PDA

Zobacz pełną wersję : Przecieka dach



Marcin96
12-11-2018, 10:01
Witam mam problem przecieka mi dach w kilku miejscach zakładana była nowa papa termo przez jakiś czas był spokój ale teraz znów się zaczyna macie jakieś pomysły czy czymś to uszczelnić itp.

jak_to_mozliwe
12-11-2018, 10:56
Poczekaj, gremium musi wypić kawę / herbatę, zostaną fusy to będzie można powróżyć.

CANADA WATERPROOF SYSTEM
22-12-2018, 15:42
Jak nowa papa to patrząc na kształty z fusów to raczej kwestia połączeń . Przejechać gumą CWS R zatapiająć geowłóknine i połączenia bedą trzymały , do tego objechać obróbki wokół kominów i ogniomurków . Zła wiadomośc że guma w płynie dopiero do używania na wiosnę.

d7d
22-12-2018, 19:16
Witam mam problem przecieka mi dach w kilku miejscach zakładana była nowa papa termo przez jakiś czas był spokój ale teraz znów się zaczyna macie jakieś pomysły czy czymś to uszczelnić itp.

Nowa papa na starą papę?
Obróbki nowe?
A w którym to miejscu przecieka ten dach i jaką ma konstrukcję że widać przecieki?

Andrzej Wilhelmi
26-12-2018, 23:47
Dobre, dobre "guma w płynie" na nową papę?:confused::rolleyes: Jak się chce reklamować swój produkt to z głową. Trzeba zwrócić się do wykonawcy, który kładł papę aby ustalił i usunął przyczyny przecieków (przecież wystawił fakturę i z pewnością udzielił gwarancji). Pozdrawiam.

Gontowy
04-01-2019, 20:45
Witam mam problem przecieka mi dach w kilku miejscach zakładana była nowa papa termo przez jakiś czas był spokój ale teraz znów się zaczyna macie jakieś pomysły czy czymś to uszczelnić itp.

taki szczególik... Nowa papa 'termo' to termozgrzewalna ogólnie, czy ta Thermo od producenta z niebieskim logo?!

Joteen92
09-01-2019, 10:58
Podłączam się pod temat. Mam.przeciekający dach w garażu murowanym, kupiłem już pape która za kilka dni będziemy zgrzewać jednak niepokoi mnie fakt że cieknie z betonowego słupa który jest pęknięty. Proszę o fachową poradę. Zdjęcie https://m.fotosik.pl/zdjecie/b0de65e0436e83d2