PDA

Zobacz pełną wersję : Da się zfrezować posadzkę z mixokreta??



dzikusisko
21-08-2018, 08:28
Witam. Tak jak w temacie. Posadzka mi pod oknem tarasowym tak mi się wygrzała od słońca że urosła prawie 5mm :/ Moja wina, nie zadbałem o to, nie przykryłem jej folią budowlaną jak mi radzono, dałem ciała teraz mam problem :) bo miało być 18 mm a mam tylko 13mm do progu okna HST...

Czy frezarką do betonu można to ogarnąć?? Pytam, chociaż przeczuwam że dałem plamę po całości :)

Slawko123
21-08-2018, 09:01
tutaj masz odpowiedzi na to samo pytanie https://forum.muratordom.pl/showthread.php?348801-k%C5%82adzenie-p%C5%82ytek-w-nieogrzewanym-domu-po-wylewce
temat tez jest Twojego autorstwa.


Tak da się sfrezować, nawet całość, tylko po co?

dzikusisko
22-08-2018, 12:35
ok, chodzi o to że jestem panikarz i mam czekać cierpliwie na ustabilizowanie się posadzki tak?

Kaizen
22-08-2018, 12:56
ok, chodzi o to że jestem panikarz i mam czekać cierpliwie na ustabilizowanie się posadzki tak?

Jak po wygrzewaniu sie nie ułoży, to wtedy trzeba bedzie szukać rozwiazania.

jarekkur
25-08-2018, 18:52
ok, chodzi o to że jestem panikarz i mam czekać cierpliwie na ustabilizowanie się posadzki tak?

panikarz i niecierpliwy... Podniosła się bo wysycha. Warstwa wierzchnia wysycha najpierw, potem coraz głębiej, aż warstwa dolna osiągnie ten sam stan wartości wilgoci
resztkowej, jaki ma powierzchnia. Posadzka wysycha od góry w dół, para wodna przemieszcza się od dołu (zimniej) do góry (cieplej)...