PDA

Zobacz pełną wersję : "Inteligentny" zamek



jajmar
16-02-2020, 23:40
Nie wiem czy to inteligenty zamek czy nie. Szukam czegoś co zdalnie można zmieniać odstęp, mogę przez net komuś podesłać kod aby otworzył pomieszczenie, "on" wklepuje to w zamek lub zbliża smartfon. W necie trochę tego jest , ale szukam opinii czy ktoś używa, na co zwracać uwagę co warto kopić co nie?

gregos11
17-02-2020, 11:08
Mam Xiaomi Sherlock S1. Zamek super (mechanicznie), aplikacja dno ! Problemy z uruchomieniem, częste wylogowywanie itp. Jakbyś patrzał na ten zamek, to raczej odradzam do twoich zastosowań .-)

jajmar
17-02-2020, 20:14
Dziękuje za info.

ann_knast
20-04-2020, 11:53
Chodzi Ci tylko o zamek? Czy raczej jakieś bardziej kompleksowe rozwiązanie?

iF-Jimi
22-04-2020, 00:32
Nie wiem czy to inteligenty zamek czy nie. Szukam czegoś co zdalnie można zmieniać odstęp, mogę przez net komuś podesłać kod aby otworzył pomieszczenie, "on" wklepuje to w zamek lub zbliża smartfon. W necie trochę tego jest , ale szukam opinii czy ktoś używa, na co zwracać uwagę co warto kopić co nie?

Do Ampio ostatnio weszła taka możliwość kontroli dostępu gdzie do każdej strefy możesz przypisywać wiele kodów dostępu z różnymi uprawnieniami. Ale jeśli chodzi Ci tylko o jeden zamek to instalacja może być nieopłacalna.