PDA

Zobacz pełną wersję : Grzejniki CO Pomocy



MariuszMarzycki1234
03-01-2020, 18:29
Witam...Chciałem zapytać jakie grzejniki potrzebowałbym do pomieszczania 11m² cała ocieplona styropianem od środka siatka i klej.To pomieszczenie ma służyć jako suszarnia do paneli gipsowych,płytek itp.Chcialbym osiągnąć 40 stopni i więcej w środku.Udalo mi się to za pomocą kozy ale teraz chcę grzejniki.I jakie i gdzie zrobić otwory do wyprowadzania wilgoci.

.https://www93.zippyshare.com/v/6qyeBzZL/file.html
Załączam link z zdjęciem wymiarów pomieszczenia to mniejsze to suszarnia

Ściany ocieplone są wewnatrz styropianem 10cm siatka i klej. z zewnątrz mur o grubości 24cm z silikatu.Sufit wewnatrz ocieplony styropianem 12cm siatka i klej z zewnątrz OSB i przykryte blacha.podloga drewniana folia deski folia i płyta OSB 1cm.Suszone będą płytki gipsowe i panele gipsowe 3D o grubości około 2-3cm więc wilgoci będzie sporo ponieważ pomieszczenie będzie w miarę możliwości całe zapełnione tym produktem na regałach.Piec o mocy 22kw ogrzewa dwa mieszkania razem 150m² więc ma zapas stoi w piewnicy.Garaz w którym będzie suszarnia oddalony jest o 12 metrów zasilanie będzie dostarczone rurami alupex fi25 w otulinie.Dodatkowo będzie zrobione dodatkowa otulina ze styropianu całość w ziemi 120cm w dół..