PDA

Zobacz pełną wersję : Zakończenie wartwy zbrojonej ścian szczytowej pod nadbitką



Regius
06-11-2019, 05:08
Cześć,
Jak powinno wyglądać zakończenie warstwy zbrojonej ściany szczytowej pod nadbitką albo przy elementach więźby przechodzącej przez elewacje (np. murłaty, czy płatwie)?
Stosuje się tylko równo dociętą siatkę, czy jakieś specjalne listwy zakończeniowe z siatką (coś ala BP22 czy BP13)?

fighter1983
06-11-2019, 06:34
na tych Twoich tysiac pytan o detale znajdziesz odp tu, lepsze, gorsze ale sa
https://www.caparol.pl/aktualnosci/architekci/detale-projektowe.html?fbclid=IwAR30CiBU8cjTTwnhV2taS2Kg8 hRzFxp8WNOkMsXayDC4fbBJKCLDOm4rdtE

Regius
06-11-2019, 11:31
Dzięki Fighter za odpowiedź - sporo detali można znaleźć pod wskazanym linkiem (np. już teraz wiem, że Caparol nie zaleca okapników przy nadprożu okien, a zwykłe narożniki z siatką), ale niestety tego, czego szukam nie pokazali.

fighter1983
06-11-2019, 17:36
Dzięki Fighter za odpowiedź - sporo detali można znaleźć pod wskazanym linkiem (np. już teraz wiem, że Caparol nie zaleca okapników przy nadprożu okien, a zwykłe narożniki z siatką), ale niestety tego, czego szukam nie pokazali.
Zaleca zaleca... Inaczej nie zrobienie ich to spore kuku jak coś będzie nie tak .

fighter1983
06-11-2019, 17:44
Mało tego dany dokument może zostać zupdatowany i nikt o tym nie wie.
Mnie lekkie zaskoczenie spotkało gdy wróciłem do tych detali w sprawie cokołów. I lekkie zdziwko bo nastąpiła modyfikacja układu i nikt słowem się nie odezwał. Mało tego zamieniono rozwiązanie na materiał niedostępny w pl i ściągany pod zamówienie ...