PDA

Zobacz pełną wersję : Okno Ftu-v u3 czy plastikowe do łazienki.



Rafal_89
09-08-2018, 21:18
Witam
Które okno będzie lepiej nadawało się do lazienki? Dostałem okno ftu-v u3 i takie zostało juz zamontowane. Mam jednak możliwość wymiany na okno plastikowe. Zostawić juz to okno co jest czy lepiej założyć plastikowe. Wiem ze to jest przystosowane do wilgoci ale z tego co słyszałem to do łazienki tylko okno plastikowe.

Ekspert FAKRO
10-08-2018, 08:41
Witam
Które okno będzie lepiej nadawało się do lazienki? Dostałem okno ftu-v u3 i takie zostało juz zamontowane. Mam jednak możliwość wymiany na okno plastikowe. Zostawić juz to okno co jest czy lepiej założyć plastikowe. Wiem ze to jest przystosowane do wilgoci ale z tego co słyszałem to do łazienki tylko okno plastikowe.

Witam,

Okna dachowe FAKRO w wersji FTU-V U3 również polecane są do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgoci (np. łazienka czy kuchnia).
W tej wersji drewno malowane jest lakierem poliuretanowym w kolorze białym który tworzy barierę dla wilgoci i bardzo skutecznie chroni drewno.

W zasadzie wybór między oknem PVC a oknem drewnianym FTU-V to kwestia preferencji względem surowca z którego okna są wykonane.
Pod kątem funkcjonalnym okna są porównywalne i równie trwałe.

Z poważaniem
Konsultant FAKRO