PDA

Zobacz pełną wersję : Zakup Mieszkania z działką



marcin191994
21-11-2019, 14:44
Od jakiegoś czasu poszukuję mieszkania z jakąś małą działką. Jakiś czas temu natrafiłem na taką ofertę:
https://www.otodom.pl/oferta/apartament-bezczynszowy-77m2-dabrowa-gornicza-ID3WQGg.html#6bbb792f6a
Chciałem zapytać was czy jest warte takie mieszkanie tych pieniędzy jak na ogłoszeniu i ogólnie za jakieś porady będę bardzo wdzięczny.
Byłem w biurze u tego dewelopera dowiedzieć się coś więcej o nich i tak dał mi wykaz materiałów z czego jest to budowane i co będzie w nim zrobione w tej cenie.

]Fundamenty:[/B] płyta żelbetowa
Konstrukcja budynków: ściany nośne zewnętrzne grubości 25 cm murowane z pustaków ceramicznych Porotherm Dryfix. Ściany działowe z pustaków Porotherm grubości 12 cm
Stropy/Stopodach stropy żelbetowe, monolityczne
Elewacja: tynk sylikonowy w technologii lekkiej mokrej
Dach: stropodach docieplony styropianem grubość 30-40cm pokryty papą podkładową oraz hydroizolacja.
Wykończenie ścian wewnętrznych: Tynk maszynowo gipsowy zatarty na gładko w łazienkach zatarty na ostro
Wykończenie posadzek: Styropian, wylewki betonowe zbrojone zatarte.
Stolarka okienna: Okna PCV ProSystem 5 cio komorowe
Drzwi: Wewnętrzne- otwory, zewnętrzne antywłamaniowe
Instalacje: Elektryczna, c.o piec dwufunkcyjny, ogrzewanie podłogowe, instalacje wodno kanalizacyjne, instalacje wentylacyjne, grawitacyjne, internet- światłowód
Balkony: na tarasach na pietrze płytki gresowe balustrady z elementami szkła
Budynek oceplony otynkowany tynkiem akrylowym.

d7d
21-11-2019, 17:30
Tyle podał a nie podał ocieplenia ścian zewnętrznych?

PS Wygląda jak..

ładna reklama :)

ostry35
11-01-2020, 03:07
Szczerze mówiąc sam od jakiegoś czasu się zastanawiam czy w ogóle jest sens inwestować w nowe mieszkania. Mam kilku znajomych, którzy kupili swoje wymarzone M3. Teraz co chwilę narzekają na stan budynku. U jednego popękała ściana 4 miesiące po wprowadzeniu, u drugiego ciągle zalewa garaż podziemny, a najgorzej ma trzeci, ponieważ wyszedł grzyb. To jest nie do pomyślenia. Jak na razie obserwuję rynek poprzez monitoring ogłoszeń. Znalazłem serwis https://lzx.pl/ który robi to darmowo. Wklejam link z wyników wyszukiwania i dostaję powiadomienia na email. Pieniądze mam odłożone, więc jak się trafi okazja, to ją wykorzystam. Jak na razie monitoruje jedynie rynek wtórny.