PDA

Zobacz pełną wersję : Alleluja Bracia



katarzyna ostoja
18-05-2005, 23:09
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica!

Witam was drogie owieczki z cieplutkiej Tunezji...
siedzę sobie właśnie w pieknej miejscowości Hammamet (Yasmine Hammamet) na plaży.Przede mną morze.Za mną hotelik Melia el Mouradi Hammamet a ja na leżaczku z laptopikiem księdza Jaroszy z parafii Kartoszyce w Poznańskim. Staram się nawracać nawet tutaj.Jak widzicie ciężko pracuję i dlatego tak rzadko ostatnio bywam na naszym katolickiem forum o budowaniu nad czym bardzo ubolewam.Na szczęscie jeszcze tylko misja w Somalii i od września znów będę z wami tu codziennie aby od samego rana głosić słowo Boże,udzielać wszelkich rad i wspierać .... abyście zawsze kroczyli po drodze dobra i moralności! Alleluja!

Niech Panienka z Guadelupy ma was w swej opiece !!!

************************************************** *********
KATARZYNA OSTOJA OSTOJAŁOWSKA VEL KRZAK
Nie zapominajcie o słomkowych kapeluszach na afrykańskie upały!
I conajmniej trzech litrach zimnej wody przed... ! aby pokuse odpędzić!
I nie smiejcie sie juz z tego naszego brata Leona

remx
18-05-2005, 23:13
Alleluja siostrzyczko.

Czyżbyś zapomniała kapelusika?

mdzalewscy
18-05-2005, 23:33
no to fajnie...alleluja

18-05-2005, 23:34
:o :o :o :o :o

TomaszK
18-05-2005, 23:42
Alleluja
ale czemu tylko bracia? O siostrach to siostra zapomina? :D

Janussz
19-05-2005, 00:21
Czy mógłbym, ja grzesznik straszny prosić o rozwinięcie pierwszego zdania? Chodzi mi o Maryję.
O ile mi wiadomo (Pismo Święte), Maryja miała kilkoro dzieci.

rrmi
19-05-2005, 01:29
A o co chodzi , bo nie rozumiem? :o :o :o Nawracanie grzesznych czy co?

Waldon
19-05-2005, 07:41
ciekawe czyj to klon

I nie smiejcie sie juz z tego naszego brata Leona

Peterek
19-05-2005, 07:46
klon jak klon, ale "kierunek" ten sam :lol: :lol: :lol:

rubin23
19-05-2005, 07:48
Czy mógłbym, ja grzesznik straszny prosić o rozwinięcie pierwszego zdania? Chodzi mi o Maryję.
O ile mi wiadomo (Pismo Święte), Maryja miała kilkoro dzieci.


Też chciałbym wiedzieć jak to jest z tym wiecznym dziewictwem . :o :o
A tak na marginesie to na plaży można ciężko pracować ? :o :o

pirat
19-05-2005, 07:55
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
o ja pierdziuuuuu.........
faktycznie słoneczko przygrzało na tej plazy ... a do tego pewnie za duzo wina mszalnego :lol:

Mały
19-05-2005, 08:31
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica!

Witam was drogie owieczki z cieplutkiej Tunezji...
siedzę sobie właśnie w pieknej miejscowości Hammamet (Yasmine Hammamet) na plaży.Przede mną morze.Za mną hotelik Melia el Mouradi Hammamet a ja na leżaczku z laptopikiem księdza Jaroszy z parafii Kartoszyce w Poznańskim. Staram się nawracać nawet tutaj.Jak widzicie ciężko pracuję i dlatego tak rzadko ostatnio bywam na naszym katolickiem forum o budowaniu nad czym bardzo ubolewam.Na szczęscie jeszcze tylko misja w Somalii i od września znów będę z wami tu codziennie aby od samego rana głosić słowo Boże,udzielać wszelkich rad i wspierać .... abyście zawsze kroczyli po drodze dobra i moralności! Alleluja!

Niech Panienka z Guadelupy ma was w swej opiece !!!

************************************************** *********
KATARZYNA OSTOJA OSTOJAŁOWSKA VEL KRZAK
Nie zapominajcie o słomkowych kapeluszach na afrykańskie upały!
I conajmniej trzech litrach zimnej wody przed... ! aby pokuse odpędzić!
I nie smiejcie sie juz z tego naszego brata Leona
Witamy matkę Rydzyjkę... :D

Maluszek
19-05-2005, 08:44
Witamy matkę Rydzyjkę... :D

Czy to znaczy, że czytając forum trzeba nosić moherowe berety :o

Janussz
19-05-2005, 09:02
Raczej podczas czytania Forum trudno cokolwiek jednocześnie nosić :).
No chyba, ze to gazeta Forum.

joola
19-05-2005, 09:12
Witamy matkę Rydzyjkę... :D

Czy to znaczy, że czytając forum trzeba nosić moherowe berety :o
Maluszku, nie martw się jak będzie trzeba to znajdziemy sobie coś twarzowego :wink:

http://www.123voyage.com/realsw/photos/tresors/berets.jpg

Maluszek
19-05-2005, 09:23
Joola - pikne te berety :D
Dla mnie proszę ten żółciutki :lol:

joola
19-05-2005, 09:26
Joola - pikne te berety :D
Dla mnie proszę ten żółciutki :lol:
Maluszku nie ma sprawy, dla Ciebie żółty :D różowy pewnie dla Osowy, ja wybieram ten z antenką :wink: proszę, proszę wybierać wystarczy dla każdego :lol:

smartcat
19-05-2005, 09:30
Staram się nawracać nawet tutaj....będę z wami tu codziennie aby od samego rana głosić słowo Boże,udzielać wszelkich rad i wspierać .... abyście zawsze kroczyli po drodze dobra i moralności! Alleluja!
************************************************** *********
KATARZYNA OSTOJA OSTOJAŁOWSKA VEL KRZAK
I conajmniej trzech litrach zimnej wody przed... ! aby pokuse odpędzić!


Coś mi sie zdaje że zaden z włoskich animatorów zycia kulturalnego w tym hotelu nie wyznał miłości naszej Kasi-klonieniewiadomokogo ani nie zaproponował romansu! :-( Byłby spokój! A teraz biada tym frywolnym współwczasowiczkom które półnagie kuszą z lezaczka nad basenem wszelakich samców i tym które juz uległy urokowi przystoinych brunecików i nużaja sie w rozpuscie, a i nam tu w Polsce sie dostanie jako odprysk krucjaty przeciw niemoralności.

Waldon
19-05-2005, 09:48
sądze że Pani Kasia to ta sama osoba co posługiwała się nikami "katowice kochająleona" czy jakoś tak i podobnymi


I nie smiejcie sie juz z tego naszego brata Leona

czyli wielebne wcielenie "KontrLeona" :D

aneska
19-05-2005, 09:56
Joola, to ja poproszę o szary, tylko coby przy min antenka była, bo mnie inaczej do klubu nie wpuszczą :D

pereł
19-05-2005, 09:59
a ja tu zdecydowanie czuje Leona. Albo jakiegoś krewnego

gregmena
19-05-2005, 10:45
JAnusz prosze o cytat z pisma o tych kilkoru dzieciach Maryji???

dwa, owszem Radio MAryja jest powszechnie znienawidzone, poniewa| w tym kraju wszyscy kochaja wyborcza i partie pokroju Unii wolnosci czy PO, czy SLD które doprowadzily ze mmay 18 % bezrobocia, a na wegrzech np 8% i mamy najwieksze bezrobocie w Europie, ale to przeciez chwala frasyniukowi i Unii Europejskie, która wszyscy budujcy chwal i kochaj bo kazdy woli miec vat 22% na materialy budowlane, a glupi rydzyk powiedzial ze to zbrodnia 22% na materialy budowlane ja tam powiem wprost Rydzyk jest be, bop chcem vat 50%, rydzyk gada glupoty o energi odnawialnej, ja tam wole ogrzewanie na prad albo na gaz, to nic ze wczoraj na www.interia.pl napisali ze od 2007 akcyza unijna wchodzi i gaz zdrozeje od 60-do 80%. viwat unia, rydzyk beeeee

nie mam polskich znakow

apropos nie jestem zwolennikiem rydzyka, ale nerwi mnie jak w tym kraju nie ma wolnosci slowa i wszyscy pyskuj na faceta jak poczytaj bzdury wwyborczej

zibi2
19-05-2005, 11:05
No no - jeden kretyński post a wzbudzil dyskusję co najmniej jak o wyższości wełny nad styropianem czy odwrotnie :lol: I nawet nie związany z budownictwem.

osowa
19-05-2005, 11:21
... różowy pewnie dla Osowy..
:o :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Skąd wiedziałaś ? Dziewczyny ! Jesteście niesamowite... dziękuję, że o mnie pamiętałyście. Oczywiście - przyłączam się .

Moherowy buzial :P

smartcat
19-05-2005, 11:23
JAnusz prosze o cytat z pisma o tych kilkoru dzieciach Maryji???

dwa, owszem Radio MAryja jest powszechnie znienawidzone, poniewa| w tym kraju wszyscy kochaja wyborcza i partie pokroju Unii wolnosci czy PO, czy SLD które doprowadzily ze mmay 18 % bezrobocia, a na wegrzech np 8% i mamy najwieksze bezrobocie w Europie, ale to przeciez chwala frasyniukowi i Unii Europejskie, która wszyscy budujcy chwal i kochaj bo kazdy woli miec vat 22% na materialy budowlane, a glupi rydzyk powiedzial ze to zbrodnia 22% na materialy budowlane ja tam powiem wprost Rydzyk jest be, bop chcem vat 50%, rydzyk gada glupoty o energi odnawialnej, ja tam wole ogrzewanie na prad albo na gaz, to nic ze wczoraj na www.interia.pl napisali ze od 2007 akcyza unijna wchodzi i gaz zdrozeje od 60-do 80%. viwat unia, rydzyk beeeee

nie mam polskich znakow

apropos nie jestem zwolennikiem rydzyka, ale nerwi mnie jak w tym kraju nie ma wolnosci slowa i wszyscy pyskuj na faceta jak poczytaj bzdury wwyborczej

Gregmena Myślę że lepiej dyskusji o polityce nie wszczynać! Beda niepotrzebne emocje a i tak nikt nikogo nie przekona.

SławekD-żonka
19-05-2005, 11:33
Witamy matkę Rydzyjkę... :D

Czy to znaczy, że czytając forum trzeba nosić moherowe berety :o
Maluszku, nie martw się jak będzie trzeba to znajdziemy sobie coś twarzowego :wink:

http://www.123voyage.com/realsw/photos/tresors/berets.jpg


http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons6/24.gif

PS: Ja mam czarny :P tylko nie moherkowy http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons6/20.gif ale może sie nada??

gregmena
19-05-2005, 11:35
masz racje kociak, przepraszam i bije poklony....
ale nerwi mnie jak w telewizji mowia ze UNIA jest super a wat drozeje,
telewizja krzyczy rolnicy zyskali, owszem moi rodzice dostali 600 zl doplat, a nawozy zdrozaly od 1 maja 2004 o 140 zl, a musza ich kupic 10 ton, pytanie czy w unii rolnikowi lepiej czy gorzej

jarq11
19-05-2005, 13:10
masz racje kociak, przepraszam i bije poklony....
ale nerwi mnie jak w telewizji mowia ze UNIA jest super a wat drozeje,
telewizja krzyczy rolnicy zyskali, owszem moi rodzice dostali 600 zl doplat, a nawozy zdrozaly od 1 maja 2004 o 140 zl, a musza ich kupic 10 ton, pytanie czy w unii rolnikowi lepiej czy gorzej


ty poważnie myślisz że nawozy zdrożały bo jesteśmy w UNII???

a nie drożały przed laty?

a ty do końca życia nie będziesz chciał więcej za swoją robotę???

myślisz że łatwiejby im było bez tych 600 zł???

i jeszcze cytat z twojej ulubionej gazety, jak ci się podoba wzrost eksportu o blisko 26% liczony w Euro lub 38% w dolarach, głównie do UNII.


to kilka pytań!!!

pamiętaj tylko, że ekonomia nie jest taka prosta jak konstrukcja cepa!!!

i zawsze jest i "+" i "-"

gregmena
19-05-2005, 13:28
a jak ci sie podoba cena wisni za 1 kg 40 groszy a koszty produkcji 79 groszy i tak ze wszystkimi produktami
powód wej[cie polski do UE zamknicie granicy z Rosj, koniec handlu, przyjedz na gielde do sandomierza, posluchaj co mowi ludzie o unii, a nei zadna gazeta

masz ogrzewanie na prd, rosnie akcyza na prad bo unia
od 2007 rozpoprzadzenie unijne podnosi akcyze na gaz, w polsce spowoduej to wzrost cena gazu o 60-80 %, BRAWO
odczuje export mojej kasy do UNII

a 22% wat w budownictwie to radocha unijna

Majka
19-05-2005, 13:31
gregmena, wolałbyś /aś/ wrócic do trójpoletka i handlu wymiennego? :wink:

Janussz
19-05-2005, 13:33
Może wypijemy? :)
Kto stawia?

gregmena
19-05-2005, 13:35
ja wolalbym demokracje i kapitalizm a nie socjalizm brukselski i robienie budzetow unii na 7 laty, co to wam przypomina???? jak za gomolki
jestem za handlem z wschodzem i zachodem a nie za zamykanie wschodniej granicy i obstawianiem jej celnikami z niemiec

Mały
19-05-2005, 13:47
A dla mnie joolu poproszę czarny z antenka (jak na hydraulika przytało) :D .

godul1
19-05-2005, 13:50
:o

jarq11
19-05-2005, 14:45
a jak ci sie podoba cena wisni za 1 kg 40 groszy a koszty produkcji 79 groszy i tak ze wszystkimi produktami
powód wej[cie polski do UE zamknicie granicy z Rosj, koniec handlu, przyjedz na gielde do sandomierza, posluchaj co mowi ludzie o unii, a nei zadna gazeta

masz ogrzewanie na prd, rosnie akcyza na prad bo unia
od 2007 rozpoprzadzenie unijne podnosi akcyze na gaz, w polsce spowoduej to wzrost cena gazu o 60-80 %, BRAWO
odczuje export mojej kasy do UNII

a 22% wat w budownictwie to radocha unijna

miałem cała stronę textu ale wszystko wymazałem,

nie widzę sensu argumentowania,

powiem ci jak ja to widzę z poznańskiego,

narzekaniem jeszcze nikt nic nie zbudował, do roboty, krok za krokiem to jest motto NAS tutaj.

i jeszcze to, ...nikt nikomu nic za darmo nie da..., a zwłaszcza cen towarów.

kapitalizm to kapitalizm, zdecyduj się, chciałbyś wolny rynek czy ceny minimalne?

a słuchasz mnie? mi jest lepiej w UNII i nie przeczytałem tego w gazecie.

i tak na marginesie, nie wysyłasz chyba PIT-u do brukseli co?? więc nie spłycaj sensu wypowiedzi sloganami o UNII.

gregmena
19-05-2005, 15:35
sluchaj ale ja jestem za kapitalizmem i wolnym rynkiem, a nie ustalaniem cen rzepaku w dzienniku ustaw unijnym (widziale[ kiedys taki, to zobacz kto wprowadza ceny minimalne), a dwa jestem za wolna konkurencja, czyli polski rolnik doostaje 100% i niemiecki 100% doplat, a nie ze polski 25 % i konkuruj, posluchaj ludzi na wsi oni nie chca w ogole doplat.. wiesz ja akurat jestenm prawnikiem i mi sie powodzi, ale to nei znaczy ze mam nei widziec tego biurokratyczno-aferalnego osla z brukseli gorszego niz nasz sejm razem z lukaszenka wziety... a 2 co mam sie cieszyc nie czytasz dzis wczoraj internetu, ze mi w brukseli pozwyzszaja akcyze na prad i na gaz???

powiedz mi co z kapitalizmem ma uchwalanie budzetu na 7 lat, czy w usa gdzie jest kapitalizm robi sie takie idiotyzmy, bo mi sie one kojarza z bierutem i gomulka!!!

a poza tym przejdzmy na priv jak cchesz podyskutowac to nie bedziemyzasmiecac FORUMMM jak niejaki leon

BRAWO JANUSZZZ wypijmy za 22% wat unijnego JA STAWIAM

19-05-2005, 15:50
to nie forum polityczne

ostrzegam was ;)

jarq11
19-05-2005, 15:57
to nie forum polityczne

ostrzegam was ;)

myślę że nasza dyskusja jest bardziej rzeczowa w tym miejscu niż twoje pytania. :wink:

1950
19-05-2005, 17:13
Mały oddaj berecik :evil: :evil: :evil:

nurni
19-05-2005, 17:20
Ale, że w te upały prosesor wytrzymał :o :o (w tym laptopiku)
No bo bania na pewno przegrzana i to mocno :wink: :D

1950
19-05-2005, 17:24
oj bardzo mocno!
ale to dlatego że bez berecika.

aha26
19-05-2005, 17:44
:o :o :o

Mały
19-05-2005, 18:49
Mały oddaj berecik :evil: :evil: :evil:
No dooooobra ,panie majster. :D

19-05-2005, 20:38
To sie dzisiaj dziadki zabawiły :lol: :lol: :lol:

a tak wogle to skąd ta sie urwała :lol:

Mały
19-05-2005, 21:41
To sie dzisiaj dziadki zabawiły :lol: :lol: :lol:

a tak wogle to skąd ta sie urwała :lol:
1.z choinki
2.z Zimbabwe
3.z Pretorii
4.z sejmu polskiego
5.wychlała ksiądzu całe winko mszalne
6.ma chopsa (a nawet sa,sa)
* niepotrzebne skreślić :lol:

gregmena
19-05-2005, 21:57
a może po prostu jest wierząca.....
znam takich co wierzą, oni są tacy szczęsliwi, że aż czasami nie mogąc wytrzymac muszą się radością podzielić z innymi...
na szczęscie większośc ludzi to szczury w wyścigu w niewiadomym kierunku,
lub dowcipasy ala leon którzy w pewnym wątku na forum żalą że wszyscy wokół go zmuszają do chodzenia do kościoła, a ja mam wrażenie że wszyscy wokół poczynając od wyboczej po tvp namawiają mnie do czegoś zupełnie odwrotnego....

Mały
19-05-2005, 22:02
a może po prostu jest wierząca.....
znam takich co wierzą, oni są tacy szczęsliwi, że aż czasami nie mogąc wytrzymac muszą się radością podzielić z innymi...
na szczęscie większośc ludzi to szczury w wyścigu w niewiadomym kierunku,
lub dowcipasy ala leon którzy w pewnym wątku na forum żalą że wszyscy wokół go zmuszają do chodzenia do kościoła, a ja mam wrażenie że wszyscy wokół poczynając od wyboczej po tvp namawiają mnie do czegoś zupełnie odwrotnego....
Hmmm.... myślałem ,że jest to forum bodowlane a nie portal "Opoka"...

joola
19-05-2005, 22:58
Bracia i siostry... nie kłóćcie się, beretów ci u mnie pod dostatkiem :wink:

http://www.militarykit.com/images/products_full/headwear_military_beret_group.jpg
http://www.propertopper.com/basque%20stack.jpg

1950
19-05-2005, 23:16
Mały możesz odebrać berecik.
sam sobie wybiorę, Jolka przyniosła, chwała jej za to.
a Ty się popraw, nie żebyś mi berecik podprowadzał :lol: :lol: :evil:

19-05-2005, 23:32
FAJNE TE BERECIKI , MOŻE KIEDYS JAK BĘDE DZIADKIEM :lol:

gregmena
19-05-2005, 23:38
Brawo maly przeslij leonowi adres opoki, niech tam sie wypisze o swoich problemach psychiczno-religijnych

Mały
20-05-2005, 08:00
Coście sie wszyscy do tego Leona tak doczepili?

buba48
20-05-2005, 08:06
Witaj Siostrzyczko ! Pozdrowienia z chłodnej jeszcze Polski. Uważaj na słoneczko, bo może zaszkodzić ! Myślę, że wątek dotyczył będzie budowy bożnic. :P

gregmena
20-05-2005, 08:20
co ten leon sie tak wszystkich czepia??????

PolSol
20-05-2005, 09:20
Nieeeeeee rzucim ziemi skąd nasz ród,.....

pchelek
20-05-2005, 09:30
Alleluja. Byłem w zeszłym roku w tym hotelu w Hammamet w Tunezji. Co tam robi ta siostra ?????? - przecież to hotel gejów i lesbijek - głownie ze Szwecji. Jak tam wszedłem żeby się czegoś napić - a w Tunezji można wejść do każdego hotelu - to od razu dostałem propozycję wspólnej łaźni i basenu od takiego Szweda. Poważnie!!!!!

anowi*
20-05-2005, 09:39
Ja tu nowa, stydzę się trochę ale też berecik bym kciała :oops:
jeśli można.... :roll:

Honorata
20-05-2005, 11:06
Ostoja! Tylko nie kolejne forum! :evil:

Ta pomylona kobieta zaśmieca dokumentenie forum wakacyjne na www.wakacje.pl od kilku dobrych lat, potrafi wysylać obelzywe posty w ilosci hurtowej oraz posty o tematyce religinej w ilosci np. 50 sztuk na raz. Uzywa sobie glownie na polskich turystkach w Tunezji i Turcji. Wiekszosc postow jest fanatyczna, obelzywa i nie na temat, dla mnie to osoba niezrownowazona.

Adminie ratuj! bo przepadnie kolejne forum i to wogole nie zwiazane z turystyka.

ponury63
20-05-2005, 11:09
Zablokować 'ostoji' możliwość pisania, a wątek zostawić w "Śmietniku".

Bo śmieszny.
Tylko wcale nie dzięki przesłaniu.

Nie rozumiem, jak można rozwalić Forum z aktywnymi setkami inteligentnych ludzi jednym dziwacznym postem ?

Majka
20-05-2005, 11:13
Ponury, o jeden przymiotnik dałes za dużo 8) I juz bedziesz znał odpowiedź na nurtujące Cie pytanie :wink:

ponury63
20-05-2005, 11:16
??
Który ?

- dziwaczny ?
- śmieszny ?
- aktywny ?


:wink:

Honorata
20-05-2005, 11:22
Zablokować 'ostoji' możliwość pisania, a wątek zostawić w "Śmietniku".

Bo śmieszny.
Tylko wcale nie dzięki przesłaniu.

Nie rozumiem, jak można rozwalić Forum z aktywnymi setkami inteligentnych ludzi jednym dziwacznym postem ?

Ponury na razie jednym, ty nie wiesz co sie dzieje na forum wakacje, a ja wiem, dlatego wiem czym to grozi, tam jzu nikt nie odpisuje w watkach zakladanych przez Ostoje, bo akzdy wie, ze to woda na mlyn tej osoby i ze odpowiedziom nie bedzie konca. Wyobraz sobie np. na pierwszej stronie wymiany doswiadczen cala strone nowych watków o tym samym tytule i tresci Alleluja, juz wiesz o co chodzi...
Rozmawialam z adminem z tamtego forum, ma wielki problem zeby ja zablokowac, ta osoba ma wiele kont, pisze z roznych komputerow, czasami nie loguje sie i poslugluje wieloma nickami, podszywa pod inne osoby...

ponury63
20-05-2005, 11:31
Honorato
Ale nikt mi nie powie:
- że trzeba odpisywać na posty ewidentnie złośliwe czy podburzające - nie trzeba, można je olać
- że nie można usuwać, a choćby i raz dziennie efektów pisania takiego gostka
- że ludzie MUSZĄ koniecznie odpisać, jak strasznie nie podoba im się to, śmo, owo czy tamto

Ten wątek w 60-70 % jest śmieszny, wesoły. I tylko nie powinien być tutaj.

Mam koncept dodatkowy na "Śmietnik" - dwa działy:
- kompostownik - gdzie będą sobie wątki polegiwać aż do niepisania w nich, na zawsze - czyli jak na całym Forum
- i np. 'śmierdziel' - typowe śmieci do wywiezienia raz dziennie.
Ja np. lubię czytać takie wątki, nic mnie nie denerwuje, póki nikt mi nic nie każe, nie zabrania.
Po pobycie jeden czy dwa dni w 'śmierdzielu' następowałaby utylizacja takiego wątku.


Co do forum 'wakacje', to pewnie wroga robota konkurencji. Śmiem uwazać, że nawet najbardziej zidiociały, nie mający żadnego innego celu w życiu człowiek nie robi takich rzeczy, które są skazane na niepowodzenie, wyłącznie dla czystej radochy i doznania poczucia dokuczenia komuś.

Honorata
20-05-2005, 11:53
Honorato
Ale nikt mi nie powie:
- że trzeba odpisywać na posty ewidentnie złośliwe czy podburzające - nie trzeba, można je olać
- że nie można usuwać, a choćby i raz dziennie efektów pisania takiego gostka
- że ludzie MUSZĄ koniecznie odpisać, jak strasznie nie podoba im się to, śmo, owo czy tamto

pelna zgoda
Ten wątek w 60-70 % jest śmieszny, wesoły. I tylko nie powinien być tutaj.

Mam koncept dodatkowy na "Śmietnik" - dwa działy:
- kompostownik - gdzie będą sobie wątki polegiwać aż do niepisania w nich, na zawsze - czyli jak na całym Forum
- i np. 'śmierdziel' - typowe śmieci do wywiezienia raz dziennie.
Ja np. lubię czytać takie wątki, nic mnie nie denerwuje, póki nikt mi nic nie każe, nie zabrania.
Po pobycie jeden czy dwa dni w 'śmierdzielu' następowałaby utylizacja takiego wątku.


Co do forum 'wakacje', to pewnie wroga robota konkurencji. Śmiem uwazać, że nawet najbardziej zidiociały, nie mający żadnego innego celu w życiu człowiek nie robi takich rzeczy, które są skazane na niepowodzenie, wyłącznie dla czystej radochy i doznania poczucia dokuczenia komuś.

niesttey uważam inaczej, chyba za często spotykam się własnie z takimi którzy robią cos dla czystej zlosliwosci, faktu dokuczenia komus, zniszczenia czyjejs pracy, albo wynika to z ich małości, frustracji albo ograniczen umyslowych, nie wiem...

grzegorz2
20-05-2005, 18:09
Czym wy się tak ekscytujecie? Przecież to albo prowokacja (z treści ewidentnie antyreligijna), albo autor inteligentny "inaczej"...
pozdrawiam
Grzegorz

joola
20-05-2005, 20:11
Zablokować 'ostoji' możliwość pisania, a wątek zostawić w "Śmietniku".

Bo śmieszny.
Tylko wcale nie dzięki przesłaniu.

Nie rozumiem, jak można rozwalić Forum z aktywnymi setkami inteligentnych ludzi jednym dziwacznym postem ?

Właśnie! A za karę zabrać berecik :wink:

1950
20-05-2005, 20:48
jolka, ale nie mój :o :evil:

Mały
21-05-2005, 08:24
jolka, ale nie mój :o :evil:
No właśnie - dopierom co Ci go oddał... :D

joola
23-05-2005, 00:56
jolka, ale nie mój :o :evil:
No właśnie - dopierom co Ci go oddał... :D
Oj chłopcy...nie wam zabrać tylko Kaśce Ostoi : :wink:

Zablokować 'ostoji' możliwość pisania, a wątek zostawić w "Śmietniku".

Bo śmieszny.
Tylko wcale nie dzięki przesłaniu.

To forum już dawno przestało być tylko i wyłącznie budowlane, a od czasu do czasu taki "rozśmieszacz" nikomu nie zaszkodzi-kto nie chce niech nie odpowiada. Ale zgadzam się z Ponurym-żeby przenosić takie wątki do specjalnego "śmietnikowego" działu i wtedy (może :roll: ) nie będzie bałaganu na forum.