PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam firmy, która wykona mi instalację na SolarEdge - opolskie



EZOGHUL
17-02-2019, 22:24
Witam
Szukam firmy, która wykona mi instalację i załatwi wszelkie formalności z F.vat. - dom powiat opolski woj. opolskie.

Instalacja na falowniku solaredge wraz optymalizatorami o mocy około 6kwp.

Byłem zdecydowany na Ikea niestety wycena Ikea wobec rzeczywistości to 10% różnicy.

manix76
03-03-2019, 11:15
Jeżeli nadal szukasz firmy to mogę coś zasugerować

d7d
03-03-2019, 12:17
Byłem zdecydowany na Ikea niestety wycena Ikea wobec rzeczywistości to 10% różnicy.
Co to znaczy "10 % różnicy" ?
Że można zrobić instalację na Solar Edge o 10% taniej niż proponuje Ikea ?

NOMIS
22-12-2019, 22:01
Od miesiąca mam zainstalowaną instalacji FV opartą na Solar Edge, Robiła to firma z Białegostoku. Moc instalacji ok. 5 kW (16 paneli po 310 W). Od momentu podpisania umowy po tygodniu na dachu już miałem założone panele, kilka tygodni poczekałem na zmianę licznika i firma ponownie przyjechała i uruchomiła instalację. Mają bardzo dobrego przedstawiciela handlowego, Damian firma SUNGRANT z wielkim zaangażowaniem pilotował inwestycję. Polecam firmę, z doświadczenia wiem że dobrych instalatorów jest mało na rynku. Na mojej budowie do tej pory już kilka firm się przewinęło i tylko firmy od pomp ciepła i FV mogę polecić.
Pozdrawiam

NOMIS
23-12-2019, 20:58
W załączeniu panele na moim domku


https://images89.fotosik.pl/296/12549357790adc1fmed.jpg

d7d
23-12-2019, 21:07
Witam
Szukam firmy, która wykona mi instalację i załatwi wszelkie formalności z F.vat. - dom powiat opolski woj. opolskie.

Instalacja na falowniku solaredge wraz optymalizatorami o mocy około 6kwp.

Byłem zdecydowany na Ikea niestety wycena Ikea wobec rzeczywistości to 10% różnicy.

Masz zacienienia i na różnych połaciach?
Zamiast SE mogą tez być mikrofalowniki.