PDA

Zobacz pełną wersję : Szkolenie z wykonywania instalacji grzewczych - gdzie warto pójść



SebatianWoj
19-05-2018, 21:52
Witam,
Jestem nowy na forum i chciałbym trochę bliżej poznać pracę przy instalacjach grzewczych m.in instalacje ogrzewania podłogowego, ścienne, hybrydowe itd.
Czy znacie może firmy, które prowadzą takie szkolenia i skupiaja się na stronie technicznej? Zależy mi na zwiększeniu głównie umiejętności twardych, ponieważ planuję związać z nimi swoją przyszłość zawodową. Wiadomo, że praca w zawodzie jest najlepsza na ten moment, aczkolwiek ciężko jest mi znaleźć etat w firmie się tym zajmującej w okolicy, która robi to na poziomie więc wolę zadbać teraz o doszkolenie (chciałbym zaznaczyć, że jestem dopiero po studiach więc powoli zaczynam).
Z góry dziękuję za każdą pomoc :)

Tomaszs131
19-05-2018, 22:05
Osobiście nie znam żadnej takiej firmy, ale wiesz co, może wujek google coś podpowie? Zacząłbym od wyszukiwarki internetowej.
Może uważasz, że znajdzie się forumowicz z większym od Ciebie na FM stażem i będzie sypał propozycjami (reklamami)?
Jest jeszcze jedna ewentualność, ale chyba sam będziesz wiedział jaka...?

SebatianWoj
20-05-2018, 09:42
W tym przypadku nie chodzi o żadną reklamę itd. szukałem w wyszukiwarce google, ale również nie mogłem nic znaleźć w tym zakresie i myślałem, że tutaj może łatwiej będzie dowiedzieć się od fachowców z doświadczeniem w branży, pozdrawiam :)