PDA

Zobacz pełną wersję : Nieuczciwy wykonawca



Gafinka
06-05-2005, 17:45
Tak mi przyszło do głowy, że być moze człowiek, który napsuł mi wiele krwi w 2001 i 2002 roku może wrócił do wykonywania kuchni na zamówienie a na form sporo osób z Warszawy i okolic.
Bardzo przestrzgam, przed firmą STUDIO- DEKOR i jej właścicielem Januszem Swobodą.
Miałam nieszczęście wynająć tą firmę w 2001 roku do wykonania mebli kuchennych na zamówienie. Wszystko wygladalo ok, wpłaciłam 1/3 ceny jako zaliczkę i cierpliwei czekałam na skończenie kuchni. Czekalam i się nigdy niedoczekałam. Pan Janusz gdy dostał pieniadze na sprzet do zabudowy wstawił mi tylko częsć urządzeń a z resztą pieniędzy zginął. Nigdy kuchni nie skończyl,nigdy też nie miałam okazji w związku z jego pośpiesznym zniknieciem wyjasnić sprawy - innego niż zamawiany blatu, innych uchwytów w niektorych szafkach, nie skończonej w kilku miejscach zabudowy, tego,że wstawiony mi piekarnik pochodził najprawdopodobniej z ekspozycji ( był porysowany) i jeszcze kilku innych niedociagnięć. Przez Pana Janusza w 2002 roku byłam zmuszona do zycia przez pół roku bez lodówki w gorace lato ( bo to było miedzy innymi urządzenie , którego zapomniał mi wstawić zanim uciekł, a że było nietypowej szerokości i nie zostało najprawdopodobniej zamówione wcześniej, nie mogłam go kupić w krótszym czasie. Czasem tacy panowie po okresie ukrywania się lubią wracać do poprzedniego zajęcia - więc i w tym przypadku jest to niewykluczone - dlatego przestrzegam. Jakby co mam umowę i mam kosztorys który wtedy robił pan Janusz, mam też zmienione zamki - bo w końcu kluczy także nigdy mi nie oddał i mam też ogromny niesmak nadal i strach w sercyu przed następną inwestycją czyli budową domu. MOze ktoś inny uniknie takich rozczarowań jak ja.

Gafinka
06-05-2005, 17:55
No i oczywiście gdyby ktokolwiek natknąl się na tego uroczego wykonawcę byłabym wdzięczna za aktualny adres firmy, bo z dwoch biur w czasie kiedy zginął z moimi pieniedźmi także wtedy zginał i zostawił po sobie jedynie nieuregulowane rachunki. Tak wiec chętnie stanęła bym ponownie przed panem dzięki któremu cala radość z wlasnego pierwszego M , gdzies prysła w tamtym czasie.

remx
07-05-2005, 12:52
Przestępca zawsze wraca na miejsce przestępstwa.
Podobno zabójca często jest wsród osob pojawiających się na pogrzebie.

rzyraf
08-05-2005, 13:40
A zgłosiła Pani sprawę na policji?
Wbrew wszystkiemu oni szukają dość skutecznie, można również spróbowac przez biuro detektywistyczne, zawsze warto odzyskac dobre sampopoczucie i pieniążki po wyroku...
Pozdrawiam

rrmi
08-05-2005, 16:50
Ja mysle , ze powinien byc oddzielny temat z ostrzezeniami przed takimi biznesmenami.

Gafinka
08-05-2005, 17:52
Ja go sama szukałam wszędzie i niestety w miejscu zamieszkania nieprzebywał, w miejscu prowadzenia dzialalności także przestał, jego mieszkanie zamieszkiwał ktoś inny, w hurtowniach do których dotarłam powiedziano mi , że oni go też szukają bo są długi w hurtowniach, od jego byłego pracownika dowiedziałam się, że podobno wyjechał wtedy za granicę. :evil:

Nie wierzę w skuteczność działań policyjnych w przypadku , gdy w miejscu gdzie jest zameldowany nieprzebywa, w miejscu w którym prowadzi działalnosć także. Tak więc na policję nei zgłosiłam, ale obiecalam sobie,że jesli się na niego natknę to poświece trochę czasu i się rozbije pod nowym punktem i będę gadać z kazdym kto bedzie miał chęć zamówić tam cokolwiek i będę wieszać ogłoszenia z xero mojej umowy i z informacją o niedotrzymanych zobowiązaniach. :evil: