PDA

Zobacz pełną wersję : Zmywarka Amica zim 668e



krzysiek991
13-01-2020, 13:13
Witam mam problem z zmywarką dokładnie z drzwiami, zamykają się ale lekko otwierają się,dziecko siadło na otwarte drzwiczki i 2 razy podskoczyło, i teraz paruje podczas mycia blat, i co jakiś czas wyłącza się bo pokazuje błąd, blacha, była trochę zgięta z lewej strony ale to wyrównałem, da się to jakoś naprawić ? czy trzeba kupić całe drzwiczki nowe?, dodam że jak zdejmę boczne blachy osłonki zmywarki to fajnie trzyma zatrzask drzwi ,

Bertha
13-01-2020, 15:05
Parujący blat czyli szpara u góry (nie dociśnieta uszczelka). Zależy co się skrzywiło: drzwi, zawiasy czy ich mocowanie (na drzwiach czy na obudowie). Serwisant zna budowę i powie w czym problem.
Skończy się na nowej zmywarce.
I dorośniesz do pilnowania pomysłowego dziecka.

krzysiek991
13-01-2020, 15:10
Parujący blat czyli szpara u góry (nie dociśnieta uszczelka). Zależy co się skrzywiło: drzwi, zawiasy czy ich mocowanie (na drzwiach czy na obudowie). Serwisant zna budowę i powie w czym problem.
Skończy się na nowej zmywarce.
I dorośniesz do pilnowania pomysłowego dziecka.

to mi wygląda na ten zatrzask, nie dociska do końca , a jak zamknę to jest inna szpara z lewej i prawej stronie drzwiczek a zmywarką

elusia617
13-01-2020, 18:03
Da się naprawić, zdemontować zawiasy z drzwiami, naprostować a przykręcając wyregulować zawiasy