PDA

Zobacz pełną wersję : Kocioł gazowy Bosch Condens gc2300w lub inny?



Maja.B
10-03-2019, 12:57
Witam Państwa,
jesteśmy na etapie wyboru kotła do nowego domu w zabudowie szeregowej. Segment środkowy (łącznie 95 metrów kwadratowych), parter i pierwsze piętro w całości ogrzewane wyłącznie za pomocą podłogówki. Dom dobrze ocieplony okna trzyszybowe. Poszukujemy kotła dwu-funkcyjnego o małej mocy minimalnej. Wstępnie jesteśmy zainteresowani kotłem Bosch Condens gc2300w, jednak bardzo mało jest informacji na temat tego urządzenia. Jeżeli ktoś z Państwa miał do czynienia z tym kotłem to proszę o informację jak się sprawuję. Zastanawialiśmy się jeszcze nad kotłem De Dietrich MCR HOME ale moc min. jest sporo większa. Ewentualnie prosimy o rady na temat urządzeń w podobnym budżecie (do około 4 tys. za sam kocioł). Pozdrawiamy

Kondensat
10-03-2019, 13:59
No oczywiście ze polski Termet Ecocondens Gold.Nawet nie ma się nad czym zastanawiać.Plus czujnik zewnętrzny,sterowanie całością pogodowe

Maja.B
10-03-2019, 17:46
Dziękuję za zainteresowanie tematem. Poczytaliśmy o tym Termecie. W internecie opinie są podzielone, na pewno na plus za niską moc i cenę, nie jesteśmy jednak przekonani do trwałości i nie wiemy jak z serwisem u nas w miejscowości. Może jeszcze jakieś alternatywy?

Konsultant marki Junkers
08-04-2019, 09:55
Witam,

Gazowy kocioł kondensacyjny Bosch Condens gc2300w jest nowością w naszej ofercie, dlatego nie ma o nim jeszcze wielu informacji w internecie. Kocioł cechuje się wysoką sprawnością i efektywnością energetyczną, ciekawym designem oraz kompaktowymi wymiarami. Posiada wbudowaną automatykę pogodową, czytelny panel sterowania. Istotną zaletą kotła jest atrakcyjna cena katalogowa. Jeżeli jest Pan zainteresowany kotłem jednofunkcyjnym z zasobnikiem, polecam wtedy kocioł Cerapur Compact.
W celu uzyskania dodatkowych informacji o kotle oraz jego doboru polecam skontaktować się z jednym z autoryzowanych instalatorów, których wyszukiwarkę można znaleźć na stronie www.junkers.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod infolinią o numerze: 801 900 810. Wybrany instalator doradzi wybór najbardziej korzystnego rozwiązania. Więcej informacji o naszych kotłach gazowych oraz pompach ciepła znajduje się na stronie http://www.junkers.pl/produkty/.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant Junkers-Bosch

Rafalisko1980
27-05-2021, 21:29
Witam,

Gazowy kocioł kondensacyjny Bosch Condens gc2300w jest nowością w naszej ofercie, dlatego nie ma o nim jeszcze wielu informacji w internecie. Kocioł cechuje się wysoką sprawnością i efektywnością energetyczną, ciekawym designem oraz kompaktowymi wymiarami. Posiada wbudowaną automatykę pogodową, czytelny panel sterowania. Istotną zaletą kotła jest atrakcyjna cena katalogowa. Jeżeli jest Pan zainteresowany kotłem jednofunkcyjnym z zasobnikiem, polecam wtedy kocioł Cerapur Compact.
W celu uzyskania dodatkowych informacji o kotle oraz jego doboru polecam skontaktować się z jednym z autoryzowanych instalatorów, których wyszukiwarkę można znaleźć na stronie www.junkers.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod infolinią o numerze: 801 900 810. Wybrany instalator doradzi wybór najbardziej korzystnego rozwiązania. Więcej informacji o naszych kotłach gazowych oraz pompach ciepła znajduje się na stronie http://www.junkers.pl/produkty/.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant Junkers-Bosch

Witam, prosze o informacje czy kociol GC2300 15kw ma wyjscie na podlaczenie czujnika sprzegla.

Expert marki Bosch
28-06-2021, 11:34
Witam,

Jeżeli wykonana będzie magistrala EMS i podpięty zostanie moduł MM100 to można podłączyć czujnik sprzęgła.
Do automatyki kotła GC2300 nie ma możliwości bezpośrednio podłączyć tego czujnika.

Pozdrawiam
----------------------------------
Konsultant Bosch Termotechnika