PDA

Zobacz pełną wersję : Dziura w stropie



Mario3279
18-11-2019, 08:15
Witam.Przy wierceniu otworu w stropie na rurę fi 100 odpadło mi kawałek terivy obok otworu dziura 25x15 cm i widac kawałek pustej przestrzeni i mam pytanie czym mogłbym wypełnic ten otwór zeby byl w miarę stabilny i w przyszłości sie nie wykruszył po narzuceniu tynku?Dziękuję za odpowiedzi.Zamieszczam zdjęcie https://zapodaj.net/447b00db82b0b.jpg.html

jnow1
19-11-2019, 14:47
Podłóż od spodu kawałek płyty lub styropianu i podeprzyj stemplem >pustak wewnątrz obłóż kawałkami styropianu żeby beton nie rozpływał się w środku > zalej to zaprawą betonową..

E-Rzecznik Śnieżka
30-11-2019, 21:18
Szanowny Panie.
Metoda opisana przez użytkownika jnow1 jest prawidłowa. Dodałbym jeszcze, że może Pan wnętrze otworu dokładnie oczyścić oraz zagruntować. Można wykorzystać do tego grunt Śnieżka Acryl-Putz® GU40. Po usunięciu stempla, a przed nałożeniem tynku lub gładzi niezbędne będzie gruntowanie powierzchni, aby zwiększyć jej przyczepność.

Kominki Piotr Batura
01-12-2019, 08:50
Podłóż od spodu kawałek płyty lub styropianu i podeprzyj stemplem >pustak wewnątrz obłóż kawałkami styropianu żeby beton nie rozpływał się w środku > zalej to zaprawą betonową..


Napaćkane pianki, zapaćkaj do końca. Trochę wyskrob po wyschnięciu, daj siatkę w kleju + gładź....

d7d
01-12-2019, 11:10
Przy wierceniu otworu w stropie na rurę fi 100 odpadło mi kawałek terivy obok otworu dziura 25x15 cm i widac kawałek pustej przestrzeni i mam pytanie czym mogłbym wypełnic ten otwór zeby byl w miarę stabilny i w przyszłości sie nie wykruszył po narzuceniu tynku?

Ta rura fi 100mm do jakich celów ma służyć i co jest na górze tego stropu?