PDA

Zobacz pełną wersję : Czym wykończyć ścianę w komórce lokatorskiej



hepos
23-09-2019, 10:16
Dzień dobry,

Mam pytanie o radę - chciałbym małym nakładem pracy położyć coś na ściany w komórce lokatorskiej. Mam w niej już dość dużo rzeczy (regały i półka nad blatem), ale mam tam też blat na którym zdarza mi się czasem porpacować lub coś porobić). Jak widać na zdjęciu ściany są z cegieł, trochę z żelbetu, a pod pilśnią jest cegła z wentylacją, czyli ażurowo ułożona.

Normalnie po prostu wyrzyciłbym wszystko z piwnicy (rzeczy, regały, półki) i położyłbym tynk. Niestety przespałem sprawę, w między czasie zamontowałem półki i regały i nie jest to już możliwe, a dodatkowo tynk zabrałby cenne centymetry niewielkiego pomieszczenia. Chciałem więc wykończyć tylko widoczne 2 ściany.

Zależy mi na tym więc aby było tanio, bezinwazyjnie i jakoś to wyglądało. Myslałem o jakiś panelach lub czymś przyklejanym. Kompletnie nie mam na to poysłu. Może ktoś podsunie jakieś rozwiązanie?

435017

435018

Pozdrawiam

E-Rzecznik Śnieżka
30-09-2019, 20:45
Szanowny Panie,
Każda okładzina ścienna zabierze trochę miejsca. Rozwiązaniem może okazać się naklejenie zielonej płyty gipsowo-kartonowej na klej gipsowy Śnieżka Acryl-Putz® KG31. To sprawi, że ściany będą równe i gładkie. Dzięki płycie gipsowo-kartonowej można również w prosty sposób wykończyć okolice drzwi.