PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z aranżacją pokoju dziennego z aneksem



GlodneYeti
20-09-2019, 14:22
Witam Państwa,

Mam olbrzymi problem z aranżacją pokoju dziennego. Kuchnia jest obecnie zainstalowana jak na rzucie, natomiast miejsce na TV/net jest obojętne ponieważ wszystko idzie przez WiFi. Zależy mi na przestrzeni jadalnej dla rodziny 2+2 oraz kącie do oglądania TV i wypoczynku. Próbowałem już dwie opcje:

1. Kanapa przodem do miejsca na TV na środku pokoju, stół jadalniany za plecami - zaburza mocno komunikację oraz daje poczucie klaustrofobii.
2. Kanapa dosunietą do ściany w miejscu TV a telewizor hen 5m dalej na ścianie przeciwległej z komunikacją/stołem pomiędzy i kuchnią na lewo...

Ogólnie obie opcje jakoś mi nie leżą i jestem gotów zmienić układ kuchni jeżeli dałoby to jakiś sensowniejszy pokój. Załączam rzut:

https://imagizer.imageshack.com/img924/9152/SOEqAD.jpg

Będę wdzięczny za każdą sugestię :)

Pozdrawiam,
Łukasz

derma0512
23-09-2019, 11:36
Mam podobne rozmieszczenie salonu z kuchnia i jestem ciekaw jakiejs propozycji rozwaizania tego tematu.

alicyja
23-09-2019, 17:41
435045

skprs
23-09-2019, 20:15
pytanie, na jakiej wysokości jest parapet w oknie po lewej stronie tarasu, jesli na wysokosci blatu, to ok, w innym przypadku będzie słabo;

okno otwiera siędo wewnątrz - co z myciem? od biedy można wstawić fix'a i myć go z tarasu

E-Rzecznik Śnieżka
07-10-2019, 10:04
I taka propozycja, która nie wymaga przerabiania instalacji bo pozostawia kuchnię w tym samym miejscu
435648