PDA

Zobacz pełną wersję : Stelaż Geberit potrzebne doradztwo



SanDiego
03-10-2018, 18:49
Witam wszystkich serdecznie,

Zbliża mi się wielkimi krokami wykończenie mieszkania i mam (nie)jeden dylemat, a w szczególności związany z propozycją architekta, która poleca nam montaż stelaża wc podtynkowego niskiego z przyciskiem od góry. OK, fajnie, nie mam nic przeciwko i znalazłem nawet takowy pasujący i markowy :)

https://www.lazienkaplus.pl/pl/element-montazowy-do-wc-omega-h98-geberit-duofix-111030001,480349,129,i/

Ale nasunęła mi się pewna wątpliwość i potrzebuję porady - jaką miskę do tego dobrać, bo jak mniemam nie każda z napisem Geberit będzie pasować? Chyba że się mylę, to mnie poprawcie. I generalnie jakoś tych niskich jest zdecydowanie mniej do wybrania :/

Czy jednak nie kombinować i skusić się na tradycyjny stelaż 112 - 130 cm i uruchamiany z przodu?
:stirthepot:

anika1003
04-10-2018, 20:50
A w czym problem, że trzeba użyć stelaża z przyciskiem od góry?
Skoro zastanawiasz się nad standardowym rozwiązaniem, to nie chodzi chyba tutaj o jakieś ograniczenia do do wysokości jak mniemam (np. stelaż pod oknem).

SanDiego
28-10-2018, 19:07
A czy ma jakiekolwiek znaczenie techniczne, tzn oprócz oszczędności miejsca umiejscowienie takiego stelaża w określonej odległości (głębokości) od ściany?