PDA

Zobacz pełną wersję : budynek rekreacji indywidualnej 35m2 a tereny mieszkaniowo usługowe



qrzysieq
23-07-2018, 20:56
Witam
Chciałbym wybudować budynek rekreacji indywidualnej do 35m2 na fundamencie betonowym, parterowy, ściany murowane, dodam że budynek mam zamiar ocieplić oraz wyposażyć w ogrzewanie). Ba nawet mam już wszystkie papiery potrzebne do zgłoszenia budowy, 24-07-2018 składam na dziennik podawczy. Niestety mam obawy, ponieważ są to tereny mieszkaniowo usługowe i z tego co mówiła "nie"miła Pani w urzędzie odrzucają takie wnioski, ale że można się odwołać od decyzji itd. ale wiadomo że na takie rzeczy trzeba sporo czasu i nerwów stracić.

Na stronie muratordom: https://muratordom.pl/prawo/porady-prawne/domek-letniskowy-budowa-na-dzialce-aa-BKWT-tRoC-DeuL.html przeczytałem:
"Jeśli ustalenia planu przewidują budownictwo mieszkaniowe, to również będziemy mogli zbudować domek letniskowy, jednak w tym przypadku będzie on musiał spełniać wymagania techniczne i prawne jakie określone są dla domów całorocznych"

No i teraz może ktoś z szanownych forumowiczów wyjaśni co w tej sprawie można zrobić aby ich przekonać do tego budynku że będzie całoroczny? Może jest jakiś przepis? Może jakiś wyrok Sądu? Pomocy!!