PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam wykonawcy do ocieplenia wełną i otynkowania domu



rotarum
17-05-2005, 19:28
Witam,

Proszę o pomoc. Czy ktoś z Państwa może polecić dobrego wykonawcę do ocieplenia domu wełną. Budowa znajduje się w Warszawie na Białołęce.

Pozdrawiam,

mail. [email protected]

zibicwikla
17-05-2005, 20:24
cholera, mam, ale w Wielkopolsce. B. dobra ekipa. U mnie konczą właśnie. Robią wszystko do położenia tynku mineralnego tzn. kończa zagruntowaniem ściany. Za 15Pln/m2. Robia dobrze chociaz przyznali sie że pierwszy raz wełną. Ja tego pilnowałem, dałem im opis technologii. Zwróć uwagę na:
1. Jeżeli porotherm, max-gruntowanie ścian konieczne(nie wiem jak z silikatami i bk)
2. Jeżeli wełna lamelowa-nie musisz wszędzie kołkować(kołkuj naroża, nad oknami , drzwiami, 1 warstwe)
3. Koniecznie:smarowanie wstepne klejem płyty, po wyschnięciu warstwa na grzebień 12mm, dopiero na ściane
4. Masz wełnę na ścianie: przed założeniem siatki znowu smarowanko na gładko, po wyschnięciu na grzebień 10mm,siatka, po tym dopiero ostatnie smarowanko na gładko.
5. Zapomnij ,że zużyjesz mniej kleju jak 12kg/m2.
6. Na cokół daj raczej styropian,ew. ekstrudowany
7. Reszta zasad jak przy ocieplaniu styro.
8. Nie słuchaj dyskusji na temat: czy ściany oddychają
Wybrałeś mercedesa to bądź konsekwentny. Pozdro.*K...jak sie cieszę,że mam ten etap za sobą.

Sp5es
17-05-2005, 22:22
Rewelacyjni wykonawcy
pan Borkowski 0601 23 18 05
pan Sabak 0604 12 88 17

Obydwaj uczciwi, nie trzeba ich pilnować. Może są trochę drożsi niż inni ale warci tych cen.