PDA

Zobacz pełną wersję : Remont starego domu i subit



yah
14-07-2018, 16:08
Witam. To mój pierwszy post :wiggle:. Remontuję stary dom i na parterze ma być ogrzewanie podłogowe. Po zdjęciu parkietu odsłonił się śmierdzący subit. Salon 35m2 także zdarcie go własnoręcznie to masakra. Forum poczytałem i oprócz wynajęcia profesjonalnej firmy polecacie pomalowanie go żywicą epoksydową, bardziej przychylam się do tego malowania. I pytanie czy to załatwi sprawę i na to będę mógł położyć ogrzewanie podłogowe?

andreys
17-07-2018, 21:14
A czy jeśli miałbyś grzyb na ścianie to uznasz, że zamalowanie farbą wystarczy?

Zamów ekipę, niech Ci to zedrą w diabły bo pieniądze to jedno, a zdrowie to drugie. 35m2 to około 1000 zł, może trochę mniej.

jarekkur
22-07-2018, 14:39
Witam. To mój pierwszy post :wiggle:. Remontuję stary dom i na parterze ma być ogrzewanie podłogowe. Po zdjęciu parkietu odsłonił się śmierdzący subit. Salon 35m2 także zdarcie go własnoręcznie to masakra. Forum poczytałem i oprócz wynajęcia profesjonalnej firmy polecacie pomalowanie go żywicą epoksydową, bardziej przychylam się do tego malowania. I pytanie czy to załatwi sprawę i na to będę mógł położyć ogrzewanie podłogowe?

i tak musisz oczyścić podłoże z wszystkich luźnych fragmentów subitu. Następnie wyrównać całe podłoże z subitu. Odkurzyć i wtedy nałożyć około 0,7 lita epoksydu w dwóch warstwach. Koszt epoksydu 40zł/m2 bez robocizny... Usuń subit za 1300-1500zł za całość.

Bertha
22-07-2018, 15:05
Podgrzewanie otoczenia gdzie jest położony subit (niby pod spodem , ale....), wydaje się być nietrafionym pomysłem. W końcu to twoje zdrowie, może lubisz ryzyko... Pamiętaj że wbrew bajkom, życie masz tylko jedno -- https://www.youtube.com/watch?v=X0EegLGBqfY