PDA

Zobacz pełną wersję : Szuflady



darkoser0
01-05-2019, 09:25
Witam wszystkich,jako iż jest to mój pierwszy temat proszę o wyrozumiałość.Mam pewien problem,otóż jak wskazuje temat chodzi o szuflady dokładnie o szuflady w kuchni znajdujące się przy ścianie.Chciałem zmienić ich układ żeby największą 4 z kolei szuflade mieć u samej góry.Suwnice mam chyba na tak zwane kliki czy jakoś tak,w każdym bądź razie żeby je wyjąć muszę podnieść takie czarne plastikowe haczyki żebym mógł je dalej wysunąć.Udało się, ale największy problem napotkałem z przegrodami oddzielajacymi ów szuflady nie mam pojęcia jak je wyjąć.Moje pytanie do was jak je,wyjąć żadnych srubek nie normalnie wygląda jakby była wkladana,chyba że jest przykręcona od strony ściany.Czekam na odpowiedzi.Pozdrawiam

Kaizen
01-05-2019, 09:28
Jakie przegrody? Jak są szuflady, to zazwyczaj nie ma żadnych przegród między nimi.

Chcesz konkretną odpowiedź - pytaj wykonawcę tego rozwiązania. Inni mogą tylko zgadywać, np. że półki zostały zamocowane wkrętami od zewnątrz przed ustawieniem szafki.

darkoser0
01-05-2019, 09:30
Są małe mają ze 30cm i są wykonane płyty meblowej.Szuflady te były zrobione 12 lat temu ja byłem wtedy młody także nie znam wykonawcy.

darkoser0
01-05-2019, 09:41
429853 Oto zdjęcie tej przegrody

Bertha
01-05-2019, 11:19
Obejrzyj konstrukcję całego mebla. Przegroda wzmacnia konstrukcję i może była wklejona na kołkach podczas motażu ścianek. Wytniesz brzeszczotem, to osłabisz całośc :(

theme
07-05-2019, 07:58
Na 99% były montowane na kołkach. Trzeba wyjąc cały korpus na zewnątrz. Rozkręcić widoczne śruby i próbować lekko popukać aby wyszły z kołków te wzmocnienia poprzeczne. Oczywiście może okazać się tak, że są one klejone i przy próbie wyjęcia uszkodzisz mebel. Trzeba podchodzić z wyczuciem.