PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi zewnętrzne MK-DOOR



ProStaś
28-08-2019, 19:27
Wpisywałem w wyszukiwarkę i nic,

Ktoś słyszał o tych drzwiach? Coś wie?
Lokalny dystrybutor mnie namawia...

Darować sobie i zostać przy Wikędzie Termo Prestige Lux lub KMT Supertherm90?

Ceny jeszcze nie mam na MK Door, katalogowo trochę tańsze od ww. Wikędów.:confused:

Jakiś link do katalogu:
http://www.mar-dom.com.pl/img/cms/katalog/katalog-drzwi-MKDOOR-2019.pdf

d7d
28-08-2019, 19:58
Chyba bym takich drzwi nie kupił.
Szukam http://www.mk-door.pl/
a tu


Przerwa techniczna
Jesteśmy w trakcie aktualizacji.
Sprawdź stronę za chwilę.
i nie ma adresu firmy w katalogu drzwi ...
Coś tu "śmierdzi"!

Raczej zostań przy KMT i Wikęd.
Pewne firmy.

ProStaś
28-08-2019, 20:14
Ta...też ten niuans wyłapałem ze stroną.

W piątek lokals ma mieć te drzwi do pomacania. Jak się zorientowałem, to jakaś nowość tego mar domu, który sprzedaje drzwi pod marką Setto.

Jak będę miał wycenę to się podzielę i porównam z Wikędami. Jak różnica wyjdzie 300-500 zł. to nie ma o czym mówić, jak więcej to warto się pochylić.

d7d
28-08-2019, 20:41
Setto to chyba zupełnie inna firma niż MK-DOOR ??
Są katalogi Setto i jest jeden katalog MK-DOOR.
Może są "chińskie" ?

finlandia
28-08-2019, 22:16
Gdzieś już mi się kiedyś rzucił w oczy podobny katalog. Nie wykluczone że to było pod marką Setto..
Zastanawia mnie dystrybutor: firma jest praktycznie nie znana. Ekspozycja (?) dopiero jedzie. A on tak namawia.... ?
Osobiście zostałbym przy sprawdzonych typach.

d7d
28-08-2019, 23:29
http://www.mar-dom.com.pl/pliki-do-pobrania

Na stronie tego sprzedawcy SETTO ma katalogi od 2015 roku.
Setto ma dwa katalogi z 2019 roku (edycja 1 i 2) i jednocześnie KM-DOOR ma katalog z 2019 roku.
Może te same drzwi występują po różnymi nazwami ?

PS Możliwe że drzwi MK-DOOR to marka własna firmy MAR-DOM.

ProStaś
30-08-2019, 12:26
Pewnie jest tak, że to nowa marka MAR-DOMu.Niestety nie można ich u mnie pomacać, jeszcze nie dojechały....:o

Cóż przy skrzydle 235 cm. bez naświetla górnego wchodzą w grę tylko Wikędy, reszta w tym MK DOOR wymusza naświetle górne.
Różnica w cenie między Termo Prestige Lux Wikęda a MK DOOR 92 wynosi 300 zł, gdy Wikędy będą bez naświetla górnego i ok. 600 zł. kiedy będą z tym naświetlem.

Chyba zostanie Wikęd, pytanie jak takie duże drzwi się będą zachowywać w praktyce? Montaż pod solidnym zadaszeniem, w ekspozycji wschodnio-północnej.

ProStaś
04-09-2019, 09:11
Decyzja zapadła będzie Wikęd Termo Prestige Lux.

Samych tytułowych drzwi nie udało mi się w końcu obejrzeć, natomiast gwoździem do trumny współpracy z dystrybutorem był jego montażysta, który przyjechał na pomiar drzwi.

Najpierw zmierzył mi drzwi, które mam.... (zdjęcie w dzienniku - wstawione budowlane drzwi po jednej budowie z wykonanymi przeze mnie "doświetlami" z boku i u góry......:lol2:), a potem zmierzył wysokość drzwi od wylewki. Na pytanie na czym wg niego mają stać drzwi oznajmił mi, że na wylewce. Jak zasugerowałem poszerzenie to się zdziwił i coś tam zmierzył.

No sorry......i aby sprawa była jasna, od samego początku firma wiedziała, jakie (czytaj ciepłe i szczelne) drzwi chcę zamontować.

Decyzja na Wikęd nie zmienia faktu, że MK DOOR to może być bardzo fajny produkt....

finlandia
04-09-2019, 09:45
Może i być, ale jak widać wszyscy kumaci montażyści wolą Wikędy ;) A jak coś jest dobre, to po co szukać nowego? :)

doominiqs
08-12-2023, 10:09
Hej odgrzebuję temat bo dostałem fajną ofertę na drzwi mkdoor 92mm, cena niższa o 1000zł od wikęd 86.. ktoś ma większe doświadczenia z tą firmą?