PDA

Zobacz pełną wersję : Przyjmę lub kupię ziemię... Błonie...



Szymeq
25-04-2005, 10:35
Witam
... jak w temacie postu, przyjmę lub kupię ziemię. Potrzebuję około 3 wywrotek lub więcej. Najlepiej gdyby był transport (Błonie\k Warszawy), ponieważ własnego nie posiadam. :)
Czekam na info pod nr tel. 606-611-810 lub mail [email protected]
Pozdrawiam
Szymeq

askala
25-04-2005, 15:06
Dołączam się nawet z 10 wywrotek lub więcej...
kontak [email protected]

Pzdr
Mariusz

Szymeq
26-04-2005, 09:44
O czyżby sąsiad się odezwał :lol: ???
Oki razem z Mariuszem potrzeba nam min 15 wywrotek tej ziemi.
Czekamy na jakieś informacje... ktokolwiek widział ktokolwiek wie :wink:
Pozdrawiam

lakier01
26-04-2005, 09:55
Potrzebuję min. 20 wywrotek ziemi (niekoniecznie humus) okolice Krakowa. Proszę o kontakt [email protected]
PILNE !!!

akak69
27-04-2005, 20:42
Grodzisk Mazowiecki - facet wozi mi jelczem po 120zl za kurs - Milanowek. Jesli potrzebujecie kontaktu chętnie podam.

askala
27-04-2005, 21:12
Chetnie wiec podaj.

PIOT_R
27-04-2005, 21:43
Ja też proszę o namiar :D

Szymeq
28-04-2005, 20:27
tak tak koniecznie podaj namiar :lol:

Aha i jeszcze jedno - Mariusz będę w sobotę na wizj lokalnej w Grodzisku i zobaczymy czy ta ziemia będzie dobra. Jeśli tak to Ula nam poda namiar :D

Ula i Sławek
05-05-2005, 09:30
Słuchajcie, jest taka firma w Pruszkowie, która ma zbędną ziemię (co prawda kiepską, więc nadaje sie tylko jako podkład) i gruz (spore kawałki płyt chodnikowych). Odda to za darmo. Chętny musi tylko mieć swój transport, bo załadunek jest gratis. Tego jest naprawdę dużo. Minimum tysiąc ton ziemi z gruzem i tyle samo czystego gruzu. Dla orientacji: na największą wywrotkę wchodzi 30 ton, a średni kamaz da radę przewieźć kilkanaście ton. Sama wzięłam od nich 200 dużych wywrotek, myślałam, że wyczyszczę im plac, ale niestety, jeszcze masa tego im została. Dlatego informuję Was, że jest coś takiego i chętnych do poznania nazwy firmy proszę, aby pisały do mnie listy prywatne. Mogę podać też kontakt do dwóch firm transportowych. Z usług jednej z nich korzystałam. Zapraszam też do przyjazdu do mnie na dziakę, aby obejrzeć ziemię. Możliwe jest też sprawdzenie jakości ziemi i gruzu udając się do firmy, chcącej się tego pozbyć.
Pozdrawiam, ula

mlk
05-05-2005, 14:36
Słuchajcie, jest taka firma w Pruszkowie, która ma zbędną ziemię (co prawda kiepską, więc nadaje sie tylko jako podkład) i gruz (spore kawałki płyt chodnikowych). Odda to za darmo. Chętny musi tylko mieć swój transport, bo załadunek jest gratis. Tego jest naprawdę dużo. Minimum tysiąc ton ziemi z gruzem i tyle samo czystego gruzu. Dla orientacji: na największą wywrotkę wchodzi 30 ton, a średni kamaz da radę przewieźć kilkanaście ton. Sama wzięłam od nich 200 dużych wywrotek, myślałam, że wyczyszczę im plac, ale niestety, jeszcze masa tego im została. Dlatego informuję Was, że jest coś takiego i chętnych do poznania nazwy firmy proszę, aby pisały do mnie listy prywatne. Mogę podać też kontakt do dwóch firm transportowych. Z usług jednej z nich korzystałam. Zapraszam też do przyjazdu do mnie na dziakę, aby obejrzeć ziemię. Możliwe jest też sprawdzenie jakości ziemi i gruzu udając się do firmy, chcącej się tego pozbyć.
Pozdrawiam, ula

można prosić o namiary na tą firmę??

z góry dziękuję!