PDA

Zobacz pełną wersję : opaska wzdłuż ploty - porady



kasiamirek
26-04-2019, 09:35
Witam Państa

Mam problem, w nowo wybudowanym domku mam płot o długości 30 merów bieżących. Po roku zamieszkania mialem na okolo metra szerowkości wybiegany pas przez dużego psa.

W tym roku wybrałem ziemi na około 30 cm postawiłem obeże i czalość zasypałem żwirem, aby pies mógł po tym biegać nie niszcząć sobie opuszków. Teraz wiem, że był to bardzo zły pomysł, pies dalej biega a żwir, kamyczki sypią się za płot.

Człowiek uczy się na błędach a ten jest dość spory.

Pytanie do ekspertów czym mógłbym ustabilizować ten zwir?

Kiedy oglądałem w TV jak jacyś państwo robili sobie żwir na dzialce zalewając go żywica epoksydową. Nie mam pomysłu co z tym fantem zrobić i proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Elfir
26-04-2019, 10:06
nawierzchnia stabilizowana żywicą jest dość droga.

kasiamirek
26-04-2019, 10:20
tak też mi się wydawało, a bużdzet mam ograniczony.

Są może jakieś proste i dość szybkie w wykonaniu sposoby? nie mam już pomysłu. Chcialem lepiej a wyszło chyba gorzej...

Elfir
26-04-2019, 19:45
kostka brukowa. I tak będzie tańsza od żywicy.

gnago
26-04-2019, 21:19
Drugie wyjście to zapewnienie psu wybiegania się przez spacery czy puszczanie luzem. Kiedyś dostępne dziś zabronione. Pod długim spacerze pies będzie cenił sobie spokój swego legowiska lub kontakt z rodziną i reagował jedynie na wtargnięcie opcjonalnego napastnika na jego terytorium. A żwir posypać grubym piaskiem będzie strawniejszy dla psa niż żwir. Ten ostatni polecany jest dla bosych ludzi w refleksoterapii stóp. Zatem dla zdrowia biegac po nim z psem. Ten ostatni będzie szczęśliwy.
Trzecie zostawiać psa w domu/ z możliwością wejścia psa- psie drzwi