PDA

Zobacz pełną wersję : Polska do domu



cuuube
24-06-2018, 21:11
:wtf: Polska 0 : 3 Kolumbia

Obstawiałem 1:2



Niech ten kolejny mecz oddadzą walkowerem i jadą już do domu , wstydu sobie i Polsce oszczędzą .

Za dużo żelu na głowach i za dużo SPA na zgrupowaniach , zamiast biegania .
Dlatego między innymi nie oglądam piłki bo nasi nie przykładają się do gry i od zawsze wychodzę z założenia ,że powinni grać za średnią krajową ,a w przypadku wyników premie nawet po 100 milionów . Wolę speedway'a tam nasi dają radę .


Co robi Nawałka w szatni po meczu z Kolumbią ? szuka roboty na Olxie

firewall
24-06-2018, 21:12
ale za to tak ładnie sparodiowali Arabia Saudyjska - Rosja. I dużo też grali ... w reklamach.

Bertha
24-06-2018, 21:22
Wygranemu nawet słońce bardziej świeci. W Bogocie gorące popołudnie i fiesta a u nas noc. Za karę?

cuuube
24-06-2018, 21:26
Kolumbijczycy mieli też dużą presję w postaci mafii https://www.fakt.pl/sport/pilka-nozna/kolumbijczycy-drza-o-swoje-zycie-mafiozi-zastrzelili-juz-14-pilkarzy/qyy84lt tam się nie patyczkują , co innego u nas "Polska , nic się nie stało" poklepują się po plecach i dalej swoje.



Dodam jeszcze , że może trochę mi żal trenerów bo co oni mogą jak piłkarzynom nie chce się biegać .

adam_mk
24-06-2018, 21:47
Nie śledzę odkąd brakło jakichś wyników.
Wrąbali naszym?
Dobra zmiana...?
A bo to pierwszy czy ostatni raz?
Czym tu się podniecać?

Adam M.

d7d
24-06-2018, 22:56
Czy stwierdzenie "Polacy nic się nie stało" jest pozytywne czy negatywne? A może jest bardzo patriotyczne bo zawsze stoimy za "naszymi" ??
A może jest to "gloryfikacja" kolejnej porażki ?
Stawiamy pomniki tym co walczyli ale przegrali.
Tym co walczyli i wygrali to już nie stawiamy pomników.

noc
24-06-2018, 22:56
Bertha


Cyt- Wygranemu nawet słońce bardziej świeci. W Bogocie gorące popołudnie i fiesta a u nas noc. Za karę? koniec cyt.

Noc'a nie było, ale skoro wywołałeś, to niech już będzie. Ja, tak jak @cuuube, dużo bardziej cenię sobie speedway, lubię polską "szlakę". A drużyna kopaczy, cóż, słaba, niczego wielkiego się nie spodziewałem, to i rozczarowanie mnie ominęło. Nawet dużą część 1 połowy sobie odpuściłem, miałem ciekawsze zajęcie. Dawałem upust swojej pasji i niedzielę miałem bardzo udaną.

Bertha
24-06-2018, 22:58
Podniecać nie ma się czym, lecz jak przed prawie każdą większą imprezą balon pychy nadymany jest przez publikatory, "działaczy" i kibiców urósł do niebotycznych rozmiarów, potem szpila w postaci wyniku 0:3 i totalna klapa & płacz. Zgrzytanie zębami będzie niebawem. W wieku szkolnym charatanie w gałę jest passe, MY stawiamy na inne wartości i zwiększone godziny religii w szkole. To gdzie znaleźć diamenty ?

d7d
24-06-2018, 22:58
Bertha
Nawet dużą część 1 połowy sobie odpuściłem, miałem ciekawsze zajęcie. Dawałem upust swojej pasji i niedzielę miałem bardzo udaną.
I połowa była lepsza ;)

adam_mk
24-06-2018, 23:07
Podniecać nie ma się czym, lecz jak przed prawie każdą większą imprezą balon pychy nadymany jest przez publikatory, "działaczy" i kibiców urósł do niebotycznych rozmiarów, potem szpila w postaci wyniku 0:3 i totalna klapa & płacz. Zgrzytanie zębami będzie niebawem. W wieku szkolnym charatanie w gałę jest passe, MY stawiamy na inne wartości i zwiększone godziny religii w szkole. To gdzie znaleźć diamenty ?

Diamenty to w RPA.
A nadymanie to komercha.
Koszulki, kubki, długopisy, dyskusje w telewizjach, artykuły, analizy...
Coś trzeba robić, aby na 500+ zarobić i aby na żarcie zostało.
Wzorce dobre, naród głupi - to działa!
Boże narodzenie też we wrześniu już się zaczyna...

Adam M.

d7d
24-06-2018, 23:20
Wzorce dobre, naród głupi - to działa!
Boże narodzenie też we wrześniu już się zaczyna...

Adam M.
I dzięki temu rośnie magiczne PKB i jest podwód do radości.
I to działa na ... naród !

Bertha
24-06-2018, 23:39
Lecz w Kolumbii jakoś potrafią wyłuskać brylanty.

adam_mk
25-06-2018, 00:04
E - tam...
Nie z brylantów dotąd kasę mieli.
Nawet koszulkami chyba dorabiali i biznes szedł.

Adam M.

pandzik
25-06-2018, 00:27
Gra Orłów to kryminał. 10-ciu nie grało systematycznie w klubach. Szczesny 10 meczy w Juve, zostaje 1 bramkarzem... Kondycji na 15 min wystarczyło. Co w kadrze robi Kuba po kontuzji, Glik kontuzjowany, itd Co w kadrze robi Peszko?

perm
25-06-2018, 07:32
Nie winiłbym tu piłkarzy. Po prostu byli źle przygotowani. Za wolni, bez kondycji. Albo Nawałka przesadził w obciążeniach albo treningi były za lekkie. Trudno ocenić, bo efekt podobny. Szkoda, bo do tej pory Nawałka trafiał z przygotowaniami w dziesiątkę.

m&m0123
25-06-2018, 07:49
Powitanie reprezentacji na lotnisku będzie wyglądało tak: :D

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36137477_1613262648786519_7349221391767437312_n.jp g?_nc_cat=0&oh=b859c6c0e61cddec4b4042366c123a2b&oe=5BA587E8

d7d
25-06-2018, 08:54
Nie winiłbym tu piłkarzy. Po prostu byli źle przygotowani. Za wolni, bez kondycji. Albo Nawałka przesadził w obciążeniach albo treningi były za lekkie. Trudno ocenić, bo efekt podobny.
Podobno to wina klimatu w Soczi. Wybrali złą lokalizację ośrodka. Może nadaje się na wakacje ale nie na przygotowania i treningi.

noc
25-06-2018, 09:57
Cyt:
Bertha "Lecz w Kolumbii jakoś potrafią wyłuskać brylanty. "
Jakie brylanty? To zupełnie przeciętna drużyna. Przy jamniku, to i wyżeł jest chartem.
Duża część naszych piłkarzy wolała kontrakty w "superdrużynach" i grzanie ławy rezerwowych, za wysokie $, zamiast kasy za prawdziwą grę w polu i mniejsze $. Czego oczekiwać po takich piłkarzach? Kariera i umiejętności jadą na wstecznym, ale konto szybciej rośnie, to dla nich najważniejsze. Z taką mentalnością niczego się nie osiągnie. Nie będzie wyniku w reprezentacji, jeśli w klubie wypełnianie angażu kończy się na treningach, a mecze zna się wyłącznie z trybun czy TV.
Za to w mediach, reklamach nasi piłkarze nie zawiedli. Rozczarowania nie czuję, niczego wiele lepszego się nie spodziewałem.

cuuube
25-06-2018, 12:53
... Czego oczekiwać po takich piłkarzach? Kariera i umiejętności jadą na wstecznym, ale konto szybciej rośnie, to dla nich najważniejsze. Z taką mentalnością niczego się nie osiągnie. oj tam , oj tam . Da się , wskoczyć na listę najbogatszych Polaków - majątek Roberta L. 353 mln zł, co daje mu 94. miejsce na 100

jola_krzysiek
25-06-2018, 13:37
Teraz wszyscy łatwo obsobaczają piłkarzy i trenerów, a kto napompował ten balon? Ci co nie poddają się propagandzie wcale się nie rozczarowali (no może skalą a nie samą porażką). Wstawiono Nawałkę na ołtarz i biedak spadł i nabił sobie guza. I po co to było? Nawałka powinien dostać teraz kredyt zaufania i tworzyć drużynę od podstaw na zawodnikach nie na nazwiskach. Ligi Narodów UEFA i tak nie wygrają.

d7d
25-06-2018, 18:45
Balon napompowali dziennikarze, celebryci, piłkarze, kibice, politycy ... jest ich trochę.
Podobno jedna z najważniejszych osób w obecnym państwie mówiła że wybiera się na finał z udziałem polskiej drużyny.
Komentujący to dziennikarz nie podał nazwiska ani funkcji.
Mógł to być PAD lub któryś z marszałków sejmu lub senatu.
Ewentualnie Premier MM.
A może inna osoba jest jedną z najważniejszych ??

Bertha
25-06-2018, 21:53
No jak? Flaszka, nieprawdaż?