PDA

Zobacz pełną wersję : Rejestrator Hybrydowy - podgląd historii na telefonie



rhein
12-10-2019, 14:21
Witam

W planie monitoringu AHD rejestrator umieszczony byłby na poddaszu nieużytkowym. Kolego podpowiedział, abym dociągnął HDMI do telewizora w salonie, aby miec podgląd historii. Ponoć, na sprzęcie mobilnym typu telefon, tablet będę miał podgląd bieżący - na żywo, ale historię mozna podejrzeć tylko przez hdmi. Czy to jest prawda?
Jeśli nie to moglibyscie podac jeden przykład rejestratora hybrydowego, który ma przegląd historii dostepny na sprzecie mobilnym

Dziękuję

sebasto
19-11-2019, 09:47
Witam,
Historia moze być przeglądana na sprzęcie mobilnym czy laptopie np w rejestratorach BCS czy Dahua.
Poszukaj aplikacji mobilnych: gdmss, czy BCS Lite.

ksysju
19-11-2019, 16:41
Jak HDMI to i usb dla myszki inaczej nic z historii nie zobaczysz.

Jak rejestrator ma dostęp po sieci, to zapewne dostęp przez www lub dedykowaną aplikację też ma.

rhein
19-11-2019, 19:44
Poczytam o tych rejestratorach. Dzieki.
Tak, masz rację, musiałaby być klawiatura i myszka

ACCel
30-01-2020, 14:45
Nawet najtańsza chińszczyzna ma podgląd nagrań z komórki, tylko mało wygodny.

Unikaj takich z aplikacją vMeye, nowsze z aplikacją xMEye mają już ładny podgląd nagrania z linią zdarzeń.
Jak nie chcesz wydać majątku to ja polecam taki:
https://pl.aliexpress.com/item/4000044114843.html

256zł, 8 kanałów, h265+, obsługa kamer 5M (6kl/s ale zawsze coś).

Mam go pół roku, wcześniej miałem przez dwa lata starszy model tego producenta (właściwie do tańszych urządzeń CCTV produkuje to jeden chiński producent, bez względu na pudełko).

Dokup sobie do tego bezprzewodową myszkę z klawiaturą, jak chcesz puszczać kabel HDMI.