PDA

Zobacz pełną wersję : brak wspolpracy



dejw586
28-08-2018, 14:04
A dlaczego firmy produkujące kotły nie polecją na starcie dobrych ekogroszkow co do których nie ma wątpliwości ze sa kaloryczne? O tych sprzedawanych w markecie mysle

ghostoen
29-08-2018, 01:26
Węgiel to pierwiastek - węgiel jaki my znamy to węgiel i zanieczyszczenia sprasowane w różnym stopniu wyobraź sobie ze kopiesz sobie piasek i w jednym miejscu jest śliczny i metr dalej gorszy a potem znów śliczny chociaż to ten sam producent . Ta sama zasada do węgla sie odnosi.

maurosy
30-08-2018, 13:07
A dlaczego firmy produkujące kotły nie polecją na starcie dobrych ekogroszkow co do których nie ma wątpliwości ze sa kaloryczne? O tych sprzedawanych w markecie mysle

producenci kotlow pewnie nie chcą się wiazac z jedna marka wegla po prostu. Wolnc tomkuw swoim domku. Nei mniej ejdnak chyba firmy nei maja tez takich programów. Z drugiej strony każdy instalator podpowie w która strone warto isc jeśli chodzi o paczkowane eko. Ja tam posluchalem mojego i kupiłem węgiel szygar. Oczy szeroko mi otworzyly po piwerwszym zasypie bo od razu po ustawieniach widać ze kaloryczny i czysty