PDA

Zobacz pełną wersję : 1500 zł - kupujemy kosiarkę spalinową



grzegomonia
24-10-2019, 20:07
Budżet 1500 zł. Co byście polecili w tej kwocie? Interesuje mnie kosiarka z napędem a byłoby całkiem fajnie jakby w tej cenie miała też rozruch elektryczny (ułatwienie dla kobiety-bo jak patrzę jak moja kobieta męczy się przy odpaleniu naszej starej kosiarki to aż serce się kraja). Przeglądałem znany serwis aukcyjny i w tej cenie jest dużo różnych modeli kosiarek różnych producentów.

No właśnie i co wybrać aby kosiło, długo kosiło i się nie psuło. Działka 1000 m2. Trawnik max 700 m2.

miachlbyk
28-10-2019, 10:08
Z rozrusznikiem el.w tej cenie ciężko kupić coś dobrego z racji wyższej ceny,jedyna która przychodzi mi do głowy to AL-KO 4.69 SP-I,cena troszkę wyższa od twojego budżetu ale kosiarka solidna,może sam coś znajdziesz to podaj link a podpowiemy czy warto kupić dany sprzęt

grzegomonia
28-10-2019, 13:06
Myślę o tej kosiarce NAC LS50-575-HS-ES rozruch elektryczny.
Wiem co prawda, że posiada ona silnik spalinowy firmy NAC (typowy chinol) ale z tego co czytałem i oglądałem filmy na YT są te silniki wytrzymałe. I jeżeli chodzi o części zamienne to kosztują one grosze. Ma ktoś może taką kosiarkę lub jej odpowiednik ale bez rozrusznika ele.?

miachlbyk
31-10-2019, 14:57
Chcesz to kupuj w końcu to ty płacisz tylko jakby co to części i serwis możesz mieć na YT i do nich póżniej pretensje,nikt o zdrowych zmysłach nie będzie polecał tego szajsu