PDA

Zobacz pełną wersję : Beton komórkowy SLS opinie



meter30
03-03-2020, 12:11
Hej. W tym tygodniu muszę stanąć przed decyzją zakupu materiałów na ściany domu z betonu komórkowego - dom parterowy z jednym stropem.
Potrzebuję około 40 palet bloczków z BK.
Chciałem zapytać, czy ma ktoś doświadczenia z bloczkami z betonu komórkowego marki SLS? To ponoć niemiecki kapitał zainwestowany w fabrykę na terenie Białorusi nieopodal granicy z Polską. Przedstawiciel mówi, że to hit sprzedażowy, gonią to na lewo i prawo i od pół roku nie mieli żadnej reklamacji. Oczywiście w takie rzeczy się nie wierzy, więc chciałem zapytać kogoś kto z tego murował bądź użytkuje dom z tego materiału bo w internecie opinii brak. Głównie chodzi mi o to czy trzyma wymiar, czy majstry mnie nie przeklną za takie udogodnienie. Ktoś na wsi mówił, że gdzieś słyszał, że u szwagra stryjecznej siostry ponoć z tego budowali i mówili, że materiał średni.
Ceny na jakie mogę teraz liczyć z transportem i rozładunkiem HDS za pustaka 24x24x59(60)cm:
SLS - 9,20zł
Solbet - 9,68zł
H+H - 10,30zł
Ytong - około 11zł

meter30
05-03-2020, 15:10
Na chwilę obecną pytanie nieaktualne, chyba że komuś innemu przyda się ta opinia. Przechodziłem obok Castoramy i mieli promocje na Xella po 8.78- kupiłem 36 palet bo tyle tylko mieli.