PDA

Zobacz pełną wersję : projekt DOM W IRYSACH 3 pracownia ARCHON



smys
10-05-2005, 13:45
kto buduje lub wybudował ,, dom w irysach 3 ,, z Archonu ?

brzyskikr
23-10-2006, 13:16
Witam

Mam pytanie, czy ktos jest w trakcie realizacji projektu dom w irysach 3?

sejlor
24-11-2006, 13:37
Ja jestem obecnie na etapia ubiegania sie o pozwolenie budowlane

brzyskikr
15-05-2007, 19:37
Witam

wlasnie zaczynam budowac z archonu dom w irysach 3 - czy ktos z forumowiczow buduje ten dom?

brzyskikr
17-05-2007, 11:47
Czy nikt nie buduje tego domku?

sejlor
04-06-2007, 06:22
Jutro będe miał w miom IRYSIE wylewany strop.

asterix28
27-05-2008, 12:24
[quote="smys"]kto buduje lub wybudował ,, dom w irysach 3 ,, z Archonu ?[/quot
ja buduje. Narazie mam stan surowy.

spartan1983
03-03-2009, 20:51
Wspólnie z żoną przymierzamy się do budowy tego właśnie domku i w związku z tym chcielibyśmy zapytać czy ktoś z was zbudował taki dom i jakie były orientacyjne koszty budowy. Budować zamierzamy oczywiście na kredyt (działkę już mamy) i czy w związku ztym 270.000 pln to suma pozwalająca na postawienie tego domu. Za tą sumę chcielibyśmy postawić stan surowy zamknięty, posadzki, strop, instalacje i tynki cementowo - wapienne a wykończenie tzn. łazienki, płytki, panele i wykończenie poddasza będzie swoimi siłami. Czy to mozliwe?
Dzieki za wszelkie info

lukasz_p
04-03-2009, 07:13
Wspólnie z żoną przymierzamy się do budowy tego właśnie domku i w związku z tym chcielibyśmy zapytać czy ktoś z was zbudował taki dom i jakie były orientacyjne koszty budowy. Budować zamierzamy oczywiście na kredyt (działkę już mamy) i czy w związku ztym 270.000 pln to suma pozwalająca na postawienie tego domu. Za tą sumę chcielibyśmy postawić stan surowy zamknięty, posadzki, strop, instalacje i tynki cementowo - wapienne a wykończenie tzn. łazienki, płytki, panele i wykończenie poddasza będzie swoimi siłami. Czy to mozliwe?
Dzieki za wszelkie info


Moim zdaniem bez problemu. Tylko radzę tzw. systemem gospodarczym i uważnie dobierać ekipy oraz kupować materiały. W miarę mozliwości część prostszych prac wykonwać samodzielnie (n. ocieplenie poddasza, chudziak, itp.), wtedy być może zostanie nawet troszkę na jakies kafelki czy niedrogie panele.