PDA

Zobacz pełną wersję : wiatrolapy



teresa16
13-05-2005, 20:35
jestem na etapie wykonczenia wiatrolapu moze podpowiecie jak macie wykonczone wiatrolapy?a moze jakies zdjecia,prosze rozwinac ten temat.

yuana
14-05-2005, 12:50
sama jestem ciekawa waszych wiatroapów, bo wbrew pozorom dośc trudne do urządzenia miejsce; wszystko zależy od wielkości wiatrołapu, ale na pewno wygody wiatrołap powinien mieć szafę na ubrania, szafkę na buty i jakiś wieszak na kurtki, płaszcze dla gości lub domowników; jeśli wiatrołab jest duży można jeszcze postawić komodę z szufladami, nawet wąską-na czapki, szaliki, rękawiczki itp.

yuana
14-05-2005, 12:54
hihi oczywiście wiatrołap, a nie wiatrołabbbbbbb

w moim nieskończonym wiatroapie ok. 4.5 m kw jest narazie wieszak na ubrania i taki podręczny stojak na buty; zastanawiam się jaką szafę wstawić , jakie meble kupić i nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy, dlatego jest jak jest; chętnie podejrzę jakieś ciekawe pomysły szanownych forumowiczów

Zbigniew Rudnicki
15-05-2005, 13:01
Wiatrołap w którym przechowuje się ubrania, buty, parasole powinien być wentylowany, z czym bywa kłopot, jeśli nie przewidzi się tego w trakcie budowy.

15-05-2005, 14:31
witrołap mam spory,ale narazie stoi w nim tylko ogrodowe plastikowe krzesło i tyle,jest to jedyne niewykończone pomieszczenie w całym domu ,bo już mi wszystkie pomysły wyszły.Generalnie wiem co ma w nim być i wiem jak to ma wyglądać,szkoda tylko że żaden producent jeszcze nic takiego nie wyprodukował :cry: Dla mnie ideałem są mebelki przedstawione przez gregor 456-w inspiracjach kuchni i łazienek.Oby tylko zechciał na ich temat napisać coś więcej.

teresa16
15-05-2005, 20:19
zauwazylam ze nie bardzo ten temat sie przyjal brak zainteresowania myslalam ze uda mi sie cos podpatrzec.

Dave
16-05-2005, 10:58
Hmm podziele sie tym jak mamy urzadzony wiatrolap (ok. 3x3 m) choc w wiekszosci robila to zona ;-). Szafka wnekowa na ubrania i buty (pod schodami) gdyz mamy obok wejscia schody na strych, duze lustro na scianie z kinkietem nad nim, jeden waski wysoki regal narozny i w drugim rogu drugi regal narozny wiekszy i niski, do tego wieszak stojacy. Ciekawym pomyslem bylo doswietlenie wiatrolapu luksferami z boku dzieki czemu nie trzeba zawsze swiecic swiatla.

D.