PDA

Zobacz pełną wersję : Ogrzewanie pomieszczenia gospodarczego - nagrzewnica olejowa?



marrcin00
24-11-2018, 16:09
Witam,
Mam pytanie odnośnie nagrzewnic olejowych - chciałbym taką zakupić do ogrzewania pomieszczenia gospodarczego w którym pracuje - czy przy tego typu nagrzewnicach mogę spokojnie przebywać w takim pomieszczeniu i da się wytrzymać?
Czy ktoś z Was kupował taką z allegro za kwotę 700-1000 zł i ma jakieś doświadczenie ?

piotrmak
24-11-2018, 17:30
Pierwsze co proponuję Ci zrobić to sprawdzić dostępność oleju opałowego w Twojej najbliższej okolicy. Żeby się nie okazało , że nikt nie chce Ci sprzedać poniżej 500 litrów i wlewać tylko do atestowanych zbiorników. W popularne zbiorniki 1000 litrowe za 200 zł nie każdy dostawca Ci wleje.
Jak zaczniesz korzystać z oleju napędowego który będziesz sam przywoził z okolicznej stacji paliw to niestety przepłacisz i to ok. 40% co przy drogim paliwie staje się dużym obciążeniem finansowym.

marrcin00
24-11-2018, 20:12
Myślę, że dostanie oleju opałowego nie będzie problemem.
Czy masz doświadczenie w użytkowaniu i przebywaniu w takim pomieszczeniu gdzie używana jest taka nagrzewnica?

piotrmak
25-11-2018, 06:15
A ja myślę, że dostanie oleju opałowego będzie bardzo dużym problemem.

A nawet wiem i jestem pewien, bo mam duże doświadczenie w tej branży.
No ale jak Ci ciężko sprawdzić lokalnie dostępność OO to będziesz lał ON po 5,30. Takie życie