PDA

Zobacz pełną wersję : Kuchenka w narożniku



Literka _S
04-05-2005, 09:24
Zamierzam ustawić kuchenkę w narożniku. Co o tym sądzicie? Czy ktoś ma już kuchenkę w narożniku? I czy jesteście z tego zadowoleni?

Poznanianka
04-05-2005, 09:53
http://www.empikfoto.pl/albumy/6198/13669/previews/276319_imgp0623.jpg

nie wiem, czy o takim narozniku myślisz... Ja jestem zadowolona, chociaż takie ustawienie wynikło kolizji marzeń z rzeczywistością - czyli planem kuchni...

Whisper
04-05-2005, 10:06
Literka_S myślała chyba o "całkiem narożniku" :wink: Ja bym mocno odradzał - pomyśl jak cięzko będzie wstawiać coś na najbardziej tylno-narożny palnik, kiedy masz zastawione wszystkie trzy bliższe. W normalnej kuchence masz możliwość podejścia z patelnią z boku, w układzie narożnym już nie.

kacha110
05-05-2005, 17:26
Miałam tak w planach, ale zmieniłam rurki zanim położono kafle.
teraz kuchenka zaplanowana jest w ciągu mebli

patunia
08-05-2005, 17:00
Ja bym zdecydowanie odradzała umieszczanie kuchenki w samym narożniku - to bardzo niepraktyczne. Po pierwsze, jak już ktoś wspomniał, źle ustawia się z tyłu garnki. Po drugie: traci się miejsce w samym tyłu narożnika, no bo już niczego tam raczej nie postawisz. Po trzecie - traci się część cenne miejsca pod blatem, a róg to dobre miejsce na np. obrotową szafkę na garnki. Lepiej dać płytę gdzie indziej, a narożnik wykorzystać bardziej ergonomicznie.

damiang
09-05-2005, 09:12
Miałem zlew w narożniku - nigdy więcej. O kuchence myślę to samo. Powinno być co najmniej 60 cm prostego blatu z lewej i prawej strony.

Literka _S
09-05-2005, 09:14
Dziękuję za wasze opinie. :D To chyba rzeczywiście nie najlepszy pomysł.

mysia
16-05-2005, 09:32
nigdy w życiu, nie popełnij tego błędu...
pozdrawiam :)

AGI I JARO
17-05-2005, 10:35
To zależy. Czy myślisz o "ścięciu" tego naroznika. Widziałam i korzystałam z takiej kuchenki (pod sposem piecyk elektryczny lub szyflada na garnki) i było całkiem wygodnie. Przez ścięcie narożnika robi się więcej miejsca mogą stanąć dwie osoby (choć nie oszykujmy się rzadko się gotuje w dwie osoby) a i miejsca po bokach jest dosyć żeby na wszystkich palnikach postawić garnki czy patelnie. U siebie też będę miała rozwiązane ustawienie kuchenki w ten sposób.

ozdrawiam Agi od Jaro