Dziennik Broncia - Komentarze



kze
24-04-2005, 20:30
Tak więc zostałem namaszczony do założenia wątku w którym mają być umieszczane komentarze do dziennika budowy naszego kolegi Broncia. Z wrażenia troszkę palce mi zadrżały, ale jakoś udało się....
Broncio gratuluję odwagi budowania i super zdjęć. Jakbyś miał problemy myślę, że za Toba stanie murem cała grupa Tarchimin-Białołęka i pewnie dużo innych osób.... 8)
Powodzenia i gratulacje za odwagę związana z rozpoczęciem pisania dziennika! :wink:

Jacek69
24-04-2005, 20:47
No, zacząłeś wreszcie - teraz pójdzie z górki.

Szczęściarz jesteś -
1. nie musiałeś płacić za działkę
2. już budujesz
3. na zdjęciach wygląda to świetnie.

czekam na dalsze relacje

J

Willie
24-04-2005, 20:58
No Broncio,
wreszcie PRAWDA wyjdzie na jaw - czekamy na szczegóły jak spotkałeś się ze styropaianowymi kształtkami :wink:
coś czuję że następne PIWO będzie pełne Ciekawskich......

pozdrawiam i powodzenia z Dziennikiem - bo z Domem idzie Ci takim piorunem że niedługo poproszę o Specjalny Kurs Przygotowawczy dla siebie :wink:

monka
24-04-2005, 21:11
Broncio
Pisz, pisz jak nawięcej dla mnie to bedzie jak ściąga :wink:

A tak na poważnie to trzymam kciuki za Twoją Konwalię niech szybko rośnie :D

25-04-2005, 08:16
Broncio, masz kolejną wierną czytelniczkę (i chętną do ściągania i wymiany doświadczeń wszelakich :)) Rzeczywiście ciekawie to wygląda, bardzo szybko domek rośnie. Czekam niecierpliwie na ciąg dalszy :)

Broncio
25-04-2005, 20:58
Dzięki za pierwsze komentarze :D
Dzisiaj dalszy ciąg opowieści. Mam nadzieję, że niedługo dojdę już do chwili obecnej i będe mógł już na bieżąco relecjonować postępy na budowie 8)

anSi
25-04-2005, 21:39
Witaj Broncio i podziel się adresem internetowym firmy budującej w wybranym przez Ciebie systemie :)

Willie
25-04-2005, 21:50
Mam nadzieję, że niedługo dojdę już do chwili obecnej i będe mógł już na bieżąco relecjonować postępy na budowie 8)

hehe :wink: :lol: :D

a umiesz tak szybko machac palcami jak szybko dom budujesz? :wink:

pozdrawiam i trzymam kciuki

Broncio
25-04-2005, 21:52
Witaj Broncio i podziel się adresem internetowym firmy budującej w wybranym przez Ciebie systemie :)
Witaj anSi :wink: Uprzedzam że nie jest to zbyt obszerna strona. W razie pytań służę pomocą.
Strona mojego wykonawcy (http://www.awsystem.com.pl/)

Broncio
25-04-2005, 21:55
a umiesz tak szybko machac palcami jak szybko dom budujesz? :wink:

pozdrawiam i trzymam kciuki
Była dłuższa przerwa. Chłopaki wrócili do Kielc.
Do jutra maja lać beton do tych kształtek które sa na zdjęciach. Mam nadzieję że zanim postawia nastepne elementy to ja już wszystko napiszę co się działo wczesniej :wink:

Whisper
25-04-2005, 22:06
Broncio, negatywne opinie słyszy się głównie od ludzi, którzy z czymś nie mieli w ogóle styczności. Nie przejmuj się i nieś ten kaganek oświaty budowlanej :wink:

Broncio
25-04-2005, 22:21
Broncio, negatywne opinie słyszy się głównie od ludzi, którzy z czymś nie mieli w ogóle styczności. Nie przejmuj się i nieś ten kaganek oświaty budowlanej :wink:

Dzięki Whisper za wsparcie :wink: .
Największymi przeciwnikami styropianu są nasi rodzice. Ale nie ma się im co dziwić. Kiedyś budowało się tylko z cegły...

jane
28-04-2005, 21:56
Teraz już idę spać, ale jutro z chęcią poczytam o tym systemie. Gdzie można dowiedzieć się więcej na ten temat?

ps. gdy przeczytałam o wjeździe z południa od razu pomyślałam o tym właśnie domku! :)

Broncio
28-04-2005, 23:05
Tutaj jest strona producenta klocków styropianowych:

http://www.thermodom.pl/PL/

A tutaj dosyć stary, ale ciekawy wątek z forum:

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=3949&postdays=0&postorder=asc&highlight=awsystem&start=0

Willie
29-04-2005, 10:25
Hej Broncio,

bedziesz miał wentylację mechaniczną (z reku?)? Z tego watku wynika że to chyba istotna sprawa :roll:

pozdrawiam

Broncio
29-04-2005, 11:01
Wentylacja będzie zwykła. I to tylko w pomieszczeniach, które tego wymagają (kuchnia , łazienki, garderoby). Na wszelki wypadek z każdego pomieszczenia będzie wyprowadzona, ale narazie zatkana. Gdyby coś się działo (wypluć to słowo :D ) to można będzie ją w każdym momencie uruchomić.
Wykonawca zapewnia że nie będzie takiej potrzeby. Inaczej sprawa by wyglądała gdyby ściany wewnętrzne również były z klocków styropianowych. U nas ścianki wewnętrzne będą z normalnych pustaków.

kze
02-05-2005, 18:10
Widzę Broncio, że jesteś nowator! Brawo! Że tesz jak byliśmy na piwie to nie zaczęliśmy gadać na temat tego jakiej technologii uzyć do budowy domu...Pewnie dużo byś nam naopowiadał... :lol:

W każdym wypadku na następnym piwie siadam w pierwszym rzędzie i będę słuchał opowieści na temat Twojej budowy (a i liczę na ten objazd po budowach bym na własne oczy mógł zobaczaczyć jak Ci idzie...)

Broncio
02-05-2005, 19:34
Na razie stoi w takim stanie jak widać na zdjęciach. Chłopaki przyjadą w środę. Będzie ich już trzech to mam nadzieję, że teraz dopiero budowa ruszy z kopyta :wink:
Zapraszam oczywiście wszystkich chętnych do obejrzenia budowy. Poproszę jedynie o wcześniejszą informację o wizycie na priv.

Następne zdjęcia będą lepszej jakości. Dzisiaj kurier przewiózł mi aparat cyfrowy. Fajna zabawka :D

Jacek69
16-05-2005, 12:40
Ten styropian mnie zadziwia ... ale w praktyce wygląda doskonale;
Ja zdecydowanie za mało awangardowy jestem na takie rozwiązanie ale będę śledził z wielkim zaciekawieniem ....

J

kze
23-12-2005, 09:40
Zdrowych i spokojnych świąt oraz spełnienia wszelkich marzeń w nowym roku
http://psphome.dhtml.pl/swieta/choinka2.jpg