PDA

Zobacz pełną wersję : wjazd od południa



Monika $ Seba
26-04-2005, 19:39
My też mamy działkę z wjazdem od południa. Strasznie długo szukaliśmy projektu, wreszcie wybraliśmy: ELF ze Studia Atrium czli GL261
http://www.studioatrium.pl/atrium.php?p=po&pid=280
Projekt chcemy lustrzanie odbić w części północnej, garaż też przerzucimy na wschód , do tego odrobinę przeprojektować tak, żeby część południowa została tam gdzie jest tzn. salon od południowego zachodu. Balkon nad wejściem chcemy zrobić półokragły. Podniesiemy też garaż tak aby na piętrze zrobić garderobę, co spowoduje, że odrobinę na bok rozejdą się okna. Do garderoby wchodzić będziemy z sypialni. Podobno wszystko (za dopłatą) da się przeprojektować. Wiele osób doradzało nam abyśmy szukali projektu gdzie kuchnia jest od północy, a do salonu zagląda słoneczko. Moze ktoś z Was lub Waszych sąsiadów, znajomych zna ten projekt. Ciekawi jesteśmy przestrzenności wnętrz, wielkości schodów itp. Oceńcie też proszę czy nasze plany dotyczące projektu poszły Waszym zdaniem w dobrym kierunku.

sisi
27-04-2005, 11:10
Domek jest super.
Zmiany moim zdaniem bardzo rozsądne.
Sami budujemy dom na działce z wjazdem od południa i rozkład pomieszczeń mamy prawie taki jak będzie u Was.
Gdybym znalazła Wasz projekt na pewno brałabym go pod uwagę.
Pozdrawiam miłego budowania.

stuk
29-04-2005, 09:57
Fajnie, życzę powodzenia w budowaniu :)
A tak z czystej ciekawości - dlaczego piszecie o tym tutaj, a nie w dziale Projekty??

Monika $ Seba
09-05-2005, 17:17
Jakby się tak dobrze zastanowić to zwyczajnie się pomyliłam i wątek poszedł na tym forum zamiast na projektach. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło, a człowiek w końcu uczy się całe życie:)
pzdrw, Monika

Monika $ Seba
09-05-2005, 17:27
sisi
jaki macie projekt? Może i nam się spodoba.
Przyznam, że obawiam się tych przeróbek i tego, że to będzie jedna z pierwszych inwestycji w Polsce. Projekt jest nowy i według informacji z Atrium nikt jeszcze nie budował tego domu. Jak typowa baba jestem anty-techniczna, a wyobraźnia przestrzenna to coś co u mnie jest wielkości orzeszka arachidowego. Chciałabym zwyczajnie zobaczyć jak jest w środku, a tu mam obawy o przestrzeń, na której nam zależy. Z tegoż to powodu wolę poszukać powszechniej wybieranego projektu, bo wzrasta w ten sposób moja szansa na oglądnięcie tego w czym będę mieszkać wcześniej niż wiecha stanie na dachu.

beata_stce
08-03-2006, 20:37
Chetnie zobacze ten domek wybudowany .
Moze ktos buduje w okolicach gor swietokrzyskich?