PDA

Zobacz pełną wersję : Pompy ciepła Bosch

gms
29-10-2018, 19:43
Witam,

staram się od jakiegoś czasu znaleźć informację, opinię nt powietrznych PC firmy Bosh-Junkers modele Compress. Niestety bezskutecznie.

Mam instalatora, który zaproponował mi Bosch Compress 3000 AWS i nie bardzo wiem czy ten sprzęt jest godny polecenia.

Czy jest ktoś w stanie mi doradzić ?

Dodatkowo czy jest tutaj użytkownik w/w PC ?

Z góry dziękuję za wszelkie opinie.

fachman19
29-10-2018, 20:05
A jak z serwisem ?

gms
29-10-2018, 20:35
Też dobre pytanie.

Serwisantem byłby montażysta więc całe ogrzewanie miałbym z jednej firmy.

fachman19
01-11-2018, 07:25
Czasem ktoś zachoruje albo za 5 lat zamknie biznes . Poszukaj jeszcze jednego i porozmawiaj .
Teraz zaczniesz szukać i zobaczysz jak będzie w czasie problemu. A problemy bywaja częściej niż się wydaje . To z reguły duperele , ale bez fachowca stają się wielkie.
Serwisanci innych pomp niechętnie jeżdżą do nieznanych marek . Szkoda czasu

Shad
02-11-2018, 13:57
Cześć,

również myślę o tej pompie. Czy ktoś używa jej i moze się wypowiedzieć?

Konsultant marki Junkers
14-11-2018, 14:29
Witam,

Przy wyborze producenta pompy ciepła warto zwrócić uwagę na renomę producenta na rynku oraz to, czy posiada dobrze działający i rozbudowany serwis. Marka Junkers-Bosch jest liderem rynku urządzeń grzewczych, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań oraz produkcji wysokiej jakości urządzeń. Nasz serwis pomoże przy ewentualnym montażu oraz przeglądach okresowych urządzenia. Pompy ciepła Bosch Compress 3000 AWS cechują się solidnym wykonaniem, oraz posiadają wysokiej klasy sprężarkę i wymiennik ciepła. Gwarantuje to długą żywotność i wysoką sprawność wytwarzania energii cieplnej. Marka Junkers-Bosch oferuje gwarancje na swoje pompy ciepła do 5 lat.
Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
Pozdrawiam,