PDA

Zobacz pełną wersję : wydzielenie sypialni



mpk87
04-12-2019, 19:34
Witam dyponuje mieszkaniem jak na zamieszcoznym rzucie, chciał bym pozbyc się oddzielnej kuchni a wzaian wydzielić osobną sypialnie, prosił bym o rady i wskazówki, ja sam wyrosywałem taki rozkład jak na kolejnym zdjęciu, czy to ma sens i wentulanie jak można poprawić?

Sylw.
06-12-2019, 04:11
Mało miejsca na przechowywanie. Dla ilu osób to mieszkanie?

Sylw.
06-12-2019, 04:15
Nad stołem w kuchni dałabym wiszące, zamykane szafki, nie muszą być jakieś głębokie.W sypialni szafa , ale nad górze oświetlenie, by doświetlić kuchnię.Czy te okna narożne w salonie są otwieralne?

mpk87
06-12-2019, 08:54
Mieszkanie jest przewidziane dla 1 osoby. Okna narożnikowe są otwierane. Najbardziej nurtuje mnie szerokość przy oknie, całość przed podziałem ma 4,4 m. Po wydzieleniu sypialni salon miał by 2,5 m a sypialnia z łozkiem o szerokosci 1,9 m ( łóżko 1,4 m ) Sypialnai miałą by drzwi rozsuwane wiec przestrzen przy oknach mogał by być otwarta, zamykana tylko w razie potrzeby. Czy takie rozwiazanie ma sens? Niespotkałem się z takim rozwiazaniem po realizacji dlatego prosze o wszelkie opinie.

Sylw.
06-12-2019, 15:05
Jeśli da się otworzyć lufcik bez problemu ( bo pewnie okno na oścież to gorzej) to dobrze i niedobrze. Niedobrze- bo jak te okno umyć?

E-Rzecznik Śnieżka
31-12-2019, 14:47
Dzielenie ścianami tak małej przestrzeni nie jest dobrym pomysłem. Przeciwnie, lepiej ją otworzyć, a wnętrze zaaranżować tworząc strefy przy pomocy mebli.
438813