PDA

Zobacz pełną wersję : Solidne zalepienie otworu po zawiasie 35



gaijin
13-09-2019, 07:50
Dzień dobry
Chcę zamontować zmywarkę pod zabudowę i wykorzystać posiadane drzwiczki. Według szablonu papierowego od zmywarki jedna ze śrub montażowych frontu wychodzi mi w otworze po zawiasie 35. Jak najlepiej (domowymi sposobami) poradzić sobie z wypełnieniem ww. otworu aby śruba która mam tam wkręcić trzymała dobrze.
Dziękuję.

Kaizen
13-09-2019, 11:47
Ikea ma takie pełne, rozporowe zaślepki do tego. Może uda się zdobyć w dziale obsługi klienta.
Jak się nie uda, to chyba pozostaje rzeźba w drewnie i solidne wklejenie "korka".

gnago
13-09-2019, 12:15
Są takie kity do drewna wg instrukcji super do wypełnień wgnieceń dziur etc. Ale nie stosowałem to głowy nie dam. Żywice pewnie też się nadadzą

gaijin
13-09-2019, 12:46
A nada się to (bo akurat mam): Śnieżka Gotowa masa szpachlowa Acryl-Putz Flex https://www.obi.pl/masy-wyrownujace/sniezka-gotowa-masa-szpachlowa-acryl-putz-flex-0-5-kg/p/5858873 ?

Widzę, że są masy szpachlowe do drewna, tylko czy to tylko zaślepienie dziury, czy da się w to wkręcić dobrze śrubę tak jak ja potrzebuje?

gaijin
13-09-2019, 20:27
Wyciąłem z płyty paździerzowej kółko, wbiłem w otwór i dodatkowo kropelką podkleiłem. Dziękuję za podpowiedzi.