PDA

Zobacz pełną wersję : Tarnawa odbarwienie lakieru



Pawel P.
07-05-2005, 09:58
Czy wam również w swoich tarnawach odbarwiła się powłoka zewnętrzna wkładu pod wpływem temperatury? Mam Prestige II 14kw - u mnie w miejscach gdzie jest najwyższa- tj. na drzwiczkamii na samych drzwiczkach na środku zmienił się kolor z ciemnego grafitu na jasny, prawie cielisty grafit. W innych miejscach kolor pozostał bez zmian. Palenia odbywały się suchym drewnem brzozowym - bez "szaleństw".
Co wy na to? :o

Pawel P.
07-05-2005, 21:25
No to ładnie - znaczy, że tylko ja mam taki problem... :(

joola
08-05-2005, 08:43
Pawel P. u mnie też jakby cały wkład troszkę zjaśniał :roll: ale nie wydaje mi się to jakimś poważnym problemem tzn. nie rzuca się to bardzo w oczy (jeszcze nie mam obudowanego kominka)Zdaje się, że ktoś już opisywał taki przypadek w wątku o Tarnavie więc spróbuj tam zapytać jeszcze raz.

tadzel
08-05-2005, 16:44
A umnie farba zchodziła płatami. reklamowałem i pomalowano farba w szpreju. Jest troche laciato. Pamietajcie tarnawa to polski wyrób. O WYSOKIEJ JAKOSCI NIE MA CO MARZYC

b-obi
08-05-2005, 20:27
Paliłem od końca listopada do końca marca, wkład 14KW nieobudopwany, dostał czasami nieźle popalić... fakt - w górnej części na żebrach zmienił kolor na cielisty, wręcz różowy ale front, drzwiczki, boki pozostały bez zmian.