PDA

Zobacz pełną wersję : Kabina Radaway - pękła



mario1989pl
31-10-2019, 22:31
Witam .

Czy ktoś spotkał się z was z samoistnym pęknięciem szyby w kabinie ?436554
Zona kąpała syna , po jakiś 20-30 minutach , gdy go usypiała usłyszała , głośny huk w łazięce . Kiedy weszła do środka , drzwi do kabiny były roztrzaskane w drobny mak , aż strach pomyśleć co by było gdyby stało się to w czasie kąpieli, w poniedzialek mam zamiar zglosic reklamacje do Radawaya , ale juz na kilometr wyczuwam spiewke o uszkodzeniu mechanicznym . Dzwonilem do mojego ubezpieczyciela i oczywiscie moga naprawic szkode ale jako ze w Radawayu ta szyba wystepuje jako element wymienny moga zaproponowac jej wymiane . Pytanie tylko co z pozostalymi starymi szybami , jak myslicie mozna zadac jakiejs ekspertyzy zahartowania szkla ??

Sylw.
01-11-2019, 07:52
Słyszałam, że po wadliwym montażu kabin szkło pęka- chodzi o wysokie naprężenia.....Szkło się hartuje po to, aby było odprne na wyskoie temperatury np. wrzątek,a Ty chyba w kranie nie masz wody w takiej temperaturze?Może to być i wada szkła.

mario1989pl
01-11-2019, 19:42
Wiesz wydaje mi się , że od napięc to nie powstało bo pękł element przesuwny a na nim raczej występuje luz roboczy ..

Sylw.
02-11-2019, 16:52
To dobrze-przynajmniej jeden argument do obalenia -gdyby producent nie chciał przyjąć reklamacji. Ty wiesz najlepiej jak ta kabina była montowana.

RafiRuX
11-12-2019, 10:14
mario1989pl , możesz napisać czy udało się załatwić sprawę? jakie było podejście Radawayu? Myślę, że osób zainteresowanych zakupem ich produktów, możeto interesować.