PDA

Zobacz pełną wersję : Odkurzacz centralny - pomoc w wyborze



Robi25
23-10-2018, 18:59
Witam.

Zastanawiam się nad zakupem jednostki centralnej wraz z akcesoriami. Instalacja w lini prostej około 21metrów, 4 gniazda na ścianie, 1 szufelka w kuchni.

Proszę o informację co polecacie. Zastanawiam się nad modelem przewymiarowanym w stosunku do mojej instalacji. Chciałbym kupić dobrą jednostkę, tak aby nie było problemów z sprzątaniem.

Ceny nie podaję celowo ponieważ chciałbym poznać wasze zdanie na temat odkurzaczy z różnych przedziałów cenowych.


Pozdrawiam

Saskian
20-09-2020, 13:22
Sprawdź sobie odkurzacze firmy Borysowski, u mnie jest już zamontowany 6 lat i nie sprawiał nigdy problemów.

xdotka
22-09-2020, 08:39
Podepnę się może pod temat, bo mam podobny dylemat. Instalacja ma długość max 20 m, raczej 15-17 mb, 4 gniazda na dole, 2 na górze + 2x wally flex + speed leo.W domu 2 koty, w przyszłości może jakieś psiska. Po przestudiowaniu forum skłaniam się do odkurzacza z filtracją cyklonową , bez dodatkowych filtrów. Rozważam Cyclo vac HD 801C lub Vacuflo TC 288X. Zależy mi na tym, aby był mocny i bezawaryjny.

CityMatic
22-09-2020, 08:53
Podepnę się może pod temat, bo mam podobny dylemat. Instalacja ma długość max 20 m, ...... skłaniam się do odkurzacza z filtracją cyklonową , bez dodatkowych filtrów. Zależy mi na tym, aby był mocny i bezawaryjny.
A może https://budownictwob2b.pl/instalacje/produkty/centralne-odkurzanie/centralne-odkurzanie/3215-aerovac-jednostki-centralnego-odkurzania-vacu-maid-s2800-split-i-s1570-split to bardzo dobre odkurzacze z separatorem sierści i włosów.