PDA

Zobacz pełną wersję : Budownictwo - Praca inżynierska



kornela450
05-01-2019, 12:01
Witam,
jestem studentką studiów dziennych o kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy. Aktualnie jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej na temat Bezpieczeństwa pracy w budownictwie, dlatego też proszę w miarę możliwości, o wypełnienie poniższej ankiety, która pomoże mi w opracowaniu mojej pracy. Będę bardzo wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę :)

Link do ankiety: http://www.ebadania.pl/d2ea4b10ba0c7f5f

Elfir
05-01-2019, 12:36
Nie ma znaczenia kto wypełnia? inwestor, właściciel firmy budowlanej czy pracownik budowlany?
Sądząc z pytań, powinna być skierowana tylko do pracowników. Warto o tym poinformować.

jak_to_mozliwe
05-01-2019, 15:28
Jeśli już wyszczególniasz tak abstrakcyjne stanowisko jak "zbrojarz" to i dekarza i murarza można rozbić na kilkanaście pozycji.

W pytaniu "13. Czy pracodawca wyposażył Pana/Panią w środki ochrony indywidualnej?" warto podać parę przykładów, bo to nie jest oczywiste moim zdaniem.

Jak rozumieć pytanie "15. Czy każdy pracownik jest w stanie dojść bezpiecznie do stanowiska pracy?"?

Pytanie "21. Czy prace wykonywane na drabinach są krótkotrwałe i wiążą się z niewielkim zagrożeniem?" jest nieprecyzyjne. Jakie niewielkie zagrożenia masz na myśli?

I znów pytanie "22. Czy wszystkie drabiny są w dobrym stanie?" zdefiniuj dobry stan... Czy zerdzewiała, z brakującym szczeblem drabina jest w dobrym stanie? Można ominąć jeden szczebel i bezpiecznie wejść na górę - są osoby, które mogą tak pomyśleć i wtedy wyniki ankiety są o kant dupy. ;)


PS
Do następnego pytania można przejść bez zaznaczania odpowiedzi.