PDA

Zobacz pełną wersję : Zakup mieszkania we Wrocławiu



albreht
20-09-2018, 06:49
Jak obecnie kształtuje się rynek mieszkań deweloperskich, bo takie mnie przede wszystkim interesuje. Interesują mnie dzielnice zlokalizowane blisko centrum, ale nie jest to warunek konieczny -bo jeżeli trafi się jakieś fajne mieszkanie, z dobrym dojazdem z bardziej peryferyjnych dzielnic, to też wydaje się to być dobrą opcją.
Kolejne pytanie to czy warto czekać z zakupem? Czy nie ma co czekać, bo ceny raczej nie spadną w rozsądnej perspektywie czasowej?

cyber455
20-09-2018, 11:22
Wrocław to jeden z większych rynków nieruchomości w kraju. Poza tym, jak sie patrzy na perspektywy, to Wrocław bedzie jednym z nielicznych miast które odnotują wyraźny przyrost ludności.
Krótko mówiąc, zakup w celach inwestycyjnych będzie dosyć korzystną opcją. Szukaj ofert u deweloperów. Jednym z większych jest :spam: może tam - oni na swoich stronach prezentują aktualne i planowane inwestycje.

KasiaKurek
16-03-2019, 22:57
Ceny mieszkań cały czas idą do góry w ostatnim czasie, nie liczyłabym więc na spadek. Z drugiej strony ceny najmu we Wrocławiu są tak kosmiczne, że dużo bardziej opłaca się spłacać kredyt... Rynek deweloperski jest ogromny, naprawdę jest w czym wybierać. Jeśli chodzi o lokalizację to pytanie, czy jesteś mobilny, gdzie pracujesz? Wiele punktów jest świetnie skomunikowanych z centrum i nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje się daleko to wcale tak nie jest :) Ja osobiście zainteresowałam się :spam: ceny są tam bardzo atrakcyjne, a i okolica wydaje się być ok.