PDA

Zobacz pełną wersję : Ceny



Niko24
12-07-2018, 04:42
Witam

czy mi się wydaje czy ceny kotłów mega podskoczyły. Nawet w sklepie u Puławiaka ceny tak podskoczyły że masakra o kilka tysi. Trzeba się zastanowić nad pompąciepła jednak. Bo ceny dobrych peleciaków są niewiele tańsze na chwilę obecną.

Puławiak
12-07-2018, 05:19
Dofinasowania - dopłaty itp. I producenci na to reagują i podnoszą nam ceny i my musimy podnosić. A niestety marża taka sama jak była ( kwotowa )

Niko24
13-07-2018, 02:34
No.. wielka szkoda. Wiem że to producenci podnoszą cenę ... wogóle teraz wszystko poszło tragicznie do góry jeżeli chodzi o materiały budowlane itd.
Co Pan Puławiak proponuje na chwile obecną przystępne cenowe ale dobrej jakości. Na początku chciałem Red'a ale ceny juz sa za wysokie za kocioł jak dla mnie.

eliks
13-07-2018, 08:04
Redy nie poszły jakoś mocno w górę. W tym momencie rozważ jeszcze Slimpela, jest na to dobra cena jeszcze. Puławiak już w styczniu pisał o podwyżkach po kwietniu. Ja pamiętam jakim szokiem była cena Defro Alfy przy premierze a teraz to norma.

Puławiak
13-07-2018, 09:14
No.. wielka szkoda. Wiem że to producenci podnoszą cenę ... wogóle teraz wszystko poszło tragicznie do góry jeżeli chodzi o materiały budowlane itd.
Co Pan Puławiak proponuje na chwile obecną przystępne cenowe ale dobrej jakości. Na początku chciałem Red'a ale ceny juz sa za wysokie za kocioł jak dla mnie.

A jaki rejon PL ? Bo ostatnio to istotne ze względu na uchwały antysmogowe.

Niko24
14-07-2018, 00:04
Wielkopolska

Puławiak
14-07-2018, 04:41
To Edilkamin Termika - kocioł w 5 klasie cena - dobra cena - taki troche jak Red.

Niko24
15-07-2018, 02:20
Hmmm dziwna sprawa bo dzisiaj wchodzę na stronę http://sanitsystem.pl i znowu ceny są inne :) tzn korzystniejsze :) Wcześniej pokazywały się te przekreślone ceny.
A jakby porównać kocioł EDILKAMIN LAGUNA do RED PERFORMA to który jest lepszy? Jaki by Pan polecił z tych dwóch ?
Będę miał po całości domu ogrzewanie podłogowe i pewnie drabinki w łazienkach. Podłogówka będzie zrobiona ze sterowaniem podłogowym dla każdego pokoju termostat firmy TECH oraz listwy elektryczne i siłowniki firmy TECH. Czy do takiego sterowania będzie nadawał się kocioł na pellet?

Puławiak
15-07-2018, 06:51
Są bardzo zbliżone oczywiście jakieś różnicę są np w Performa Easyclen Plus jest wiekszy popielnik. A co bym polecał oczywiście Lagunę kocioł z tym wyposażeniem w tej cenie jest bardzo atrakcyjny. Właśnie pod koniec tygodnia będę odpalał taki układ podłogówki ze sterowaniem strefowym i Laguną P 24.

eliks
15-07-2018, 08:00
Niko, widziałeś ten film? https://youtu.be/VFR3zhRCPRg

To tak o Lagunie, bo o Performie pewnie coś jest.

Niko24
15-07-2018, 11:40
Dziękuję Panowie za porady i odpowiedzi. napewno do Pana Puławiaka sie zgłoszę jak juz będę potrzebował pieca razem z montażem
A co z serwisem EDILKAMIN . jest jakis w poznaniu albo okolice? Bo nie widze zeby Pan z Puław jechał do każdej pierdoły a w zimie zimno :)

Puławiak
15-07-2018, 12:49
Jeśli chcesz do każdej pierdoły wzywać serwis to się przeprowadź do blokowiska. Pierdoły to strasznie drogo wychodzą w serwisowaniu - stawki serwisowe za pierdoły są mnożone przez 3 albo nawet 4.

eliks
15-07-2018, 14:19
W sumie tutaj po instalacji kotła to nie ma pierdół do wołania, chyba że awaria jakaś. No i z tego co wiem nie ma problemu z częściami.

Puławiak
15-07-2018, 14:44
W sumie tutaj po instalacji kotła to nie ma pierdół do wołania, chyba że awaria jakaś. No i z tego co wiem nie ma problemu z częściami.

No właśnie nie mylić awarii z pierdołami bo to dwie różne rzeczy

Niko24
16-07-2018, 04:36
Przepraszam Panowie źle się wyraziłem..... w razie AWARII oczywiście :)