PDA

Zobacz pełną wersję : Budowa na działce mn/rm pilne



23-06-2018, 18:30
Witam serdecznie, mam do was ogromną prośbę. Ponieważ posiadam działkę która w planie zagospodarowania przestrzennego na mapce jest oznaczona jako mn rm. I teraz moje pytanie do was czy jest możliwość budowy na takiej działce osiedla domków jednorodzinnych lub czy wgl jest możliwość jakiejkolwiek budowy domu.

surgi22
23-06-2018, 18:37
A objaśnienia do planu zagospodarowania przestrzennego masz ? Tam jest dokładnie opisane co i jak.
Ps. na ogół oprócz oznaczeń typu mn rm masz jeszcze podany nr . Przeczytaj dokładnie.

23-06-2018, 18:39
No właśnie mam tylko mapkę i chciałem się zorientować czy na tak oznaczonej działce można budować osiedla nie mam żadnego wpisu tylko sama mapkę zagospodarowania

23-06-2018, 18:40
Ale ogólnie orientuje się ktoś lub miał podobne oznaczenia na działce czy można tam budować dom /domy?

surgi22
23-06-2018, 18:42
Do każdej mapy przy planie zagospodarowania przestrzennego jest opis. Jaka to miejscowość ? Wejdź na stronkę gminy , powiatu i tam powinieneś to znaleźć.

23-06-2018, 18:50
Ale mógłbyś mnie jakoś nakierowac czego tam szukać na tej stronie

23-06-2018, 18:59
Ale mógłbyś mnie jakoś nakierowac czego tam szukać na tej stronie

23-06-2018, 19:08
Nie mogę nic znaleźć odnośnie tego opisu rozumiem ze bez tego opisu nie jestem w stanie się nic dowiedzieć czy jest możliwość zabudowy. Na mapce jest tylko nr działki i mr mn bez żadnych numerów dodatkowych. Nie wiem co teraz z tym zrobić

23-06-2018, 19:28
W planie według opisu o ile dobrze rozumiem opis to jest napisane że od 1.do 220 oznaczenie mn rm pozwala na zabudowę zagrodowa bądź dom jednorodzinny. Jeżeli się mylę niech mnie ktoś poprawi. Przy innych działkach są jakieś dodatkowe numery ale przy tej konkretnej nie ma żadnego numeru tylko numer działki i Mn RM. Kezeli jestem w błędzie proszę o sprostowanie

Bertha
23-06-2018, 23:17
Primo wrzuć skan mapy lub link do planu Secundo, to konkretne Mn czy RM ma jakis numer (tego obszaru w jednym kolorze na którym jest oznaczenie) i po tym numerze szukasz w części opisowej. Albo idź do gminy i kup wypis z MPZP za 120 zeta i nie sarkaj, bo nauka kosztuje.

Arturo72
24-06-2018, 00:02
Witam serdecznie, mam do was ogromną prośbę. Ponieważ posiadam działkę która w planie zagospodarowania przestrzennego na mapce jest oznaczona jako mn rm. I teraz moje pytanie do was czy jest możliwość budowy na takiej działce osiedla domków jednorodzinnych lub czy wgl jest możliwość jakiejkolwiek budowy domu.Rzuć zapytanie do "dojnej zmiany" czy Ci pozwoli na to i czy nie zabierze Ci tego prawa na koszt płatnikobiorcow 500+.Sądy są już pomału w dyspozycji grupy 500+ także niedługo nic nie osiągniesz.Jak widać debili nie sadza,sami się rodzą :D