PDA

Zobacz pełną wersję : Bezprzewodowy videodomofon



evol1
30-06-2019, 19:12
Czesc

Skonczylem juz budowę kilka lat temu ale jakoś nie było czasu na założenie wideodomofonu mimo iż przewody były pociągnięte. Teraz chce go zainstalować i niestety odkryłem że przewody gdzieś są przerwane :( jaki wideodomofon możecie polecić w takiej sytuacji to znaczy potrzebuję wideodomofon który nie wymaga przewodów pomiedzy stacją domową a stacją bazową

Kaizen
30-06-2019, 19:16
Teraz chce go zainstalować i niestety odkryłem że przewody gdzieś są przerwane :( jaki wideodomofon możecie polecić w takiej sytuacji to znaczy potrzebuję wideodomofon który nie wymaga przewodów pomiedzy stacją domową a stacją bazową

Zasilania też nie masz?

evol1
30-06-2019, 19:28
Nie, zasilanie do stacji bazowej i bramowej mam, tylko przewód sygnałowy jest przerwany

Kaizen
30-06-2019, 21:40
To może coś takiego (https://pl.aliexpress.com/item/32737318787.html)?
Zamiast stacji bazowej (jak potrzebujesz jej do czegoś - choć nie wiem do czego) można jakiegoś tableta czy telefon na ścianie powiesić.

evol1
01-07-2019, 05:25
To może coś takiego (https://pl.aliexpress.com/item/32737318787.html)?
Zamiast stacji bazowej (jak potrzebujesz jej do czegoś - choć nie wiem do czego) można jakiegoś tableta czy telefon na ścianie powiesić.

dzięki a możesz polecić coś żeby jeszcze otwierało bramę i furtkę, bo z tego co widzę to ten otwiera tylko furtkę

iF-Jimi
02-07-2019, 22:05
dzięki a możesz polecić coś żeby jeszcze otwierało bramę i furtkę, bo z tego co widzę to ten otwiera tylko furtkę

Jedne z lepszych wideofonów które ostatnimi laty udało mi się odkryć to wideofony Doorbird. Oprócz stacji bazowej mają w zasadzie wszystko co może mieć wideofon tyle, że nie kosztują tyle co te wskazane przez Kizena :)

evol1
03-07-2019, 06:24
Jedne z lepszych wideofonów które ostatnimi laty udało mi się odkryć to wideofony Doorbird. Oprócz stacji bazowej mają w zasadzie wszystko co może mieć wideofon tyle, że nie kosztują tyle co te wskazane przez Kizena :)

Cena jest dla mnie akceptowalna, pytanie tylko czy dobrze rozumiem że do niego podłączam tylko zasilanie a cała komunikacja odbywa się przez wifi/lan na telefon lub tablet?