PDA

Zobacz pełną wersję : Obudowa schodow



Emartynka
30-08-2018, 11:05
Moi drodzy.
Mam problem. Chciałabym obudować schody tak by były one zamykane.(oddzielenie góry od dołu). Na poczatku myślałam o zwykłych drzwiach później o systemie drzwi przesuwnych. Proszę o rady może ktoś już u siebie stosował jakiś system.

strusp
31-08-2018, 09:12
Zastanów się, czy chcesz to zrobić na stałe czy na jakiś czas (małe dzieci). Jak to drugie, to wystarczy mała furtka z odpowiednim zamykaniem.
Jak to pierwsze, to co z balustradą? Do wywalenia? Obudowa płytami gk+ profile wzmocnione na futrynę? Wstawić jakieś okno wewnętrzne?

Emartynka
31-08-2018, 14:20
Zastanów się, czy chcesz to zrobić na stałe czy na jakiś czas (małe dzieci). Jak to drugie, to wystarczy mała furtka z odpowiednim zamykaniem.
Jak to pierwsze, to co z balustradą? Do wywalenia? Obudowa płytami gk+ profile wzmocnione na futrynę? Wstawić jakieś okno wewnętrzne?
Ogólnie chciałam to zrobic na stałe. Myślałam zostawić balustradę tyle że ja obudować od strony góry płyta np. meblowa i wstawić drzwi ew. System drzwi przesuwnych taki jak w szafach.. chyba że znajdzie się jeszcze inny pomysł