PDA

Zobacz pełną wersję : KORONAWIRUS - przydatne informacje, walka z mitami i plotkami



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72

Chef Paul
13-01-2022, 19:24
No przecież ktoś tu już napisał,, że COVID dla niektórych dobrą okazją dla zarobku.
Także dla tych sprzyciarzy, co wykorzystując że 10% społeczeństwa wierzy w gusła i chemtrails produkują teorię, jedną dziwaczniejszą od drugiej, aby utrzymać widownie naciągnąć na przelew.
Nawet idealista marucha nie gardzi groszem
https://marucha.wordpress.com/about/jesli-chcesz-pomoc/
:lol2:

fotohobby
13-01-2022, 19:29
Nawet idealista marucha nie gardzi groszem
https://marucha.wordpress.com/about/jesli-chcesz-pomoc/
:lol2:

Ale widzę, źe Polacy z Polski coś skąpią :)

stos
13-01-2022, 20:53
Widzisz w moich wpisach prośbę o "dotację" ?
Na ich stronie jest to wyraźnie widoczne na pierwszej stronie którą linkujesz.
Niczego nie muszę sugerować - jasno podają info że są opłacani.
Jest też podany wygodny sposób wykonania płatności.
Nie myślisz logicznie.

Ty natomiast tak zwyczajnie nie myślisz.

d7d
13-01-2022, 21:14
Ty natomiast tak zwyczajnie nie myślisz.

Myślę logicznie i nie kłamię. Nie snuję teorii które nie mają pokrycia w rzeczywistości.
Zastanawiam się czy twój poziom bark wiedzy czy celowe kłamstwa.
A może jesteś inspirowany "zewnętrznymi siłami" wrogimi Polsce?
Nieustannie linkujesz do obcojęzycznych stron... specjalisto od Geobelsa

stos
13-01-2022, 21:34
Myślę logicznie i nie kłamię.

I to jest twoje kolejne kłamstwo.

fotohobby
13-01-2022, 21:52
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27998809,zakrzepica-po-covid-19-walczylismy-o-zycie-ciezarnej-miala.html#do_w=60&do_v=143&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg4

Jak tam @gnago twoje d-dimery ?
:)

d7d
13-01-2022, 22:37
Może szczepionka przeskoczyła od obcej osoby która była w pobliżu i to jest NOP?

Ryni
13-01-2022, 23:22
No przecież ktoś tu już napisał,, że COVID dla niektórych dobrą okazją dla zarobku.
Także dla tych sprzyciarzy, co wykorzystując że 10% społeczeństwa wierzy w gusła i chemtrails produkują teorię, jedną dziwaczniejszą od drugiej, aby utrzymać widownie naciągnąć na przelew.

Oj! Jest!
https://wiadomosci.wp.pl/szpitale-ujawnily-covidowe-pensje-lekarzy-dorabial-dorabial-dorabial-i-tak-wyszlo-6725927306894304a

creative_21
14-01-2022, 05:57
Gdyby w szpitalach zaczęli leczyć a nie udawać że leczą to nikt by nawet o Covidzie w PL nie wiedział gdyby nie został rozdmuchany bo większość dało by się wyleczyć a tak masz zakaz wstępu na oddział szpital i nie wiem czy oni tam leczą kogoś z twojej rodziny czy udają że leczą i to nie na COViDa ale na każdą inną chorobę !

creative_21
14-01-2022, 05:59
Oj! Jest!
https://wiadomosci.wp.pl/szpitale-ujawnily-covidowe-pensje-lekarzy-dorabial-dorabial-dorabial-i-tak-wyszlo-6725927306894304a
I cała prawda siedzą bo jest kasa powinni mieć kasę za wyleczonego pacjenta większą !

irqul
14-01-2022, 06:49
Sezon skoków, w testowym światku pod rządami kowidian, TRWA. Polski Związek Narciarski poinformował, iż nasza reprezentacja skoczków przeszła kolejne szczepienia przeciw COVID-19 (odpowiednio drugą i trzecią dawka), a to po to aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować w zawodach.
Plusa złapali Kubacki i Wąsek. :stirthepot:

https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-fatalna-wiadomosc-z-ekipy-polskich-skoczkow-kubacki-i-wasek-,nId,5767130 (Sezon w testowym światku pod rządami kowidian TRWA. Polski Związek Narciarski poinformował, iż nasza reprezentacja skoczków przeszła kolejne szczepienia przeciw COVID-19 (odpowiednio drugą i trzecią dawka), a to po to aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować w zawodach. Plusa złapali Kubacki i Wąsek. https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-fatalna-wiadomosc-z-ekipy-polskich-skoczkow-kubacki-i-wasek-,nId,5767130)

goguś
14-01-2022, 07:57
No przecież ktoś tu już napisał,, że COVID dla niektórych dobrą okazją dla zarobku.
Także dla tych sprzyciarzy, co wykorzystując że 10% społeczeństwa wierzy w gusła i chemtrails produkują teorię, jedną dziwaczniejszą od drugiej, aby utrzymać widownie naciągnąć na przelew.

Bo to jest niestety maszynka do zarabiania pieniędzy , na jutubie ushi gość o pseudonimie pokazuje kwity od starostwa i zarobki pielęgniarek i lekarzy a tam 71 tys a najmniej to 21 tysięcy dla personelu niemedycznego ale to pikuś , wczoraj poseł PIS-u w wywiadzie dla superekspresu powiedział że w PIS rozważane jest wydu...nie ministra Niedzielskiego oraz tego ciała doradczego do spraw zdrowia przy premierze z powodu jak to określił konfliktu interesów bo ni z tąd wiadomo że większość tych doradców pobiera kasę od firm typu biontech czy pfizer ale to wydaje się logiczne tylko dlaczego tyle czasu im to zabiera , won na zbity ryj i tyle.

goguś
14-01-2022, 07:58
Sezon skoków, w testowym światku pod rządami kowidian, TRWA. Polski Związek Narciarski poinformował, iż nasza reprezentacja skoczków przeszła kolejne szczepienia przeciw COVID-19 (odpowiednio drugą i trzecią dawka), a to po to aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować w zawodach.
Plusa złapali Kubacki i Wąsek. :stirthepot:

https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-fatalna-wiadomosc-z-ekipy-polskich-skoczkow-kubacki-i-wasek-,nId,5767130 (Sezon w testowym światku pod rządami kowidian TRWA. Polski Związek Narciarski poinformował, iż nasza reprezentacja skoczków przeszła kolejne szczepienia przeciw COVID-19 (odpowiednio drugą i trzecią dawka), a to po to aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować w zawodach. Plusa złapali Kubacki i Wąsek. https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-fatalna-wiadomosc-z-ekipy-polskich-skoczkow-kubacki-i-wasek-,nId,5767130)

To teraz będą skakać jak kuzki , dobrze jak by siatki tuż pod skocznią zamontowali aby sobie krzywdy nie zrobili spadając ze stopnia :D

kemot_p
14-01-2022, 09:11
Sezon skoków, w testowym światku pod rządami kowidian, TRWA. Polski Związek Narciarski poinformował, iż nasza reprezentacja skoczków przeszła kolejne szczepienia przeciw COVID-19 (odpowiednio drugą i trzecią dawka), a to po to aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować w zawodach.
Plusa złapali Kubacki i Wąsek. :stirthepot:

https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-fatalna-wiadomosc-z-ekipy-polskich-skoczkow-kubacki-i-wasek-,nId,5767130 (Sezon w testowym światku pod rządami kowidian TRWA. Polski Związek Narciarski poinformował, iż nasza reprezentacja skoczków przeszła kolejne szczepienia przeciw COVID-19 (odpowiednio drugą i trzecią dawka), a to po to aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować w zawodach. Plusa złapali Kubacki i Wąsek. https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-fatalna-wiadomosc-z-ekipy-polskich-skoczkow-kubacki-i-wasek-,nId,5767130)

To jakaś wstrętna prowokacja antyszczepionkowców zapewne. Przecież prof. Horban mówił: "zaszczepieni przeciwko covid-19 nie będą zarażali, bo nie będą zakażeni".
A z tego co się orientuję, to w dość hermetycznym środowisku skoków wszyscy są zaszczepieni :D

Toty
14-01-2022, 10:38
Widzisz u mnie żona miała covida przeszło lekko bez szczepienia dziecko miało bezobjawowo ja nawet nie robiłem testów bo czułem się zdrowo nic mi nie było więc po co się mam szczepić jak po 1. Po szczepionce mogę zachorować od razu


Moj kolega z pracy (45lat) złapał covida w szczycie fali. Nie był szczepiony bo uważał się za młodego. Po tygodniu objawów zrobił test. Po kolejnych dwóch dniach żona zawiozla go do szpitala bo zaczął mieć problemy z oddychaniem. Na izbie przyjęć (namiot) odmówili przyjęcia bo szpital pełny a on saturacje miał jeszcze powyzej 90%. Kazali zadzonić na pogotowie jak zacznie mu się kręcić w głowie lub zacznie mdleć! Wrocili do domu, żona nie spała całą noc obserwujac czy mąż nie traci przytomności chociaż w nocy to trudno zgadnać czy ktoś spi czy zemdlał... Nastepnego dnia udało im się bo zwolnilo sie miejsce w szpitalu. Dostał tlen i po tygodniu wyszedł. Do dziś ma problem z wysilkiem, używa windy żeby dostać sie na 1 piętro. Generalnie życie na pol gwizdka.
Drugi kumplet dużo młodszy też trafił na tlen (37 albo 38 lat) tyle że szpitale były jeszcze pustawe i go przyjeli z lżejszymi objawami. Skonczylo sie tylko na zapaleniu płuc. OD tego czasu próbuje wrócić do sportu - jeżdził dość ostro na rowerze. Tyle w kwestii nieszczepionych. Nie znam nikogo szczepionego przed 60tym rokiem życia ktory przeszedł ciezko. Za to całą masę ludzi z pracy i z dalszej rodziny bez szczepionki którzy wylądowali w szpitalu albo sie o niego otarli.

Bertha
14-01-2022, 10:49
Oj! Jest!
https://wiadomosci.wp.pl/szpitale-ujawnily-covidowe-pensje-lekarzy-dorabial-dorabial-dorabial-i-tak-wyszlo-6725927306894304a

Ciekawe ilu zainteresowanych takimi "zarobkami" stanie w kombinezonach przy respiratorach - o ile znają ich obsługę. Trzeba być misiem o bardzo małym rozumku aby podniecać się takimi kwotami nie mając pojęcia jaka jest cena takich zarobków. Chętnym nikt nie broni skończyć medycyny i heja do pracy w polskiej ochronie zdrowia! Ojczyzna czka!!

https://demotywatory.pl/5112659/--Prosze-ksiedza-czy-nasza-parafia-jest-przygotowana-na
https://demotywatory.pl/5112659/--Prosze-ksiedza-czy-nasza-parafia-jest-przygotowana-na

Ryni
14-01-2022, 11:46
I cała prawda siedzą bo jest kasa powinni mieć kasę za wyleczonego pacjenta większą !

Już dawno pisałem, że lekarze powinni mieć płacone od wyleczonego pacjenta.
I co, wywołało to burzę,

Ryni
14-01-2022, 11:51
Ciekawe ilu zainteresowanych takimi "zarobkami" stanie w kombinezonach przy respiratorach - o ile znają ich obsługę. Trzeba być misiem o bardzo małym rozumku aby podniecać się takimi kwotami nie mając pojęcia jaka jest cena takich zarobków. Chętnym nikt nie broni skończyć medycyny i heja do pracy w polskiej ochronie zdrowia! Ojczyzna czka!![/I]

Odpowiem pytaniem.
Czy zatrudnił byś ekipę budowlaną pracującą po około 450 godzin w miesiącu, czyli na 4 etatach?

fotohobby
14-01-2022, 12:59
A zatrudniłbyś ekipę, która się zobowiąże, że te 450h przepracuje u Ciebie ?
Zakładając, że nie ma innych, bo...
Nie ma: https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,50-tys--za-prace-w-na-sor--chetnych-brak,artykul,14453155.html

Podejrzewam, że wielu jeszcze by się o tą ekipę licytowało ;

kulibob
14-01-2022, 13:20
rzad wałkoni nie słucha specjalistów to ich stracił
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wiekszosc-czlonkow-rady-medycznej-zlozyla-rezygancje/wr39ym8,79cfc278

Niech sobie wezma tego od ezoteryki czy jaki tam on miął kurs i Wietnamczyka to będzie pasował

Chef Paul
14-01-2022, 13:25
Odpowiem pytaniem.
Czy zatrudnił byś ekipę budowlaną pracującą po około 450 godzin w miesiącu, czyli na 4 etatach?
Te "4 etaty" to w jakim wymiarze godzin za 1 etat ?

Ryni
14-01-2022, 13:51
Wiem, że będziecie próbować w choćby najbardziej karkołomny sposób próbować udowodnić, że można w ciągu miesiąca przepracować więcej godzin niż w rzeczywistości ich w nim jest i że wszystko jest z tym OK.
A gdy to się nie uda, będziecie próbowali mnie zdyskredytować, obrazić, czy wyśmiać.
Tylko ja o tym wiem i życzę udanej zabawy.

stos
14-01-2022, 13:53
rzad wałkoni nie słucha specjalistów to ich stracił
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wiekszosc-czlonkow-rady-medycznej-zlozyla-rezygancje/wr39ym8,79cfc278

Niech sobie wezma tego od ezoteryki czy jaki tam on miął kurs i Wietnamczyka to będzie pasował

"Specjalistów" od doradzania rządowi w sprawach pandemii i brania pieniędzy od firm produkujących szczepionki.
Woleli zrezygnować zanim wyjdzie na jaw ich konflikt interesów.

fotohobby
14-01-2022, 14:00
Wiem, że będziecie próbować w choćby najbardziej karkołomny sposób próbować udowodnić, że można w ciągu miesiąca przepracować więcej godzin niż w rzeczywistości ich w nim jest i że wszystko jest z tym OK.
A gdy to się nie uda, będziecie próbowali mnie zdyskredytować, obrazić, czy wyśmiać.
Tylko ja o tym wiem i życzę udanej zabawy.

Taką mamy sytuację w PL.
Przez lata był to zawód marnie opłacany, marnie wyposażony. Więc wielu wybrało Szwecję, Niemcy, czy Francję.
Tych, co zostali jest zbyt mało, więc są rozchwytywani/podkupywani.
Trzeba liczyć na młodzież, lub Ukraińców...

Chef Paul
14-01-2022, 14:00
Wiem, że będziecie próbować w choćby najbardziej karkołomny sposób próbować udowodnić, że można w ciągu miesiąca przepracować więcej godzin niż w rzeczywistości ich w nim jest i że wszystko jest z tym OK.
A gdy to się nie uda, będziecie próbowali mnie zdyskredytować, obrazić, czy wyśmiać.
Tylko ja o tym wiem i życzę udanej zabawy.
Nie wiem dlaczego odpowiadasz na moje pytanie w liczbie mnogiej.
Gdzie widzisz w mej wypowiedzi "wyśmiewanie"?
Z ciekawości pytam jak wyliczyłeś te "4 etaty".

goguś
14-01-2022, 14:31
rzad wałkoni nie słucha specjalistów to ich stracił
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wiekszosc-czlonkow-rady-medycznej-zlozyla-rezygancje/wr39ym8,79cfc278

Niech sobie wezma tego od ezoteryki czy jaki tam on miął kurs i Wietnamczyka to będzie pasował

Żeby było jasne oni sami nie zrezygnowali ich po prostu wywalono na tzw zbity ryj a wiesz za co ? nie wiesz no to ci podpowiem , za tzw konflikt interesów , ale czy wiesz co to konflikt interesów ? pewnie też nie wiesz , otóż kilkunastu z nich pobierało kasę od firm farmaceutycznych o czym była mowa od dawna , o tej dymisji od jakiegoś czasu gadano ,w końcu to zrobiono teraz jeszcze poleci Niedzielski i spoko.

Gik
14-01-2022, 15:06
Taką mamy sytuację w PL.
Przez lata był to zawód marnie opłacany, marnie wyposażony. Więc wielu wybrało Szwecję, Niemcy, czy Francję.
Tych, co zostali jest zbyt mało, więc są rozchwytywani/podkupywani.
Trzeba liczyć na młodzież, lub Ukraińców...

Może marnie, czy nie... adekwatnie do innych prac opłacanych w naszym kraju.
Aktualnie budowlanka i medycyna ma ze sobą coś wspólnego.
W obu przypadkach jedni i drudzy chcą zarabiać tyle co na zachodzie. Tylko, że problem w tym, że wraz ze wzrostem ich wynagrodzeń jakość pracy jest nie współmierna do tej z zachodu.
Tylko, że w medycynie są jednostki tak dobrze ustawione, że przy dobrym zakombinowaniu mogą sobie pracować na 2~3 etaty. A wtedy już prawie jak na zachodzie jest. Albo i lepiej, bo koszty życia wciąż nieco lepsze są u nas.
W budowlance ciężko ogarnąć to fizycznie.

Ryni
14-01-2022, 15:14
Nie wiem dlaczego odpowiadasz na moje pytanie w liczbie mnogiej.
Gdzie widzisz w mej wypowiedzi "wyśmiewanie"?
Z ciekawości pytam jak wyliczyłeś te "4 etaty".

Odpowiedziałem z wyprzedzeniem, na to co może się wydarzyć po takiej wypowiedzi z mojej strony, w tym wątku, być może powinienem zaznaczyć, że jest to odpowiedź ogólna, mój błąd.
Nie chciałem byś odczuł personalnie, przepraszam.
O 4 etatach wspomniałem chcąc maksymalnie streścić próbę uzasadnienia wysokich zarobków lekarzy przez Krzysztofa Bukiela, którego wypowiedź jest przytaczana w artykule który linkowałem.
Mogłeś tego nie doczytać i to rozumiem, bo ja też nie wszytko czytam.
I dlatego doszło do nieporozumienia.

fotohobby
14-01-2022, 15:15
Może marnie, czy nie... adekwatnie do innych prac opłacanych w naszym kraju.

Teraz są adekwatne - przekraczają kilka, kilkanaście razy pensję np górnika. Jak na Zachodzie.
Tylko w latach 90 ubiegłego wieku były bardziej zbliżone do średniej, co powodowalo źe praca na zachodzie była tym bardziej atrakcyjna.
To właśnie tamten okres jest powodem pewnej dziury pokoleniowej w kadrze.

fotohobby
14-01-2022, 15:17
Żeby było jasne oni sami nie zrezygnowali ich po prostu wywalono na tzw zbity ryj a wiesz za co ? nie wiesz no to ci podpowiem , za tzw konflikt interesów , ale czy wiesz co to konflikt interesów ? pewnie też nie wiesz , otóż kilkunastu z nich pobierało kasę od firm farmaceutycznych o czym była mowa od dawna , o tej dymisji od jakiegoś czasu gadano ,w końcu to zrobiono teraz jeszcze poleci Niedzielski i spoko.

Horban nie pobierał?
Niesamowite... :lol:

stos
14-01-2022, 15:19
epizod 4
https://vsecretscc.com/episodes-4-live/?mpweb=1603-504-144681

creative_21
14-01-2022, 15:24
Moj kolega z pracy (45lat) złapał covida w szczycie fali. Nie był szczepiony bo uważał się za młodego. Po tygodniu objawów zrobił test. Po kolejnych dwóch dniach żona zawiozla go do szpitala bo zaczął mieć problemy z oddychaniem. Na izbie przyjęć (namiot) odmówili przyjęcia bo szpital pełny a on saturacje miał jeszcze powyzej 90%. Kazali zadzonić na pogotowie jak zacznie mu się kręcić w głowie lub zacznie mdleć! Wrocili do domu, żona nie spała całą noc obserwujac czy mąż nie traci przytomności chociaż w nocy to trudno zgadnać czy ktoś spi czy zemdlał... Nastepnego dnia udało im się bo zwolnilo sie miejsce w szpitalu. Dostał tlen i po tygodniu wyszedł. Do dziś ma problem z wysilkiem, używa windy żeby dostać sie na 1 piętro. Generalnie życie na pol gwizdka.
Drugi kumplet dużo młodszy też trafił na tlen (37 albo 38 lat) tyle że szpitale były jeszcze pustawe i go przyjeli z lżejszymi objawami. Skonczylo sie tylko na zapaleniu płuc. OD tego czasu próbuje wrócić do sportu - jeżdził dość ostro na rowerze. Tyle w kwestii nieszczepionych. Nie znam nikogo szczepionego przed 60tym rokiem życia ktory przeszedł ciezko. Za to całą masę ludzi z pracy i z dalszej rodziny bez szczepionki którzy wylądowali w szpitalu albo sie o niego otarli.

Ja znam całą masę którzy po szczepieniu mają NOPy i 2 osoby które zmarły po szczepionce, ale znam też pełno osób które zmarły bo nie dostały podstawowej opieki medycznej

goguś
14-01-2022, 15:34
Horban nie pobierał?
Niesamowite... :lol:

Jak nie jak tak , więc polecieli won.no i w końcu

Ryni
14-01-2022, 15:50
Żeby było jasne oni sami nie zrezygnowali ich po prostu wywalono na tzw zbity ryj a wiesz za co ? nie wiesz no to ci podpowiem , za tzw konflikt interesów , ale czy wiesz co to konflikt interesów ? pewnie też nie wiesz , otóż kilkunastu z nich pobierało kasę od firm farmaceutycznych o czym była mowa od dawna , o tej dymisji od jakiegoś czasu gadano ,w końcu to zrobiono teraz jeszcze poleci Niedzielski i spoko.

Tylko z teraz trzeba postawić sobie pytania:
Kto ich zastąpi?
A może Rada Medyczna zostanie zlikwidowana?
A może było to zagranie pod publikę?
Mnie nie musisz odpowiadać, ja nie spodziewam się niczego dobrego, znając politykę rządu.

Emtebe
14-01-2022, 17:07
Żeby było jasne oni sami nie zrezygnowali ich po prostu wywalono na tzw zbity ryj a wiesz za co ? nie wiesz no to ci podpowiem , za tzw konflikt interesów , ale czy wiesz co to konflikt interesów ? pewnie też nie wiesz , otóż kilkunastu z nich pobierało kasę od firm farmaceutycznych o czym była mowa od dawna , o tej dymisji od jakiegoś czasu gadano ,w końcu to zrobiono teraz jeszcze poleci Niedzielski i spoko.

Skąd ta informacja, że ich wywalono?

kemot_p
14-01-2022, 17:16
rzad wałkoni nie słucha specjalistów to ich stracił
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wiekszosc-czlonkow-rady-medycznej-zlozyla-rezygancje/wr39ym8,79cfc278

Niech sobie wezma tego od ezoteryki czy jaki tam on miął kurs i Wietnamczyka to będzie pasował

Zamknąć lasy, szkoły, miejsca pracy, najlepiej zamknąć wszystkich w domach - takie porady rządowi może dać każdy, nie trzeba do tego specjalistów :)

fotohobby
14-01-2022, 18:31
Jak nie jak tak , więc polecieli won.no i w końcu

Przecież Horban nie złożył dymisji.
Trochę słaba ta twoja teoria...

creative_21
14-01-2022, 19:11
.

irqul
14-01-2022, 19:13
Świeży zbook z testowego świata pod rządami kowidian. Jest szansa, że już niedługo będziemy tak wszyscy rzyć! :wave: Polski Związek Narciarski poinformował, iż nasza reprezentacja skoczków przeszła kolejne szczepienia przeciw COVID-19 (odpowiednio drugą i trzecią dawka), a to po to aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować w zawodach.

Wąsek po kilku testach nie ma plusa. Ujawniono, że Wolny został skutecznie odtestowany. Współczuję Kubackiemu , ten musiał mieć gmerania po dziurki w nosie.
Ahooj ze skakaniem , wiatr wieje

https://sport.interia.pl/skoki-narciarskie/news-co-za-zwrot-akcji-pawel-wasek-jednak-wystartuje-w-zakopanem,nId,5769242

kulibob
14-01-2022, 20:01
Zamknąć lasy, szkoły, miejsca pracy, najlepiej zamknąć wszystkich w domach - takie porady rządowi może dać każdy, nie trzeba do tego specjalistów :)

Ja dam inną radę zakłuć wszystkich starych co 6mc młodych co 9-12mc maska na ryj i żyjmy normalnie. Kto się nie stosuje surowe represje

gondoljerzy
14-01-2022, 20:37
Ja dam inną radę zakłuć wszystkich starych co 6mc młodych co 9-12mc maska na ryj i żyjmy normalnie...
I żyjmy normalnie? :lol::lol::lol:

kemot_p
14-01-2022, 20:41
Ja dam inną radę zakłuć wszystkich starych co 6mc młodych co 9-12mc maska na ryj i żyjmy normalnie. Kto się nie stosuje surowe represje
Nie byłbyś gorszym doradcą od tych obecnych, a w zasadzie byłych.
Co do tego co piszesz - starych można i co miesiąc, od młodych wara :)

kulibob
14-01-2022, 20:47
I żyjmy normalnie? :lol::lol::lol:

maseczka to nie problem. A szczepienie raz na rok covid+grypa wskazane

Arturo1972
14-01-2022, 20:48
Żeby było jasne oni sami nie zrezygnowali ich po prostu wywalono na tzw zbity ryj a wiesz za co ? nie wiesz no to ci podpowiem , za tzw konflikt interesów , ale czy wiesz co to konflikt interesów ? pewnie też nie wiesz , otóż kilkunastu z nich pobierało kasę od firm farmaceutycznych o czym była mowa od dawna , o tej dymisji od jakiegoś czasu gadano ,w końcu to zrobiono teraz jeszcze poleci Niedzielski i spoko.
Dzisiaj na TVPis info króluje teza, że to też "wina Tuska" :D
Jakim bezmyślnym człowiekiem człowiekiem trzeba być, żeby wymyślać takie brednie...
https://images91.fotosik.pl/565/d1fe6c32d0a32b40med.jpg

kulibob
14-01-2022, 20:48
Nie byłbyś gorszym doradcą od tych obecnych, a w zasadzie byłych.
Co do tego co piszesz - starych można i co miesiąc, od młodych wara :)

Ty popadasz w fanatyzm a ja proponuję racjonalne rozwiązanie

Arturo1972
14-01-2022, 21:07
Zamknąć lasy, szkoły, miejsca pracy, najlepiej zamknąć wszystkich w domach - takie porady rządowi może dać każdy, nie trzeba do tego specjalistów :)
Wystarczyłoby wprowadzić obowiązek udowodnienia, że jest się zaszczepionym przy wejściu do miejsc publicznych.
Dla PIS-u nie liczy się ludzkie życie i mało kosztuje to autorytety medyczne z RM nie chcieli firmować tego swoim nazwiskiem przy braku takiej ochrony ludzi.

goguś
14-01-2022, 21:07
Skąd ta informacja, że ich wywalono?

Gadał o tym kilka dni temu Senator Jackowski , gadał że rozważają wywalić też Niedzielskiego .

kemot_p
14-01-2022, 21:26
Wystarczyłoby wprowadzić obowiązek udowodnienia, że jest się zaszczepionym przy wejściu do miejsc publicznych.

Taki obowiązek miałby sens gdyby szczepionka przerywała transmisję.

stos
14-01-2022, 22:01
Ciekawe.
Inne podejście do tematu pandemii.

https://www.algora.com/Algora_blog/2021/11/20/dr-david-martin-who-they-are-the-names-and-faces#comment-1940

Arturo1972
14-01-2022, 22:05
Taki obowiązek miałby sens gdyby szczepionka przerywała transmisję.
Taki obowiązek ma sens, bo to głównie niezaszczepieni okupują szpitale i zajmują miejsca szpitalne ludziom z poważnymi, nie zakaźnymi chorobami, którzy nie leczeni umierają...
Dlatego na całym świecie to rozumieją, jedynie w Polsce nie...

A jeśli sprawdza się czarne scenariusze o 100tys osób zakazanych dziennie to trupy po ulicach będzie można zbierać.

Tom1000k
14-01-2022, 22:14
Taki obowiązek ma sens, bo to głównie niezaszczepieni okupują szpitale i zajmują miejsca szpitalne ludziom z poważnymi, nie zakaźnymi chorobami, którzy nie leczeni umierają....

Ty czytasz sam siebie? Obecnie udział osób zaszczepionych w zakażeniach jest wyższy niż niezaszczepionych. Dane z Ministerstwa Zdrowia.
https://mobile.twitter.com/Marek39556099/status/1481049765391605764

Arturo1972
14-01-2022, 22:21
Ty czytasz sam siebie? Obecnie udział osób zaszczepionych w zakażeniach jest wyższy niż niezaszczepionych. Dane z Ministerstwa Zdrowia.
https://mobile.twitter.com/Marek39556099/status/1481049765391605764
Nie czytasz ze zrozumieniem, postaraj się albo wróć do szkoły...

A później się dziwić, że wierzycie w znachorów czy inne gusła...

stos
14-01-2022, 22:26
Taki obowiązek ma sens, bo to głównie niezaszczepieni okupują szpitale i zajmują miejsca szpitalne ludziom z poważnymi, nie zakaźnymi chorobami, którzy nie leczeni umierają...
Dlatego na całym świecie to rozumieją, jedynie w Polsce nie...

A jeśli sprawdza się czarne scenariusze o 100tys osób zakazanych dziennie to trupy po ulicach będzie można zbierać.

Głupstwa pleciesz.

Arturo1972
14-01-2022, 22:32
Głupstwa pleciesz.
Wiem, wiem.
Na całym Świecie kraje głupstwa plota wprowadzając obowiązek pokazywania paszportów covidowych lub testów w miejscach publicznych czy zakładach pracy...

Emtebe
14-01-2022, 23:20
Gadał o tym kilka dni temu Senator Jackowski , gadał że rozważają wywalić też Niedzielskiego .

Przewidywałem, że to będzie właśnie informacja o tak wysokim poziomie potwierdzenia.

kulibob
15-01-2022, 04:14
Gadał o tym kilka dni temu Senator Jackowski , gadał że rozważają wywalić też Niedzielskiego .

Chyba za brak działania

kulibob
15-01-2022, 04:15
Taki obowiązek miałby sens gdyby szczepionka przerywała transmisję.

Wystarczy że redukuje zapychanie szpitali

gnago
15-01-2022, 06:33
Taki obowiązek ma sens, bo to głównie niezaszczepieni okupują szpitale i zajmują miejsca szpitalne ludziom z poważnymi, nie zakaźnymi chorobami, którzy nie leczeni umierają...
Dlatego na całym świecie to rozumieją, jedynie w Polsce nie...

A jeśli sprawdza się czarne scenariusze o 100tys osób zakazanych dziennie to trupy po ulicach będzie można zbierać.

Masz potęznego nopa teleportacji. W tym wszechświecie covid to jeden z tysięcy chorób i większość w szpitalach nie jest z jego powodu! :no:


Nop resetu pamięci zabrał ci wiedzę o bezobjawowości zakażenia choroby covid 19. U większości przypadków, czyli propaganda wciska kit frajerom o 100 000 chorych- frajer tak odczytuje te słowa. rozumny i pamiętający wie że zachoruje z objawami przeziębienia raptem 2 % , z tego na jego powikłania , genetycznie podatne jest ok 16% populacji w Polsce Czyli z tych 2 procent chorych odejmijmy te 16 % . Fakt to będzie "poważny problem dla służb medycznych :no:

gnago
15-01-2022, 06:40
Ja dam inną radę zakłuć wszystkich starych co 6mc młodych co 9-12mc maska na ryj i żyjmy normalnie. Kto się nie stosuje surowe represje

Ee no wiesz zakłucie wszystkich to kryminał i ludobójstwo zarazem. A postawa sfrajerzyłem kłuciem, zatem, zakłuć wszystkich jest wyjątkowo egoistyczna. Tak czy siak z twym zgonem i tak los reszty nie będzie cię interesować. ( wyjątek to wampiryzm- zainwestowałeś w kołki osikowe do apteczki) Miejmy nadzieje za kilka dekad, z podtrzymaniem zasobu biotów przez kłucie co miesiąc i łykaniu garści tabletek na zanikanie objawów licznych nopów :sick: JUŻ PŁATNYCH

gnago
15-01-2022, 06:50
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27998809,zakrzepica-po-covid-19-walczylismy-o-zycie-ciezarnej-miala.html#do_w=60&do_v=143&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg4

Jak tam @gnago twoje d-dimery ?
:)

JA /moderowano/ właściwie się suplementuję , Zatem zakażenia nie ma i nie będzie - wierząc oczywiście w prawidłowość wskazań testów , które firma funduje mi raz w tygodniu. Dla zbicia propagandy: przeczytałeś chociaż komentarze pod tym artykulikiem?

A dla odświeżenia wiedzy - wiem ..... Nop amnezji okresowej szaleje: https://www.mp.pl/covid19/zalecenia/242565,covid-19-a-zaburzenia-hemostazy


Zatem przyjemnej i owocnej suplementacji leków skutecznych na cowid , tych które tu zalecałem i innych

kulibob
15-01-2022, 07:07
Ee no wiesz zakłucie wszystkich to kryminał i ludobójstwo zarazem. A postawa sfrajerzyłem kłuciem, zatem, zakłuć wszystkich jest wyjątkowo egoistyczna. Tak czy siak z twym zgonem i tak los reszty nie będzie cię interesować. ( wyjątek to wampiryzm- zainwestowałeś w kołki osikowe do apteczki) Miejmy nadzieje za kilka dekad, z podtrzymaniem zasobu biotów przez kłucie co miesiąc i łykaniu garści tabletek na zanikanie objawów licznych nopów :sick: JUŻ PŁATNYCH

:jawdrop::rotfl::rotfl:

gnago
15-01-2022, 07:40
A tu o frajerstwie i omikronie
https://www.odkrywamyzakryte.com/omicron-tylko-wsrod-zaszczepionych/
Według najnowszych danych opublikowanych przez Instytut Roberta Kocha, agencję badawczą kierowaną przez rząd niemiecki, prawie 96% przypadków Omicron należy do w pełni zaszczepionych.

„Opublikowany dzisiaj raport Instytutu Roberta Kocha stwierdza, że ​​95,58% przypadków #Omicron w Niemczech jest u w pełni zaszczepionych (28% z nich miało dawkę „wzmacniającą”), a 4,42% jest u nieszczepionych”, podała telewizja Disclose TV.

Reporter Welt Tim Röhn podzielił się również swoimi odkryciami na Twitterze, zauważając, że „brakuje zwykłego tabelarycznego przeglądu skuteczności szczepień” w nowym cotygodniowym raporcie Instytutu Roberta Kocha.

„Jeśli chodzi o ciężar choroby: w przypadku 6788 przypadków podano informacje o objawach, w większości nie zgłoszono żadnych lub łagodnych objawów. 124 pacjentów było hospitalizowanych, cztery osoby zmarły” – relacjonował Röhn.

Co więcej, najnowsze badania pokazują, że słynne szczepionki pomagają kolejnej mutacji wirusa, a nie Tobie!

Po 60 dniach ochrona jest bliska zeru, więc jeśli chcesz zachować „ochronę” przed Omicronem, wymagane jest szczepienie się co 30 dni!

goguś
15-01-2022, 07:48
Taki obowiązek ma sens, bo to głównie niezaszczepieni okupują szpitale i zajmują miejsca szpitalne ludziom z poważnymi, nie zakaźnymi chorobami, którzy nie leczeni umierają...
Dlatego na całym świecie to rozumieją, jedynie w Polsce nie...

A jeśli sprawdza się czarne scenariusze o 100tys osób zakazanych dziennie to trupy po ulicach będzie można zbierać.

Co ty oglądasz ? chyba tylko to co na awatarze , popatrz na Judejczyków ,na Hiszpanów na Portugalczyków tych ostatnich jest cztery razy mniej od nas a cztery razy więcej ich tzw choruje tzn zarażonych ,szpitale wypełnione niby fuul , dajże spokój bo sam chyba powoli zauważasz że coś tu nie halo , samo daje do myślenia to że bardziej ryje drą politycy z bożej łaski zwłaszcza komuchy z lewicy ale u nich to norma że lubią ludzi gnębić na wszelkie sposoby jak nie komunizm to przynajmniej te ich lbgt musisz lubić a jak nie toś faszysta i zakłuć etam panie daj pan spokój .

kemot_p
15-01-2022, 08:49
Taki obowiązek ma sens, bo to głównie niezaszczepieni okupują szpitale i zajmują miejsca szpitalne ludziom z poważnymi, nie zakaźnymi chorobami, którzy nie leczeni umierają...
Dlatego na całym świecie to rozumieją, jedynie w Polsce nie...

A jeśli sprawdza się czarne scenariusze o 100tys osób zakazanych dziennie to trupy po ulicach będzie można zbierać.

Twierdzenie, że niezaszczepieni głównie okupują szpitale jest nieprawdziwe. Sam chciałbym żeby szczepionka była skuteczna, żeby ten cyrk się skończył, ale przykład innych krajów o wysokim poziomie zaszczepienia temu przeczy.
A po drugie - trupami na ulicach straszą nas od kwietnia 2020, jakoś jeszcze żadnego nie widziałem. A jeśli ten pesymistyczny scenariusz się sprawdzi to fala będzie wysoka, ale krótka, (lepiej niż by się miała ciągnąć miesiącami) - odizolujesz się od świata na te 2 czy 3 tygodnie, schowasz się gdzieś, gdzie omnikron Cię nie znajdzie i przetrwasz. Szczególnie że jesteś chroniony super skuteczną szczepionką.

Pitrekkk
15-01-2022, 09:11
Ee no wiesz zakłucie wszystkich to kryminał i ludobójstwo zarazem. A postawa sfrajerzyłem kłuciem, zatem, zakłuć wszystkich jest wyjątkowo egoistyczna. Tak czy siak z twym zgonem i tak los reszty nie będzie cię interesować. ( wyjątek to wampiryzm- zainwestowałeś w kołki osikowe do apteczki) Miejmy nadzieje za kilka dekad, z podtrzymaniem zasobu biotów przez kłucie co miesiąc i łykaniu garści tabletek na zanikanie objawów licznych nopów :sick: JUŻ PŁATNYCH

"Lekarze zmniejszyli dawkę leków w nadzieji że pacjent da radę funkcjonować normalnie, że to już ten moment... niestety jak widać to był błąd". Jak ja ciężko gnije z każdym Twoim wpisem. Dobry troll, szanuje za konsekwencje.

Ps. Z czego wynika to ludobójstwo szczepienne, bo póki co większą smiertelnosc - abstrahując od innych czynników - jest w krajach srednio/slabo zaszczepionych. Rozumiem jednak ze śmierć nastąpi w kolejnych latach?.




Zatem przyjemnej i owocnej suplementacji leków skutecznych na cowid , tych które tu zalecałem i innych

Też kiedyś miałem marzenie zostać ginekologiem chałupnikiem, niestety porzuciłem swe marzenia na rzecz innych profesji. To troche wygląda jak; miałem iść do psychologa, a poszedłem na psychologie(prawie to samo, ale jednak diabeł tkwi w szczegółach).

Nawet jeśli to co polecasz z medycznego punktu widzenia jest słuszne, to patrząc na dotychczasowe wpisy, ciężko uwierzyć by ktoś zdrowo logicznie myślący leczył jakiekolwiek choroby z dr. gnago. Co wpis to śmieszniej.

Emtebe
15-01-2022, 10:42
Ale co to durni obchodzi durnie dalej ryje będą dreć szczepić szczepić szczepmy się i tak bez końca jak te lemnigi w przepaść bo dureń prowadzi to za nim w dziurę .

Czyli ty bezrefleksyjnie przyjąłeś, że wycinek z jakiegoś nieznanego portalu jest prawdą, bo nie jakimś durniem, czy lemingiem i myślisz samodzielnie. Jestem pod wrażeniem.

Arturo1972
15-01-2022, 12:01
Masz potęznego nopa teleportacji. W tym wszechświecie covid to jeden z tysięcy chorób i większość w szpitalach nie jest z jego powodu! :no:


Nop resetu pamięci zabrał ci wiedzę o bezobjawowości zakażenia choroby covid 19. U większości przypadków, czyli propaganda wciska kit frajerom o 100 000 chorych- frajer tak odczytuje te słowa. rozumny i pamiętający wie że zachoruje z objawami przeziębienia raptem 2 % , z tego na jego powikłania , genetycznie podatne jest ok 16% populacji w Polsce Czyli z tych 2 procent chorych odejmijmy te 16 % . Fakt to będzie "poważny problem dla służb medycznych :no:
I na katar umiera w Polsce 500-600 ludzi na dobę.
Wiem, wiem.
To też przekręt masonerii polskiej, bo na Świecie zarażonych wirusem umiera mniej...

goguś
15-01-2022, 12:07
Czyli ty bezrefleksyjnie przyjąłeś, że wycinek z jakiegoś nieznanego portalu jest prawdą, bo nie jakimś durniem, czy lemingiem i myślisz samodzielnie. Jestem pod wrażeniem.

No to bądź kto ci broni , weź sobie te kilka krajów które są tak bardzo jak to nazywacie wyszczepione a tkz zachorowalność 4 razy większa jak u nas więc albo ktos w kulki leci z tym liczeniem albo ten preparat totalnie osłabia odporność .

kulibob
15-01-2022, 12:13
No to bądź kto ci broni , weź sobie te kilka krajów które są tak bardzo jak to nazywacie wyszczepione a tkz zachorowalność 4 razy większa jak u nas więc albo ktos w kulki leci z tym liczeniem albo ten preparat totalnie osłabia odporność .

Spójrz kur... na trupy anie zachorowania

Emtebe
15-01-2022, 12:35
No to bądź kto ci broni , weź sobie te kilka krajów które są tak bardzo jak to nazywacie wyszczepione a tkz zachorowalność 4 razy większa jak u nas więc albo ktos w kulki leci z tym liczeniem albo ten preparat totalnie osłabia odporność .

Wierzę ci na słowo, wiesz co piszesz. Przecież twoje słowa bazują na źródłach w anonimowym artykule o wypowiedzi z internetowej audycji dumnie nazywającej się telewizją, a do tego bezbłędnie rozumiesz wypowiedzi osób publicznych, np. Jackowskiego. Kto jak kto, ale ty na pierwszy rzut oka jesteś osobą rzetelnie i poprawnie interpretującą dane, wyciągającą poprawne wnioski z analizy. Ba, ty nawet nie musisz analizować, bo wiesz jaki ma być rezultat i w zależności od zgodności z rezultatem dane są albo sfałszowane, albo poprawnie. Przecież nie jesteś debilem i lemingiem

stos
15-01-2022, 14:07
epizod 5
https://vsecretscc.com/episodes-5-live/?mpweb=1603-510-173017
epizod 4 i wszystkie poprzednie
https://vsecretscc.com/episode-4-catchup/?mpweb=1603-510-173017

gnago
15-01-2022, 15:00
"Lekarze zmniejszyli dawkę leków w nadzieji że pacjent da radę funkcjonować normalnie, że to już ten moment... niestety jak widać to był błąd". Jak ja ciężko gnije z każdym Twoim wpisem. Dobry troll, szanuje za konsekwencje.

Ps. Z czego wynika to ludobójstwo szczepienne, bo póki co większą smiertelnosc - abstrahując od innych czynników - jest w krajach srednio/slabo zaszczepionych. Rozumiem jednak ze śmierć nastąpi w kolejnych latach?.



Też kiedyś miałem marzenie zostać ginekologiem chałupnikiem, niestety porzuciłem swe marzenia na rzecz innych profesji. To troche wygląda jak; miałem iść do psychologa, a poszedłem na psychologie(prawie to samo, ale jednak diabeł tkwi w szczegółach).

Nawet jeśli to co polecasz z medycznego punktu widzenia jest słuszne, to patrząc na dotychczasowe wpisy, ciężko uwierzyć by ktoś zdrowo logicznie myślący leczył jakiekolwiek choroby z dr. gnago. Co wpis to śmieszniej.


Cóż za duma, możesz gnić za życia twój wybór b
Bozia dała ci wolną wolę , a że głupio użytkujesz :P

Instytut Kocha to w końcu amatorzy . Z wami zakompleksionymi jeszcze przed kłuciem nopowcami tak jest . przekazać link to kłamliwy , a w dodatku z definicji kłamię Mantra kłujka na covid dobra jest i skuteczna i tak zwycięży

no i w końcu się doigraliście, drodzy frajerzy, wyjawię wam prawdę: dzieci nie przynosi bocian, nie znajduje się ich w kapuście. Czas wyrosnąć z kilkuletniej łatwowierności autorytetom. Bo będziecie znów pampersy nosić w ich dorosłej odmianie

Tom1000k
15-01-2022, 15:08
Spójrz kur... na trupy anie zachorowania

Weź pod uwagę to, że trupy to nie są zmarli na COVID.

gnago
15-01-2022, 15:18
Weź pod uwagę to, że trupy to nie są zmarli na COVID.

Nie bądź okrutny zrujnowałeś mu świat

gnago
15-01-2022, 15:20
Ba, ty nawet nie musisz analizować, bo wiesz jaki ma być rezultat i w zależności od zgodności z rezultatem dane są albo sfałszowane, albo poprawnie. Przecież nie jesteś debilem i lemingiem

Eee , odnieś to chłopie do siebie , nic cię w propagandzie kovidowej w funkcji czasu nie zastanawia ?

kulibob
15-01-2022, 15:54
Weź pod uwagę to, że trupy to nie są zmarli na COVID.

Tzn co? Covida niema? W krajach mocno wszczepionych śmiertelność koloidowa jest dużo mniejsza niż w PL.

kulibob
15-01-2022, 15:55
Nie bądź okrutny zrujnowałeś mu świat

złóż darowiznę na jakiś foljarski kanał pomożesz mądrzejszemu od siebie:) bo doi takich jak ty :)

Tom1000k
15-01-2022, 16:18
Tzn co? Covida niema? W krajach mocno wszczepionych śmiertelność koloidowa jest dużo mniejsza niż w PL.

Covid jest, nie zrozumiałeś. W Polsce śmiertelność na covid jest podobna jak wszędzie, reszta to zgony spowodaowane polityką covidową a nie covidem.

henrykow
15-01-2022, 16:19
Tzn co? Covida niema? W krajach mocno wszczepionych śmiertelność koloidowa jest dużo mniejsza niż w PL.

Ile spośród twojego grona znajomych, rodziny zmarło na covid, policz i sobie odpowiedz bo widzę że łykasz wszystko to co napiszą zamiast obserwować otoczenia i na tej podstawie wyciągać wnioski.

kulibob
15-01-2022, 17:06
Ile spośród twojego grona znajomych, rodziny zmarło na covid, policz i sobie odpowiedz bo widzę że łykasz wszystko to co napiszą zamiast obserwować otoczenia i na tej podstawie wyciągać wnioski.

8 osób które znałem lub znali znajomi 6 starych/bardzo starych dwóch około 40 jeden zdrowy drugi chorował na "flaki".
Teraz przypadki zasłyszane nie potwierdzone z klasy córki dziecaiow zmarło dwoje dziadków. Jednej pracownicy u żony w robocie zmarł teść i matka .
Wszyscy nie szczepieni ,albo sprzed "ery" szczepień albo zagorzali foljarze.
Co do szczepień nie znam nikogo kto zmarłby od szczepionki lub miał średniego lub poważnego NOPa. Nie znam również nikogo ktoby zmarł na Covid bedąc zaszczepionym. Wśród znanych zaszczepionych przypadków tylko jedne wymagał hospitalizacji.

Wiec widzisz mając takie dane wyciągnąłem wnioski logiczne. Można przyjąć że pokrywa się to z oficjalnymi danymi rządowymi.

Był tez przypadke foliary która twierdziła że po covidzie lepiej się jej oddycha a teraz juz nagle jest ciągle zmęczona i łapie zadyszki

kulibob
15-01-2022, 17:07
Covid jest, nie zrozumiałeś. W Polsce śmiertelność na covid jest podobna jak wszędzie, reszta to zgony spowodaowane polityką covidową a nie covidem.

Ciekawe śmiertelność podobna w cywilizowanych krajach zachorowań dużo więcej a zgonów dużo mniej.

kemot_p
15-01-2022, 17:15
Spójrz kur... na trupy anie zachorowania

Decyzje które dotykają bezpośrednio mnie - obostrzenia, lockdowny zamykanie szkół, stoków, hoteli itp. podejmowane są na podstawie danych o zakażeniach, a nie zgonach więc ta pierwsza statystyka ma większy wpływ na to co postanowi rząd.

stos
15-01-2022, 17:21
I na katar umiera w Polsce 500-600 ludzi na dobę.


Na katar to z pewnością nie, ale z katarem to już prawdopodobne.

gnago
15-01-2022, 17:21
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skandal-poslowie-chca-szprycowac-polakow-pod-przymusem-ale-sami-zalatwili-sobie-brak


Teraz już wiemy, ile są warte szumne hasła parlamentarzystów o solidarności w walce z pandemią COVID-19. Krzykacze nawołujący do tego, aby nakazać Polakom szczepienia na koronawirusa pod różnymi groźbami, sami okazali się tchórzami, którzy chcą sobie załatwić święty spokój.

Późnym wieczorem 11 stycznia, odbyło się posiedzenie sejmowej Komisji Zdrowia, na którym głosowano nad przyjęciem poprawki o obowiązku covidowych szczepień dla posłów i senatorów. Okazało się, że projekt został odrzucony!

12 stycznia wielu z tych zdrajców zaczęło asekuracyjnie mówić o pomyłce!

Wśród tych, którzy zagłosowali przeciwko, jest Bolesław Piecha - wielki zwolennik szprycowania - który uznał, że nie musiał głosować za, bo „minister może na drodze rozporządzenia wprowadzić taki obowiązek.”

Była wicepremier - Jadwiga Emilewicz - tłumaczyła się tym, że „banalnie przeoczyła” fakt, że zagłosowała przeciwko, choć zamierzała być „za”.

Na "nie" był także jeden z pomysłodawców projektu ustawy o weryfikacji przez pracodawców szczepień pracowników - Czesław Hoc. On także zagłosował przeciwko przymusowemu szczepieniu ludzi z Sejmu i Senatu!



tak, tak jak na dłoni cele depopulacyjne dla bydła dla wybranych jest to zbędne

goguś
15-01-2022, 18:58
Ciekawe śmiertelność podobna w cywilizowanych krajach zachorowań dużo więcej a zgonów dużo mniej.

Wszystko zależy od inwencji liczącego.

goguś
15-01-2022, 19:01
Spójrz kur... na trupy anie zachorowania

:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawd rop::jawdrop::jawdrop:

goguś
15-01-2022, 19:04
Weź pod uwagę to, że trupy to nie są zmarli na COVID.

Pewnie ma te z Włoch na myśli co rok temu pokazywali jak to trup gęsto się ściele tylko zapomnieli że te zdjęcia były z 2013 roku po trzęsieniu ziemi , ale tak TV pokazywały to pewnie prowda to na pewno prowda .

kulibob
15-01-2022, 19:11
Decyzje które dotykają bezpośrednio mnie - obostrzenia, lockdowny zamykanie szkół, stoków, hoteli itp. podejmowane są na podstawie danych o zakażeniach, a nie zgonach więc ta pierwsza statystyka ma większy wpływ na to co postanowi rząd.

Chyba od hoteli, stoków.... ważniejsze powinny być potencjalne konsekwencje zachorowania i przytkanie szpitali.
Zresztą o jakich obostrzeniach mówisz jak wzasadzia żadnych niema.

kulibob
15-01-2022, 19:17
Pewnie ma te z Włoch na myśli co rok temu pokazywali jak to trup gęsto się ściele tylko zapomnieli że te zdjęcia były z 2013 roku po trzęsieniu ziemi , ale tak TV pokazywały to pewnie prowda to na pewno prowda .

Ja mówię ze trupów jest niewiele w cywilizowanych(wszczepionych) krajach

fotohobby
15-01-2022, 19:30
Pewnie ma te z Włoch na myśli co rok temu pokazywali jak to trup gęsto się ściele tylko zapomnieli że te zdjęcia były z 2013 roku po trzęsieniu ziemi , ale tak TV pokazywały to pewnie prowda to na pewno prowda .

To było wtedy, kiedy ty przybiegłaś tutaj z szokującym newsem, że w rejonie Wuhan "wyrejestrowano miliony kart SIM"
:lol: :lol:

Arturo1972
15-01-2022, 19:31
Decyzje które dotykają bezpośrednio mnie - obostrzenia, lockdowny zamykanie szkół, stoków, hoteli itp. podejmowane są na podstawie danych o zakażeniach, a nie zgonach więc ta pierwsza statystyka ma większy wpływ na to co postanowi rząd.
I tu się mylisz.
Na podstawie zgonów podejmowane są/były dodatkowe restrykcje.
Domyśl się dlaczego tak.

henrykow
15-01-2022, 20:00
Wiec widzisz mając takie dane wyciągnąłem wnioski logiczne. Można przyjąć że pokrywa się to z oficjalnymi danymi rządowymi.

I to są takie liczby które nijak maja się do tego co podawaja w mediach ale jak widzę nie potrafisz tego w odpowiedni sposób zweryfikować.

kulibob
15-01-2022, 20:06
I to są takie liczby które nijak maja się do tego co podawaja w mediach ale jak widzę nie potrafisz tego w odpowiedni sposób zweryfikować.

Nie rozumiem? Obserwacje lokalne pozwoliły wyciągnąć wniosek że zagrożenie jest realne

irqul
15-01-2022, 20:18
Nie rozumiem? Obserwacje lokalne pozwoliły wyciągnąć wniosek że zagrożenie jest realne

Zmarły nie zrobi Ci krzywdy. :no: Nie nakicha, w sklepie nie potrąci, najwyżej się przyśni. Z egoistycznego punktu widzenia, trup bezpieczniejszy od chorego jest :popcorn:

Ryni
15-01-2022, 20:41
Pamiętacie jeszcze jak Hindusi próbowali leczyć Covid czarnym pieprzem?
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/35007072/
https://www.iamcbd.pl/blog/kannabinoidy-efekty-cbd/
Hmm?

kulibob
15-01-2022, 20:57
Zmarły nie zrobi Ci krzywdy. :no: Nie nakicha, w sklepie nie potrąci, najwyżej się przyśni. Z egoistycznego punktu widzenia, trup bezpieczniejszy od chorego jest :popcorn:

Tylko zanim umrze zakaża. Jednak nie do tego zmierzałem chodziło o ryzyko . Że ryzyko istnieje i nie jest to katar

henrykow
15-01-2022, 21:09
Nie rozumiem? Obserwacje lokalne pozwoliły wyciągnąć wniosek że zagrożenie jest realne

Zagrożenie jest ale nie takie jakie w mediach je przedstawiają.

Emtebe
16-01-2022, 00:34
Eee , odnieś to chłopie do siebie , nic cię w propagandzie kovidowej w funkcji czasu nie zastanawia ?

Czy zastanawia? A i owszem. Kiedy i gdzie zagubiona została merytoryki i zaufanie do wiedzy. Nie mniej nadziei, ja nie chcę ciebie, czy tobie podobnych przekonać do zmiany poglądów. Obserwuję i się zastanawiam jak długo ty i tobie podobni będą aktywnie propagować coraz to nowe teorie i jakie to te nowe teorie będą, gdzie jest granica absurdu.

Kaizen
16-01-2022, 01:27
Mi jedno dziecko od poniedziałku ląduje na nauczaniu zdalnym bo w klasie covid. Qrcze, mam nadzieję, że chociaż na kwarantannę nie trafi, bo będę miał problem logistyczny jak ogarnąć drugie.

A tak przy okazji, to ostatnio oglądałem Nie patrz w górę... Podobieństwo pomiędzy kontestującymi fakty naukowe dotyczące astronomii z podobnymi postawami co do covida rzuca się w oczy. A skutki takich postaw zarówno w filmie jak i rzeczywistości ponoszą wszyscy.

kulibob
16-01-2022, 04:10
Zagrożenie jest ale nie takie jakie w mediach je przedstawiają.

I tu do chodzimy do tego z czego się śmiejesz. Szacowania ryzyka, zysków i strat.

gnago
16-01-2022, 07:29
Czy zastanawia? A i owszem. Kiedy i gdzie zagubiona została merytoryki i zaufanie do wiedzy. Nie mniej nadziei, ja nie chcę ciebie, czy tobie podobnych przekonać do zmiany poglądów. Obserwuję i się zastanawiam jak długo ty i tobie podobni będą aktywnie propagować coraz to nowe teorie i jakie to te nowe teorie będą, gdzie jest granica absurdu.


Zaufanie do wiedzy , znaczy piszesz, do jej przedstawicieli . :jawdrop: zgodnych z narracją
Tylko te zaufanie nie ma być wybiurcze jak u kłutych. Czyli bierzemy pod uwagę wszystkie badania nie te które nam pasują do wyznawanej propagandy


https://babylonianempire.wordpress.com/2021/12/28/ema-ujawnia-2-skladniki-szczepionki-pfizer-ktore-przeznaczone-sa-wylacznie-do-uzytku-doswiadczalnego/

Czy ludzie w organie administracyjnym UE, EMA to naukowcy czy nie, ich twierdzenia weźmiesz pod uwagę o nielegalnym składzie kłujek?

Tak czy nie ofiaro eksperymentu medycznego?


A tu eksperymenty w domu foliarza w łazience, czy w dobrze wyposażonym laboratorium?



https://babylonianempire.wordpress.com/2022/01/04/teslaforeza-oto-jak-mikrotechnologia-inokulowana-przy-pomocy-szczepionek-jest-w-stanie-montowac-sie-samoistnie-w-organizmie-ludzkim/

gnago
16-01-2022, 07:32
I tu do chodzimy do tego z czego się śmiejesz. Szacowania ryzyka, zysków i strat.


Ależ straty już są olbrzymie, przez nieistotną społecznie plandemię świat pogrąża się w kryzysie. zamknięcie ludzi bez dochodów pozbawiło ich oszczędności . Swe produkty będziesz rozdawał za darmo czy za 10 groszy. Bo ludzi po opłatach za mieszkanie nie będzie stać na twe towary

kemot_p
16-01-2022, 08:12
Mi jedno dziecko od poniedziałku ląduje na nauczaniu zdalnym bo w klasie covid. Qrcze, mam nadzieję, że chociaż na kwarantannę nie trafi, bo będę miał problem logistyczny jak ogarnąć drugie.


Zaszczepienie dziecka nie zwalnia go z kwarantanny?

U mnie w szkole kilka klas trafiło na kwarantannę bo pozytywna okazała się nauczycielka, żeby było ciekawiej będąca po 3 dawkach. Rodzice wkurzeni bo tracą 20% dochodu, firmy przez kilkanaście dni nie mają pracowników. A ja jak dziś pamiętam (moja mama jest nauczycielem/dyrektorem szkoły) jak ich zapewniano na szkoleniach w kuratorium że dzięki zaszczepieniom nauczycieli nie będzie potrzeby zamykania szkół, klas, covid nie będzie destabilizował pracy szkół. Coś chyba jednak poszło nie tak :)

kemot_p
16-01-2022, 08:31
Chyba od hoteli, stoków.... ważniejsze powinny być potencjalne konsekwencje zachorowania i przytkanie szpitali.

Ja również szacuje ryzyko. Wg dotychczasowych danych prawdopodobieństwo ciężkiego covida u zdrowego trzydziestokilkulatka jest ekstremalnie niskie - porównywalne z wypadkiem samochodowym, czy upadkiem meteorytu (a przecież nie zakładam kasku jak idę na spacer). Stąd nie widzę powodu żebym miał nie pojechać na narty, czy korzystać z innych usług nie pierwszej potrzeby.

fotohobby
16-01-2022, 09:27
Poza tym forma też ma znaczenia, a patrząc na te Twoje kolorowe wpisy, pogrubienia można by przypuszczać że piszesz to /moderowano/, a nie z laboratorium przy jakiejś uczelni.


Ale fajnie się to czyta.
Np z zapartym tchem czytałem newsa, że koronawirus wydostał się z laboratorium, bo w trakcie przekazania na targu w Wuhan jeden z agentów stłukł fiolkę.
I później umarło mnóstwo, mnóstwo ludzi w Wuhan i |Chinach, a wirus zmutował do łagodniejszej postaci dopiero, gdy przekroczył granicę :)

Gotowy scenariusz na hit kinowy :)

Emtebe
16-01-2022, 09:35
Ja również szacuje ryzyko. Wg dotychczasowych danych prawdopodobieństwo ciężkiego covida u zdrowego trzydziestokilkulatka jest ekstremalnie niskie - porównywalne z wypadkiem samochodowym, czy upadkiem meteorytu (a przecież nie zakładam kasku jak idę na spacer). Stąd nie widzę powodu żebym miał nie pojechać na narty, czy korzystać z innych usług nie pierwszej potrzeby.

Ile wynoszą te prawdopodobieństwa? Chciałbym porównać i do zobaczyć jak bardzo są podobne.

goguś
16-01-2022, 09:48
Nudy tu jakieś .

kemot_p
16-01-2022, 10:32
Ile wynoszą te prawdopodobieństwa? Chciałbym porównać i do zobaczyć jak bardzo są podobne.

W Polsce na drogach w ciągu 2019 roku zginęły 382 osoby w wieku 25-39, proporcjonalnie z tej grupy w wieku 30-39 można przyjąć 252 osoby co daje 21 osób miesięcznie.
Zgonów na covid w grupie wiekowej 30-39 od początku pandemii jest 2900 (ok 2,8% ze 102 tys.) co w przeliczeniu na miesiąc trwania pandemii daje średnio 145 osób. Zgony wśród osób bez chorób współistniejących to mniej więcej 1/8 przypadków, co daje 18-20 osób miesięcznie. Wyniki bardzo zbliżone.

kulibob
16-01-2022, 10:54
Ja również szacuje ryzyko. Wg dotychczasowych danych prawdopodobieństwo ciężkiego covida u zdrowego trzydziestokilkulatka jest ekstremalnie niskie - porównywalne z wypadkiem samochodowym, czy upadkiem meteorytu (a przecież nie zakładam kasku jak idę na spacer). Stąd nie widzę powodu żebym miał nie pojechać na narty, czy korzystać z innych usług nie pierwszej potrzeby.

Ryzyko zgonu 0,17% jest wg mnie duże a dodatkowo dolicz ewentualne powikłania. Wielokrotnie przewyższa ryzyko zgonu w samochodzie czy tym bardziej uderzenie meteorytu. Pojawia się tutaj koszt który dla mnie znikomy. Wiec stosunek zysku do ryzyka zaszczep się a nie jest ewidentnie na +. DDM to chyba oczywiste że zmniejsza ryzyko ale nie działa bo ludzie nie przestrzegają . Tutaj znowu koszt bliski zeru.
Przy zaszczepieniu "wszystkich" ryzyko i koszt dla mnie jest zerowy

Nie wiem czy rozumiesz moje szacunki? I uważam je za logiczne z punktu widzenia kogoś innego może nie są jednak niema ten ktoś jak i jego wolność znaczenia

adam_mk
16-01-2022, 11:07
Zobacz moją kalkulację.
Wystarczy Ciebie wsadzić do domku bez klamek i...?
Jesteś bezpieczny, leki darmo dostaniesz na swoje fobie a ja mam to, co mi potrzebne.
Spokój i swobodę.
Moze tak?
Dla mnie to zero kosztów i ryzyka!

Adam M.

kulibob
16-01-2022, 11:11
Ależ straty już są olbrzymie, przez nieistotną społecznie plandemię świat pogrąża się w kryzysie. zamknięcie ludzi bez dochodów pozbawiło ich oszczędności . Swe produkty będziesz rozdawał za darmo czy za 10 groszy. Bo ludzi po opłatach za mieszkanie nie będzie stać na twe towary

Pekinie napisane ale jedyny problem jaki widzę to inflacja. Większość plebsu niggdy nie miało oszczędności więc nie mogło go stracić:)
Jak żyjesz, jak planujesz tak masz. Wypłaty dostaję z róznych części świata w różnych walutach. Żona pracuje. Sprzedaż jajek i UE pokrywa opłaty. A własna produkcja żywności ma jakiś wpływ na obniżenie kosztów. Masz środek zimy a ja ma swoje przetwory, marchew , buraki, cebule.Pozatym styl życia mam bardziej odporny na kryzys i prawie zero długów. Jest mało rzeczy które może mnie wywrócić.
Kryzysu póki co nie widzę jak się pościelisz tak się wyśpisz.
Plus dla PISu to że obcina podatki a nie kolejne rozdawnictwo.

Plan wzrostu zysku netto z dywidend zakłada w zrost o 25% ciężko będzie bo oprócz naturalnego wzrostu trzeba będzie trochę gotówki dopompować ale jest to realne.

Gdzie jest kryzys?

kulibob
16-01-2022, 11:13
Zobacz moją kalkulację.
Wystarczy Ciebie wsadzić do domku bez klamek i...?
Jesteś bezpieczny, leki darmo dostaniesz na swoje fobie a ja mam to, co mi potrzebne.
Spokój i swobodę.
Moze tak?
Dla mnie to zero kosztów i ryzyka!

Adam M.

Tylko że jesteś w mniejszości poparcie dla przymusu szczepień rośnie
https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/8320392,obowiazkowe-szczepienia-poparcie-polacy-sondaz-kantar.html

adam_mk
16-01-2022, 11:25
Tylko że jesteś w mniejszości poparcie dla przymusu szczepień rośnie
https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/8320392,obowiazkowe-szczepienia-poparcie-polacy-sondaz-kantar.html

Dobuduje się z poparciem Unii kilka domów bez klamek.
Pomieścimy Was!

Adam M.

JTKirk
16-01-2022, 11:34
Czytałem ostatnio jak olbrzymie kwoty idą na testowanie. Spory szok przeżyłem.

gnago
16-01-2022, 11:37
Tylko że jesteś w mniejszości poparcie dla przymusu szczepień rośnie
https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/8320392,obowiazkowe-szczepienia-poparcie-polacy-sondaz-kantar.html
Przy selekcji osób i opinii udowodnię ci wzrost poparcia dla dowolnej tezy np budowy wysypiska odpadów importowanych z UE na terenach byłej ble ble ble.

No chyba że przejrzysty jest sposób przeprowadzania sondy i formułowania pytań sondy .

Podam przykład: W dobie szczepień czy jesteś za całkowitą eliminacją plandemii?

czy bardziej bliskie Czy jesteś za niezbędna jest eliminacja zagrożenia epidemiologicznego, dożywotnią kwarantanną Kuliboba

Emtebe
16-01-2022, 11:54
W Polsce na drogach w ciągu 2019 roku zginęły 382 osoby w wieku 25-39, proporcjonalnie z tej grupy w wieku 30-39 można przyjąć 252 osoby co daje 21 osób miesięcznie.
Zgonów na covid w grupie wiekowej 30-39 od początku pandemii jest 2900 (ok 2,8% ze 102 tys.) co w przeliczeniu na miesiąc trwania pandemii daje średnio 145 osób. Zgony wśród osób bez chorób współistniejących to mniej więcej 1/8 przypadków, co daje 18-20 osób miesięcznie. Wyniki bardzo zbliżone.

Masz jakieś statystyki ofiar wypadków uwzględniające choroby współistniejące? Do tego pisałeś o ciężkim przebiegu, a nie o zgonie.

Jednak nie drążmy, bo ktoś już to zrobił. Tu masz analizę ryzyka z uwzględnieniem grup wiekowych dla okresu od 1 stycznia do 10 października ur., czyli 9 miesięcy z hakiem.
https://www.pzh.gov.pl/raport-analiza-ryzyka-zgonu-z-powodu-ogolu-przyczyn-oraz-z-powodu-covid-19-osob-zaszczepionych-i-niezaszczepionych/
Oprócz zgonów z powodu C19 zwróć uwagę na dysproporcje w ilości zgonów ogółem pomiędzy zaszczepionymi, a niezaszczepionymi. Ona pokazuje konsekwencje pochorobowe, gdy zgon nie jest już klasyfikowany jako covidowy.

marcin225
16-01-2022, 12:00
.Pozatym styl życia mam bardziej odporny na kryzys i prawie zero długów. Jest mało rzeczy które może mnie wywrócić.

]

Nie brałeś czasem kredytu na samochód? (co tam brałeś bo zapomniałem?)

henrykow
16-01-2022, 12:10
I tu do chodzimy do tego z czego się śmiejesz. Szacowania ryzyka, zysków i strat.

Jesteś w błędzie z tego akurat się nie śmieje.
Różnica polega na tym ze ty widzisz to co chcesz widzie i interpretujesz pod siebie wszelakie informacje przeinaczając je na swoje potrzeby.
Nie wiem kto czy to rządy poszczególnych państw czy to globalny spisek ale oszukali i będą nadal oszukiwać ludzi.obiecywali że po szczepieniu wirus zniknie, po czym gdy to nie wypaliło zaczęli mówić że zaszczepiony który się zarazi będzie przechodził go łagodniej a były przypadki gdzie zaszczepieni zakażeni wirusem umierali albo bardzo ciężko go przechodzili - nawet po trzeciej dawce.
Kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat temu w pewnej dużej zachodniej firmie która rozbudowała się w Polsce wprowadził pracodawca darmowe, obowiązkowe szczepienia na grypę. Na około 1 tys zaszczepionych pracowników zadaszały się oczywiście zachorowania ale na okres grypowy przypadało 1-3 pracowników na 1 tys zaszczepionych którzy zachorowali.
Porównaj sobie ile dzisiaj na 1 tys zaszczepionych na covid osób zachorowało lub nawet zmarło pomimo zaszczepieniu, odpowiedź będziesz miał jasną jak działa ta ala szczepionka.

henrykow
16-01-2022, 12:22
Zaszczepienie dziecka nie zwalnia go z kwarantanny?

U mnie w szkole kilka klas trafiło na kwarantannę bo pozytywna okazała się nauczycielka, żeby było ciekawiej będąca po 3 dawkach. Rodzice wkurzeni bo tracą 20% dochodu, firmy przez kilkanaście dni nie mają pracowników. A ja jak dziś pamiętam (moja mama jest nauczycielem/dyrektorem szkoły) jak ich zapewniano na szkoleniach w kuratorium że dzięki zaszczepieniom nauczycieli nie będzie potrzeby zamykania szkół, klas, covid nie będzie destabilizował pracy szkół. Coś chyba jednak poszło nie tak :)

Z tego co się dowiedziałem to do 15.12.2021 osoba zaszczepiona nie podlegała kwarantannie w przypadku kontaktu z zakażonym, po 15.12.2021 pomimo zaszczepienia osoby takie podlegają kwarantannie.
W mojej rodzinie szwagierka ma dziecko w przedszkolu i od prawie dwóch miesięcy dziecko siedzi w domu bo jak nie u Stasia to u Oli wykryty został covid i dzieci mają kwarantannę.

stos
16-01-2022, 12:30
Ryzyko zgonu 0,17% jest wg mnie duże a dodatkowo dolicz ewentualne powikłania.

Statystykę można zastosować do udowodnienia dowolnej tezy ale statystyką nie zakryjesz faktów.
Faktem jest że firmy ubezpieczeniowe w USA od czasu rozpoczęcia "szczepień" muszą wypłacać 40% więcej odszkodowań za nagłą śmierć ubezpieczonego.
Te zgony "oficjalnie" nie są wynikiem covid-a.

kulibob
16-01-2022, 12:31
Nie brałeś czasem kredytu na samochód? (co tam brałeś bo zapomniałem?)

Tak miałem 50:50 dla tego że wychodził taniej pomimo prowizji. było tańsze OC/AC i darmowe przeglądy z przedłożoną gwarancją.
Środki były przechowane w 3mc obligacjach a kredyt został już spłacony

kulibob
16-01-2022, 12:32
Czytałem ostatnio jak olbrzymie kwoty idą na testowanie. Spory szok przeżyłem.

Na tym też może "cywil" zarobić

kulibob
16-01-2022, 12:33
...Czy jesteś za niezbędna jest eliminacja zagrożenia epidemiologicznego, dożywotnią kwarantanną Kuliboba
Tylko że to niema żadnego znaczenia ani logicznego uzasadnienia

marcin225
16-01-2022, 12:43
Tak miałem 50:50 dla tego że wychodził taniej pomimo prowizji. było tańsze OC/AC i darmowe przeglądy z przedłożoną gwarancją.
Środki były przechowane w 3mc obligacjach a kredyt został już spłacony

Czyli Dacia. Jaki model?

kulibob
16-01-2022, 12:47
Jesteś w błędzie z tego akurat się nie śmieje.
Różnica polega na tym ze ty widzisz to co chcesz widzie i interpretujesz pod siebie wszelakie informacje przeinaczając je na swoje potrzeby.
Nie wiem kto czy to rządy poszczególnych państw czy to globalny spisek ale oszukali i będą nadal oszukiwać ludzi.obiecywali że po szczepieniu wirus zniknie, po czym gdy to nie wypaliło zaczęli mówić że zaszczepiony który się zarazi będzie przechodził go łagodniej a były przypadki gdzie zaszczepieni zakażeni wirusem umierali albo bardzo ciężko go przechodzili - nawet po trzeciej dawce.
Kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat temu w pewnej dużej zachodniej firmie która rozbudowała się w Polsce wprowadził pracodawca darmowe, obowiązkowe szczepienia na grypę. Na około 1 tys zaszczepionych pracowników zadaszały się oczywiście zachorowania ale na okres grypowy przypadało 1-3 pracowników na 1 tys zaszczepionych którzy zachorowali.
Porównaj sobie ile dzisiaj na 1 tys zaszczepionych na covid osób zachorowało lub nawet zmarło pomimo zaszczepieniu, odpowiedź będziesz miał jasną jak działa ta ala szczepionka.

Nie znam przypadków ciężkich po szczepionce bez szczepionki znam.
Ne chce mi się wałkować tematu w kółku. Jeśli coś nie może mi zaszkodzić (wyszczepinie reszty) a potencjalnie może pomóc....
Ty patrzysz punktu widzenia ogółu i swojego interesu a mnie ogół nie interesuje.
Jeśli uważam że szczpionka mi pomoże i się zaszczepiłem. To czy wyszczepinie reszty może mi zaszkodzić ? Raczej nie

Pozatym wez pod uwagę że jeśli skuteczności szczepionki spada z czasem a zaszczepionych jest proporcjonalnie więc niż nie zaszczepinych dodatkowo niezaszcpini to grupy (bardziej bezobjawowe) młodsze. Dodatkow grupy niezaszczepione są mniej wyształcone co powoduje że prawdopodobnie bardzij boją się testowania i go unikają. Sam byłem dawno temu robolem wiem jak tacy pracują zdechnie tak wypluwając płuca za swoje 5zł . Jaki wniosek?
Że zaszczepionych będzie więcej chorować niż niezaszczepionych a pomimo tego więcej umiera niezaszczepionych.

Jeśli ktoś nie widzi tego to niema co się dziwić że jjest bieda.

kulibob
16-01-2022, 12:48
Czyli Dacia. Jaki model?

Duster LPG 1,0
Te przedłużona gawarancja i przeglądy nie były za "darmo" ale jakoś tanij wychodziło . Bez zajrzenia w papiery nie pamietam. Do wyboru też były Opony lub coś taniej . W każdym razie krecha wychodziła trochę taniej przy uwzględnieniu zakupu dodatków. dodatkowo grosze z odsetek na obligacjach. W każdym razie sprawa już za mną i nie istotna

kemot_p
16-01-2022, 13:10
Masz jakieś statystyki ofiar wypadków uwzględniające choroby współistniejące? Do tego pisałeś o ciężkim przebiegu, a nie o zgonie.

Nie mam. Ale osoby z różnymi ciężkimi chorobami są mniej mobilne a co za tym idzie mniej narażone na wypadek komunikacyjny niż osoby zdrowe. Faktycznie nie brałem do wyliczeń ciężkiej hospitalizacji covid zakończonej wyzdrowieniem, ale też z drugiej strony nie brałem kalectwa czy inwalidztwa spowodowanego wypadkiem. Oparłem się na liczbie zgonów po jednej i drugiej stronie, bo temat dotyczył porównania prawdopodobieństwa zgonów.

kulibob
16-01-2022, 13:14
Statystykę można zastosować do udowodnienia dowolnej tezy ale statystyką nie zakryjesz faktów.
Faktem jest że firmy ubezpieczeniowe w USA od czasu rozpoczęcia "szczepień" muszą wypłacać 40% więcej odszkodowań za nagłą śmierć ubezpieczonego.
Te zgony "oficjalnie" nie są wynikiem covid-a.

Jakoś nie widać aby ubezpieczyciele strasznie biednieli covid jakies żniowo zebrał ale...
https://pl.investing.com/equities/the-progressive-financial-summary

gnago
16-01-2022, 13:16
Czy Ty czasami się sam siebie nie boisz? :)
Jesteś niczym aktywny wulkan wiedzy wszelakiej i w swych erupcjach wylewasz ogromne ilości specjalistycznej lawy w wielu dziedzinach, bawiąc forumową publikę :D

Uwierz , ich stopień ubawienia jest niczym wobec mojego :lol2:

kulibob
16-01-2022, 13:23
Nie mam. Ale osoby z różnymi ciężkimi chorobami są mniej mobilne a co za tym idzie mniej narażone na wypadek komunikacyjny niż osoby zdrowe. Faktycznie nie brałem do wyliczeń ciężkiej hospitalizacji covid zakończonej wyzdrowieniem, ale też z drugiej strony nie brałem kalectwa czy inwalidztwa spowodowanego wypadkiem. Oparłem się na liczbie zgonów po jednej i drugiej stronie, bo temat dotyczył porównania prawdopodobieństwa zgonów.

Samochód jest to ryzyko wliczone w życie możesz je minimalizować "bajerami" i stylem jazdy możesz nawet niejezdzić. Na Covid masz mniejszy wpływ a wzasadzie spory wpływ mają inni. Tu szacowanie ryzyka też jest inne jak jedziesz jak debil i przywalisz w drzewo to zgiesz to ryzyko widzisz. Ryzyko covida bagatelizujesz bo nieest on natychmiastowy. Szybkość dostosowujesz do warunków a czy zachowanie Covidowe dostosowujesz do zagęszczenia ludzi?

stos
16-01-2022, 13:27
Jakoś nie widać aby ubezpieczyciele strasznie biednieli covid jakies żniowo zebrał ale...
https://pl.investing.com/equities/the-progressive-financial-summary

Nie zrozumiałeś.
Te 40% to zgony przedwczesne spowodowane czymś innym niż covid.

henrykow
16-01-2022, 13:33
Jeśli uważam że szczpionka mi pomoże i się zaszczepiłem. To czy wyszczepinie reszty może mi zaszkodzić ? Raczej nie


No właśnie, to ty tak uważasz.
Ja do dzisiaj jestem nie zaszczepiony i nie nic złego się nie dzieje oprócz tych idiotycznych obostrzeń które nic nie wniosły do ogółu.
Wniosek z twoich postów jest taki że powinieneś być ministrem pracy i finansów, wtedy nikt by nie pracował i wszyscy opływali by w dobrobycie.

kulibob
16-01-2022, 13:39
Nie zrozumiałeś.
Te 40% to zgony przedwczesne spowodowane czymś innym niż covid.

A dla ubezpieczyciela to jakaś różnica?

kulibob
16-01-2022, 13:44
No właśnie, to ty tak uważasz.
Ja do dzisiaj jestem nie zaszczepiony i nie nic złego się nie dzieje oprócz tych idiotycznych obostrzeń które nic nie wniosły do ogółu.
Wniosek z twoich postów jest taki że powinieneś być ministrem pracy i finansów, wtedy nikt by nie pracował i wszyscy opływali by w dobrobycie.

Obostrzenia nie działają bo ich praktycznie niema a te co sa to nie sa przestrzegane. Przestrzebają ludzie dystansu, dezynfekują łapy, nosza poprawnie maseczka?
Zle mnie oceniasz ja na swoje zarobiłem w większości sam z żoną to że można odcinać od tego kupony to co w tym złego.
Jeśli jestem właścicielem "trzech kół od podnośnika" w jakiejś firmie to dlaczego niema z tego czerpać zysku?

kemot_p
16-01-2022, 13:57
Samochód jest to ryzyko wliczone w życie możesz je minimalizować "bajerami" i stylem jazdy możesz nawet niejezdzić. Na Covid masz mniejszy wpływ a wzasadzie spory wpływ mają inni. Tu szacowanie ryzyka też jest inne jak jedziesz jak debil i przywalisz w drzewo to zgiesz to ryzyko widzisz. Ryzyko covida bagatelizujesz bo nieest on natychmiastowy. Szybkość dostosowujesz do warunków a czy zachowanie Covidowe dostosowujesz do zagęszczenia ludzi?

Zgadzam się z tym co piszesz, natomiast ja chcę Ci pokazać na przykładzie młodego zdrowego 35 latka, że skoro ryzyko jest znikome to niewiele da minimalizowanie minimalnego ryzyka. To tak jakbyś grał w totka. Kupujesz drugi kupon, zwiększasz swoją szansę na wygraną dwukrotnie, lecz nadal jest ona ekstremalnie niska. Niewiele wzrośnie nawet jak kupisz kolejne 5 kuponów :)

henrykow
16-01-2022, 14:04
Zle mnie oceniasz ja na swoje zarobiłem w większości sam z żoną to że można odcinać od tego kupony to co w tym złego.


Pozwolisz ze tego nie skomentuję i przestań już wypisać/wychwalać te swoje finanse.

stos
16-01-2022, 14:20
A dla ubezpieczyciela to jakaś różnica?

Nadal nie rozumiesz albo zgrywasz strusia.
Pytanie jest skąd się wzięło to 40% więcej zgonów?

kulibob
16-01-2022, 14:23
Pozwolisz ze tego nie skomentuję i przestań już wypisać/wychwalać te swoje finanse.

Cochwilę krytykujesz moje podejście do finansów. "minister pracy i finansów"
A to moja wina że ludzie żyją jak żyją? Nie mogliby wszyscy nie pracować ponieważ aktywa by cholernie podrożały a dywidenda spadła by do groszowych
jakby wsyscy tak chcie li suma sumarum byłoby jak jest

kulibob
16-01-2022, 14:24
Nadal nie rozumiesz albo zgrywasz strusia.
Pytanie jest skąd się wzięło to 40% więcej zgonów?

Link oznaczał że to bzdura. Lokalnie brak takich obserwacji . Poprostu gadasz głupoty

kulibob
16-01-2022, 14:25
Zgadzam się z tym co piszesz, natomiast ja chcę Ci pokazać na przykładzie młodego zdrowego 35 latka, że skoro ryzyko jest znikome to niewiele da minimalizowanie minimalnego ryzyka. To tak jakbyś grał w totka. Kupujesz drugi kupon, zwiększasz swoją szansę na wygraną dwukrotnie, lecz nadal jest ona ekstremalnie niska. Niewiele wzrośnie nawet jak kupisz kolejne 5 kuponów :)

Jednak czy ponoszenie ryzyka bez zysku ma sens? Jak mówiłem 0,17% ryzyko zgonu to dużo

Emtebe
16-01-2022, 15:43
Nie mam. Ale osoby z różnymi ciężkimi chorobami są mniej mobilne a co za tym idzie mniej narażone na wypadek komunikacyjny niż osoby zdrowe. Faktycznie nie brałem do wyliczeń ciężkiej hospitalizacji covid zakończonej wyzdrowieniem, ale też z drugiej strony nie brałem kalectwa czy inwalidztwa spowodowanego wypadkiem. Oparłem się na liczbie zgonów po jednej i drugiej stronie, bo temat dotyczył porównania prawdopodobieństwa zgonów.

Tak samo jak choroby współistniejące przy zgonie z powodu infekcji covid nie muszą mieć wpływu. To czy są w statystykach, to tylko kwestia tego czy lekarz je wpisał, czy nie do aktu zgonu. Jednak w odpowiedzi pominąłeś meritum, czyli prawdopodobieństwo zejścia na covid, lub w konsekwencji covid. Nie zauważyłeś jak niedoszacowałeś ryzyko?

stos
16-01-2022, 16:26
Link oznaczał że to bzdura. Lokalnie brak takich obserwacji . Poprostu gadasz głupoty

No tak twoje głupoty są głupsze od moich.

goguś
16-01-2022, 16:32
Wy miast się cieszyć i szanować osoby które nie chcą się szczepić to ryje drecie a jak coś wam się stanie jakiś wypadek tfu to krew od kogo dostaniecie ???? od krasnali Niemieckich ? , krew ludzi szczepionych nie nadaje się do transfuzji więc od kogo ją będziecie pobierać ? szanujcie nas ;)

kulibob
16-01-2022, 16:38
Wy miast się cieszyć i szanować osoby które nie chcą się szczepić to ryje drecie a jak coś wam się stanie jakiś wypadek tfu to krew od kogo dostaniecie ???? od krasnali Niemieckich ? , krew ludzi szczepionych nie nadaje się do transfuzji więc od kogo ją będziecie pobierać ? szanujcie nas ;)

Rozumiem moja krew jest zła bo będzie ciąć a późnij zalepiać ? :rotfl:

goguś
16-01-2022, 16:42
Rozumiem moja krew jest zła bo będzie ciąć a późnij zalepiać ? :rotfl:

Nie znam się , tak twierdzą naukowcy dodam nie jakiś Horban czy tam inny cienias tylko Niemieccy naukowcy więc chyba ciut lepiej od emnie i od ciebie wiedzą co ?

kemot_p
16-01-2022, 16:44
Nie zauważyłeś jak niedoszacowałeś ryzyko?
W mojej ocenie nie. Gdybym palił, miał astmę, cukrzycę, wysokie BMI czy inne czynniki drastycznie zwiększające ciężki przebieg i prawdopodobieństwo zgonu (jeden z powyższych lub kilka) to bym stwierdził, że prawdopodobieństwo w moim przypadku jest 7-8 krotnie wyższe niż obecnie. Nie widzę w tym szacowaniu braku logiki, czy błędnych założeń.

gnago
16-01-2022, 16:49
Tylko że to niema żadnego znaczenia ani logicznego uzasadnienia

A gdzie ty się dopatrujesz logiki w sondażach z tendencyjnie formułowanymi pytaniami. To był taki przykład ew sondażu. Tak samo z pytankiem dotyczącym całego kraju czy zgodziliby się na składowisko odpadów na miejscu twej miejscowości. Wszyscy mieszkający dalej niż 50 km nie mieliby problemów z akceptacją tej lokalizacji. Oto, drogi nasz Kulibobie, prosta interpretacja twej życiowej postawy:rotfl:

gnago
16-01-2022, 16:54
Pekinie napisane ale jedyny problem jaki widzę to inflacja. Większość plebsu niggdy nie miało oszczędności więc nie mogło go stracić:)
Jak żyjesz, jak planujesz tak masz. Wypłaty dostaję z róznych części świata w różnych walutach. Żona pracuje. Sprzedaż jajek i UE pokrywa opłaty. A własna produkcja żywności ma jakiś wpływ na obniżenie kosztów. Masz środek zimy a ja ma swoje przetwory, marchew , buraki, cebule.Pozatym styl życia mam bardziej odporny na kryzys i prawie zero długów. Jest mało rzeczy które może mnie wywrócić.
Kryzysu póki co nie widzę jak się pościelisz tak się wyśpisz.
Plus dla PISu to że obcina podatki a nie kolejne rozdawnictwo.

Plan wzrostu zysku netto z dywidend zakłada w zrost o 25% ciężko będzie bo oprócz naturalnego wzrostu trzeba będzie trochę gotówki dopompować ale jest to realne.

Gdzie jest kryzys?

No to jak mają długi mieszkanie z najmu to jak bank te długi ściągnie? Zgodnie z prawodawstwem kryzysowym ściągnie z twego zajętego konta na które z rożnych stron świata masz na konto wpłaty. bank w którym masz swe konto. Identycznie jak na Cyprze

kemot_p
16-01-2022, 16:55
Wy miast się cieszyć i szanować osoby które nie chcą się szczepić to ryje drecie a jak coś wam się stanie jakiś wypadek tfu to krew od kogo dostaniecie ???? od krasnali Niemieckich ? , krew ludzi szczepionych nie nadaje się do transfuzji więc od kogo ją będziecie pobierać ? szanujcie nas ;)

Powiem Ci, że zaskoczyłeś mnie ta informacją. Sam jestem krwiodawcą, za mną już prawie 20 litrów, nawet ostatnio w krwiobusie pytałem babki czy zaszczepienie na covid trwałe dyskwalifikuje dawce i z tego co się dowiedziałem to nie, jest okres karencji 48h, 14 dni w zależności od szczepionki.
Skoro ją pobierają od zaszczepionych to chyba jednak jej używają.

gnago
16-01-2022, 16:56
https://babylonianempire.wordpress.com/2021/12/28/ema-ujawnia-2-skladniki-szczepionki-pfizer-ktore-przeznaczone-sa-wylacznie-do-uzytku-doswiadczalnego/

Wszyscy co przyjęli kłujki z definicji sa ofiarami eksperymentu naukowego! Z DEFINICJI i bez wyjątków

"Dokument ten przedstawia w punkcie 6 na stronie 16 PDF (patrz zdjęcie; link do PDF poniżej) dwa szczególne składniki owej “szczepionki”: Są nimi ALC-0315 oraz ALC-0159 produkowane przez firmę Echelon Biosciences Inc."
.................................................. .................................................. ...........................Składnik ALC-0315, jak można przeczytać w oficjalnym dokumencie firmy Echelon https://www.echelon-inc.com/wp-content/uploads/2021/09/N-1020_TDS_rev1a.pdf i co podkreśla zdjęcie zamieszczone poniżej jest przeznaczony wyłącznie do użytku doświadczalnego, a nie do stosowania u ludzi

"To samo odnosi się do składnika ALC-159, o czym pod linkiem: https://www.eyewideopen.org/wp-content/uploads/2021/12/N-2010_TDS_rev1.pdf?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=it&_x_tr_hl=en-GB

Dlatego wniosek jest prosty. Surowice genetyczne firm Biontech Pfizer i Moderna nie powinny być podawane ludziom. https://telegra.ph/PFIZER-EMA-PUBBLICA-INGREDIENTI-SHOCK-12-20?

fotohobby
16-01-2022, 17:03
krew ludzi szczepionych nie nadaje się do transfuzji więc od kogo ją będziecie pobierać ?

Wyjdź z neta, idź się przewietrzyć. Liderem fake-newsów i tak już nie masz szans zostać, ale przynajmniej nie rób w siebie durnia.
Powiedz mi - co w takim razie robią w punktach krwiodawstwa ?
Odsyłają zaszczepionych Honorowych Krwiodawców do domu ?

gnago
16-01-2022, 17:08
powinni

zgodnie z logiką te produkowane w zajętych komórkach antygeny kolce z krwią przechodzą na biorcę nieczystej krwi

fotohobby
16-01-2022, 17:12
powinni

zgodnie z logiką te produkowane w zajętych komórkach antygeny kolce z krwią przechodzą na biorcę nieczystej krwi

a to peszek :lol:

Skontaktuj się z Amiszami, może mają jakieś wolne miejsce w swojej społeczności. Oni w ogóle nie akceptują transfuzji - będziesz bezpieczny.
Jehowi również

stos
16-01-2022, 17:29
Epizod 6
https://vsecretscc.com/episodes-6-live/?mpweb=1603-515-173017

kulibob
16-01-2022, 18:10
No to jak mają długi mieszkanie z najmu to jak bank te długi ściągnie? Zgodnie z prawodawstwem kryzysowym ściągnie z twego zajętego konta na które z rożnych stron świata masz na konto wpłaty. bank w którym masz swe konto. Identycznie jak na Cyprze

Na Cyprze zajęli środki powyżej jakiejś kwoty.
A teraz zagadka z czego zajmą jeśli średnio dostaję dwa przelewy w miesiącu z czego styczeń-marzec to gorszy okres. Środki te są natychmiastowo wydawane lub reinwestowane. Stan mojego konta na dzień dzisiejszy to 80parę zł a wartość netto siedem cyfr i prawię zero długów(limit kredytowy na alegro). Jeśli znasz dzień i kwotę przelewu to możesz planować wydatki dodatkowo regularnie masz wpływ drobniaków w papierowej gotówce.

W jaki sposób ktoś kto ma 80zł i nie pracuje w ogólnym rozumieniu tego słowa może miec wywalone? Bo ma aktywa genrujące przepływ pieniężny anie pieniądze

Gdzie ten kryzys?

Zaraz przyjdzie ten co śmiał się z gofrownicy:)

kulibob
16-01-2022, 18:10
Epizod 6
https://vsecretscc.com/episodes-6-live/?mpweb=1603-515-173017

Zrób przelew

Emtebe
16-01-2022, 18:36
Wy miast się cieszyć i szanować osoby które nie chcą się szczepić to ryje drecie a jak coś wam się stanie jakiś wypadek tfu to krew od kogo dostaniecie ???? od krasnali Niemieckich ? , krew ludzi szczepionych nie nadaje się do transfuzji więc od kogo ją będziecie pobierać ? szanujcie nas ;)

Cóż to znowu za baśnie? Chociaż trzeba założyć, że coś tam usłyszałeś, ale nie do końca zrozumiałeś.

Gik
17-01-2022, 08:17
Dorzucę coś co mnie znalazło w sieci...

tacy to fachowcy byli w naszej radzie medycznej. Po prostu - profesjonaliści.

Nie ma tego już nigdzie w naszych mediach. Po prostu straszne to jak bardzo wszystkie informacje są przesiewane.

https://megawrzuta.pl/download/2386c85a16fdae09a5e123feb8cc1379.html

Na poprawę humoru z rana :lol2:

stos
17-01-2022, 13:21
Instrukcja jak się leczyć w domu aby nie zabrali cię do szpitala.

https://aapsonline.org/covidpatientguide/

Epizod 7
https://vsecretscc.com/episodes-7-live/?mpweb=1603-518-173017

Kaizen
17-01-2022, 13:37
Zaszczepienie dziecka nie zwalnia go z kwarantanny?


Dopiero dwa tygodnie po drugiej dawce.
https://bip.brpo.gov.pl/sites/default/files/Kolejna_odpowiedz_MZ_3.08.2021.pdf



[I]"Dokument ten przedstawia w punkcie 6 na stronie 16 PDF (patrz zdjęcie; link do PDF poniżej)

I znowu kulą w płot. Jak zawsze.

https://www.echelon-inc.com/statement-on-alc-lipids/
While ALC-0315 and ALC-0159 are being safely used in the BioNTech/Pfizer vaccine, the material that Echelon Biosciences is making and selling is not being used in vaccine production and is only for research use in laboratories. When sold as laboratory products, the manufacturing and testing processes do not need to be as strict as they do when the same product is being administered to people. That is the reason why we state on our website that the material we make is for research use only and not for human use. It is not a statement that ALC-0315 and ALC-0159 are unsafe.

The companies who manufacture ALC-0315, ALC-0159, and other components for the vaccine are following Good Manufacturing Practices (GMP) standards (as required by the FDA) and their facilities are inspected to ensure that their manufacturing processes are controlled and safe for human use.

Tłumacząc na nasze - jak kupujesz sól drogową, to też nie nadaje się do spożycia. Co nie znaczy, że NaCl jako taki nie nadaje się do spożycia.



https://megawrzuta.pl/download/2386c85a16fdae09a5e123feb8cc1379.html


A czemuż to zdanie celowo zostało wyrwane z kontekstu? Widać cięcie przed "nie zgłosił się".

Emtebe
17-01-2022, 13:59
https://megawrzuta.pl/download/2386c85a16fdae09a5e123feb8cc1379.html

A czemuż to zdanie celowo zostało wyrwane z kontekstu? Widać cięcie przed "nie zgłosił się".
Nie ściąga i nie uruchamia się plików z niezaufanego, wręcz nieznanego, źródła.

Gik
17-01-2022, 14:28
...

A czemuż to zdanie celowo zostało wyrwane z kontekstu? Widać cięcie przed "nie zgłosił się".

Nie powiedział bym, że wcześniej można by powiedzieć coś co by zmieniło diametralnie sens wypowiedzi...

bez wątpienia powiedział coś innego niż miał na myśli... zdarza się.
Ale to już poszło do mediów... nikt wcześniej nie edytował ani nic....
trochę wtopa, nie?

goguś
17-01-2022, 15:11
3 Dawka - PRZYPOMINAJACA
4 Dawka - KONSERWUJACA
5 Dawka - UZUPELNIAJACA
6 Dawka - DOPELNIAJACA

7 Dawka - UTRWALAJACA
8 Dawka - POKRZEPIAJACA
9 Dawka - PODNIECAJACA
10 Dawka - RELAKSUJACA
11 Dawka - POCIESZAJACA

12 Dawka - MOTYWUJACA
13 Dawka - UPIEKSZAJACA
14 Dawka - DOBIJAJACA
15 Dawka - MUMIFIKUJACA
16 Dawka - CEMENTUJACA

Chef Paul
17-01-2022, 15:20
3 Dawka - PRZYPOMINAJACA
4 Dawka - KONSERWUJACA
5 Dawka - UZUPELNIAJACA
6 Dawka - DOPELNIAJACA

7 Dawka - UTRWALAJACA
8 Dawka - POKRZEPIAJACA
9 Dawka - PODNIECAJACA
10 Dawka - RELAKSUJACA
11 Dawka - POCIESZAJACA

12 Dawka - MOTYWUJACA
13 Dawka - UPIEKSZAJACA
14 Dawka - DOBIJAJACA
15 Dawka - MUMIFIKUJACA
16 Dawka - CEMENTUJACA
goguś, sam to wymyśliłeś?

Kaizen
17-01-2022, 15:37
Nie powiedział bym, że wcześniej można by powiedzieć coś co by zmieniło diametralnie sens wypowiedzi...

Doprawdy? A gdyby wcześniej było coś w stylu "Nieprawdziwe są doniesienia, że osoby które zgłoszą się do nas z NOPami lądują na specjalnym, tajnym oddziale i tam umierają" to co śmiesznego byłoby w tym zdaniu, nad którym kobyły rżą?

goguś
17-01-2022, 16:06
goguś, sam to wymyśliłeś?

:no::no::no::no::no::no::no::no::no::D:D

stos
17-01-2022, 16:10
:no::no::no::no::no::no::no::no::no::D:D

Dawka 17 to będzie dla rodziny, przypominająca zmarłego który skończył na 16 dawce.

Kaizen
17-01-2022, 16:12
Nie ściąga i nie uruchamia się plików z niezaufanego, wręcz nieznanego, źródła.

Jak się zachowuje dystans, to maseczki są zbędne.
Jak ktoś na windowsie we wbudowanym media playerze ufając wbudowanemu defenderowi odtwarza co popadnie, to może i jest to jakieś ryzyko. Ale wystarczy zachować dystans.

Greengaz
17-01-2022, 17:23
informacje warte odnotowania

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19279101-kanada-alkohol-i-marihuana-tylko-dla-zaszczepionych-wzrost-zainteresowania-akcja-szczepien

https://zdrowie.dziennik.pl/senior/artykuly/8335174,osoba-niezaszczepiona-kara-finansowa-obowiazek-szczepien.html

https://polskatimes.pl/ten-skutek-uboczny-koronawirusa-dotyczy-tylko-mezczyzn-czym-jest-covidowy-penis/ar/c14-15998967

To jeszcze jedna, po tej trzeciej najważniejszej :yes:

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/europa/news-przywileje-dla-zaszczepionych-we-francji-negatywny-wynik-tes,nId,5773107#crp_state=1

kulibob
18-01-2022, 07:48
Co zrobić aby łyżeczka przyczepiła się w miejsce szczepienia?

adam_mk
18-01-2022, 08:13
Nie brać srebrnej tylko zwykłą stalową...
:lol:

Adam M.

kulibob
18-01-2022, 08:41
Nie brać srebrnej tylko zwykłą stalową...
:lol:

Adam M.

Ale na pewno się przyczepi ? Moze trzeba wspomóc śliną albo smarkiem?

goguś
18-01-2022, 09:00
Ale na pewno się przyczepi ? Moze trzeba wspomóc śliną albo smarkiem?

Najlepszy klej kropelka nie puści choć by niw wiem co .:yes::D

fotohobby
18-01-2022, 09:59
Zagrała w rosyjską ruletkę:
https://www.google.com/amp/s/kultura.onet.pl/wiadomosci/specjalnie-zakazila-sie-covid-19-i-zmarla-jej-syn-macie-krew-na-rekach/txegxdk.amp

Emtebe
18-01-2022, 11:02
Zagrała w rosyjską ruletkę:
https://www.google.com/amp/s/kultura.onet.pl/wiadomosci/specjalnie-zakazila-sie-covid-19-i-zmarla-jej-syn-macie-krew-na-rekach/txegxdk.amp

Coś nie pykło z linkowaniem?

fotohobby
18-01-2022, 11:05
U mnie działa :)
Ale:
https://kultura.onet.pl/wiadomosci/specjalnie-zakazila-sie-covid-19-i-zmarla-jej-syn-macie-krew-na-rekach/txegxdk

Emtebe
18-01-2022, 11:07
Instrukcja jak się leczyć w domu aby nie zabrali cię do szpitala.

https://aapsonline.org/covidpatientguide/

Epizod 7
https://vsecretscc.com/episodes-7-live/?mpweb=1603-518-173017

Uważam, że jeśli ktoś zainspirowany takimi linkami postąpi zgodnie z nimi i konsekwencją będzie zgon lub kalectwo, to osoba, która mu to udostępniła lub namawiała powinna odpowiadać karnie. Wydaje mi się, że antyszczepionkowcy, którzy jako argument podają brak odpowiedzialności koncernów farmakologicznych, powinni się na to zgodzić, trzeba być konsekwentnym
https://wydarzenia.interia.pl/swietokrzyskie/news-starachowice-nie-zyje-malzenstwo-zakazone-koronawirusem-osie,nId,5774701

stos
18-01-2022, 11:34
Uważam, że jeśli ktoś zainspirowany takimi linkami postąpi zgodnie z nimi i konsekwencją będzie zgon lub kalectwo, to osoba, która mu to udostępniła lub namawiała powinna odpowiadać karnie. Wydaje mi się, że antyszczepionkowcy, którzy jako argument podają brak odpowiedzialności koncernów farmakologicznych, powinni się na to zgodzić, trzeba być konsekwentnym
https://wydarzenia.interia.pl/swietokrzyskie/news-starachowice-nie-zyje-malzenstwo-zakazone-koronawirusem-osie,nId,5774701

Ci którzy namawiają do "szczepienia" też powinni ponosić konsekwencje NOP-ów i zgonów spowodowanych tymi eksperymentalnymi kuracjami genowymi.
Trzeba być konsekwentnym.

fotohobby
18-01-2022, 11:46
Uważam, że jeśli ktoś zainspirowany takimi linkami postąpi zgodnie z nimi i konsekwencją będzie zgon lub kalectwo, to osoba, która mu to udostępniła lub namawiała powinna odpowiadać karnie. Wydaje mi się, że antyszczepionkowcy, którzy jako argument podają brak odpowiedzialności koncernów farmakologicznych, powinni się na to zgodzić, trzeba być konsekwentnym
https://wydarzenia.interia.pl/swietokrzyskie/news-starachowice-nie-zyje-malzenstwo-zakazone-koronawirusem-osie,nId,5774701

W tym kraju rodzice jeździli ze swą córeczką do znachora, który im to dziecko zagłodził.
Wierzyli bardziej w kozie mleko w wodzie, niż nowoczesną medycynę, więc nRNA zapewne jest dla nich "kuracją genową" wymysłem masonów i iluminatów

Emtebe
18-01-2022, 12:17
Ci którzy namawiają do "szczepienia" też powinni ponosić konsekwencje NOP-ów i zgonów spowodowanych tymi eksperymentalnymi kuracjami genowymi.
Trzeba być konsekwentnym.

Szczepionki są dopuszczone do obrotu, certyfikowane jako produkt medyczny, z procedurą stosowania.

Jak te twoje wymysły będą spełniały te same warunki to możesz wrócić z porównaniem. Wklejasz bezmyślnie każde znalezione badziewie, bez zastanowienia się nad konsekwencjami. Przyszło ci do głowy, chociaż pojawiła się myśl, że ktoś przez przypadek uwierzy, zastosuje się do tych twoich pseudo porad i przypłaci to życiem?

kulibob
18-01-2022, 12:39
U mnie działa :)
Ale:
https://kultura.onet.pl/wiadomosci/specjalnie-zakazila-sie-covid-19-i-zmarla-jej-syn-macie-krew-na-rekach/txegxdk

kretynka niema co żałować

Emtebe
18-01-2022, 12:49
W tym kraju rodzice jeździli ze swą córeczką do znachora, który im to dziecko zagłodził.
Wierzyli bardziej w kozie mleko w wodzie, niż nowoczesną medycynę, więc nRNA zapewne jest dla nich "kuracją genową" wymysłem masonów i iluminatów

Już mamy kolejnego szamana
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,27026992,doktor-bodnar-od-amantadyny-odslaniamy-kulisy-cudownej-terapii.html

stos
18-01-2022, 13:17
Szczepionki są dopuszczone do obrotu, certyfikowane jako produkt medyczny, z procedurą stosowania.

Jak te twoje wymysły będą spełniały te same warunki to możesz wrócić z porównaniem. Wklejasz bezmyślnie każde znalezione badziewie, bez zastanowienia się nad konsekwencjami. Przyszło ci do głowy, chociaż pojawiła się myśl, że ktoś przez przypadek uwierzy, zastosuje się do tych twoich pseudo porad i przypłaci to życiem?

Te "szczepionki" są dopuszczone warunkowo i tylko dlatego że kłamliwie oświadczono że nie ma metod leczenia.
Metody leczenia są i są stosowane w wielu krajach (Indie, Japonia i inne).
Zauważ że to warunkowe dopuszczenie było ważne do końca 2021 roku (Pfizer)

Czy przyszło ci do głowy że ktoś posłucha tego twojego naganiania na te niezbadane "szczepionki" i przypłaci to życiem?

2112wojtek
18-01-2022, 14:18
Te "szczepionki" są dopuszczone warunkowo i tylko dlatego że kłamliwie oświadczono że nie ma metod leczenia.
Metody leczenia są i są stosowane w wielu krajach (Indie, Japonia i inne).
Zauważ że to warunkowe dopuszczenie było ważne do końca 2021 roku (Pfizer)

Czy przyszło ci do głowy że ktoś posłucha tego twojego naganiania na te niezbadane "szczepionki" i przypłaci to życiem?
:lol2:Mistalova, zanim Go wykasowali miał rację, pisząc kim jesteś.

Emtebe
18-01-2022, 14:53
Te "szczepionki" są dopuszczone warunkowo i tylko dlatego że kłamliwie oświadczono że nie ma metod leczenia.
Metody leczenia są i są stosowane w wielu krajach (Indie, Japonia i inne).
Zauważ że to warunkowe dopuszczenie było ważne do końca 2021 roku (Pfizer)

Czy przyszło ci do głowy że ktoś posłucha tego twojego naganiania na te niezbadane "szczepionki" i przypłaci to życiem?

Wiesz co to znaczy dopuszczenie warunkowe? Że w podanym okresie szczepionki są objęte dodatkowym nadzorem. Jeśli w okresie dopuszczenia warunkowego nie zostaną wykryte przeciwwskazania produkt jest dostępny bez dodatkowego warunku. To jest kolejny przykład gdy przeinaczasz lub mistyfikujesz prawdziwe znaczenie.

Jeśli te metody są stosowane w wielu krajach, to gdzie są opublikowane badania kliniczne i wyniki analityczne? Gdzie są udostępnione badania i analizy metody którą podałeś w #16160? Gdzie jest informacja o dopuszczeniu tej metody leczniczej? Może być dopuszczenie warunkowe, zaakceptuję je bezkrytycznie.

Możesz podać mi jeden udokumentowany przypadek śmiertelnego NOP w Polsce?.

stos
18-01-2022, 15:05
Wiesz co to znaczy dopuszczenie warunkowe? Że w podanym okresie szczepionki są objęte dodatkowym nadzorem. Jeśli w okresie dopuszczenia warunkowego nie zostaną wykryte przeciwwskazania produkt jest dostępny bez dodatkowego warunku. To jest kolejny przykład gdy przeinaczasz lub mistyfikujesz prawdziwe znaczenie.

Jeśli te metody są stosowane w wielu krajach, to gdzie są opublikowane badania kliniczne i wyniki analityczne? Gdzie są udostępnione badania i analizy metody którą podałeś w #16160? Gdzie jest informacja o dopuszczeniu tej metody leczniczej? Może być dopuszczenie warunkowe, zaakceptuję je bezkrytycznie.

Możesz podać mi jeden udokumentowany przypadek śmiertelnego NOP w Polsce?.

Niestety nie masz pojęcia co znaczy dopuszczenie warunkowe.
Warunkiem jest że nie ma metod leczenia i jedynie jest ta szczepionka.
Dlatego jest dopuszczona pomimo nie wykonania pełnych jej badań.
To że niema metod leczenia jest kłamstwem.

Chef Paul
18-01-2022, 15:06
...
Możesz podać mi jeden udokumentowany przypadek śmiertelnego NOP w Polsce?.
Forumowicz henrykow podawał swego czasu. Nawet zna osobiście te przypadki :D

adam_mk
18-01-2022, 15:08
Jedzmy gówna!
Miliony much nie mogą się mylić!!!

Wyniki badań klinicznych mają być publikowane gdzieś tak pod koniec 2023r.
Tak zapowiadali.

Moze nie zauważyłeś, ale...
Miała być szczepionka.
Potem - z dawką przypominajacą, czyli dwie.
Później doszła trzecia dawka a mówi się i gdzieniegdzie praktykuje - czwartą!
Coraz częściej słychać " o corocznej dawce jak na grypę"
Czyli?
W dupę sobie to można wcisnąć (co radośnie praktykują proszczepionkowcy!)

"Zaszczepieni" się zarazaja, chorują i nawet umierają.
Tak samo jak niezaszczepieni.
Podobno mają wiecej problemów ze zdrowiem jak ci nieszczepieni, ale kto by tam badał takie ploty.
KASA, KASA, KASA....

Adam M.

Elfir
18-01-2022, 15:44
Te "szczepionki" są dopuszczone warunkowo

Nie są warunkowo - przeszły wszystkie wymagane fazy badań, także trzecią, ostatnią. Chyba od października 2021 są dopuszczone bezwarunkowo

goguś
18-01-2022, 15:58
Nie są warunkowo - przeszły wszystkie wymagane fazy badań, także trzecią, ostatnią. Chyba od października 2021 są dopuszczone bezwarunkowo

Najn , niestety tak nie jest.

henrykow
18-01-2022, 16:08
Forumowicz henrykow podawał swego czasu. Nawet zna osobiście te przypadki :D

I co w tym śmiesznego widzisz? Śmieszy cie śmierć kogoś z mojego otoczenia??

fotohobby
18-01-2022, 16:14
Najn , niestety tak nie jest.

Czas uaktualnić wiedzę:
https://www.rp.pl/diagnostyka-i-terapie/art18841821-koronawirus-fda-dopuszcza-bezwarunkowo-do-uzycia-szczepionke-pfizera
https://szczepienia.pzh.gov.pl/fda-zatwierdzila-pelne-dopuszczenie-do-obrotu-pierwszej-szczepionki-mrna/

Szamani z Konfederacji o tym wciąż nie wiedzą ?

stos
18-01-2022, 16:15
Nie są warunkowo - przeszły wszystkie wymagane fazy badań, także trzecią, ostatnią. Chyba od października 2021 są dopuszczone bezwarunkowo
Nie przeszły wszystkich badań bo te miały się skończyć na początku 2023 roku.
Zresztą te badania to już fikcja bo grupa kontrolna, która dostała placebo, została już "zaszczepiona"
"Szczepionka" Pfizera dopuszczona ale tylko dla osób powyżej 16 lat.
Co z dziećmi od 5 do 16 roku życia?
Nadal namawiamy na ich "szczepienie"?

Edit.
Kiedy przeprowadzono pełne badanie nad dawką przypominającą?

adam_mk
18-01-2022, 16:25
To dopuszczenie na USA.
Widać kasa już przepłyneła gdzie trzeba...
Co z Europą i resztą świata?

Adam M.

Emtebe
18-01-2022, 16:26
Niestety nie masz pojęcia co znaczy dopuszczenie warunkowe.
Warunkiem jest że nie ma metod leczenia i jedynie jest ta szczepionka.
Dlatego jest dopuszczona pomimo nie wykonania pełnych jej badań.
To że niema metod leczenia jest kłamstwem.

Znowu przeinaczasz albo ordynarnie kłamiesz


EMA's CHMP may grant a conditional marketing authorisation for a medicine if it finds that all of the following criteria are met:
the benefit-risk balance of the medicine is positive;
it is likely that the applicant will be able to provide comprehensive data post-authorisation;
the medicine fulfils an unmet medical need;
the benefit of the medicine's immediate availability to patients is greater than the risk inherent in the fact that additional data are still required.

adam_mk
18-01-2022, 16:26
Czas uaktualnić wiedzę:
https://www.rp.pl/diagnostyka-i-terapie/art18841821-koronawirus-fda-dopuszcza-bezwarunkowo-do-uzycia-szczepionke-pfizera
https://szczepienia.pzh.gov.pl/fda-zatwierdzila-pelne-dopuszczenie-do-obrotu-pierwszej-szczepionki-mrna/

Szamani z Konfederacji o tym wciąż nie wiedzą ?

W dupie mam, co robią w USA.
Tam maja 60Hz.
Dopuszczone u nas?!

Adam M.

fotohobby
18-01-2022, 16:30
W dupie mam, co robią w USA.
Tam maja 60Hz.

I galony, funty i uncje. Tylko co to zmienia?

EMA też zatwierdzi, kwestia czasu

stos
18-01-2022, 16:39
Znowu przeinaczasz albo ordynarnie kłamiesz

Zanim komuś zarzucisz kłamstwo zajrzyj do źródła jakim jest strona FDA.
FDA takie tymczasowe dopuszczenie zatwierdza.

https://www.fda.gov/vaccines-blood-biologics/vaccines/emergency-use-authorization-vaccines-explained

What is an Emergency Use Authorization (EUA)?
An Emergency Use Authorization (EUA) is a mechanism to facilitate the availability and use of medical countermeasures, including vaccines, during public health emergencies, such as the current COVID-19 pandemic. Under an EUA, FDA may allow the use of unapproved medical products, or unapproved uses of approved medical products in an emergency to diagnose, treat, or prevent serious or life-threatening diseases or conditions when certain statutory criteria have been met, including that there are no adequate, approved, and available alternatives. Taking into consideration input from the FDA, manufacturers decide whether and when to submit an EUA request to FDA.
Once submitted, FDA will evaluate an EUA request and determine whether the relevant statutory criteria are met, taking into account the totality of the scientific evidence about the vaccine that is available to FDA.

Wszystkie próby zastosowania istniejących leków zostały potępione przez usłużnych "naukowców" i takież media.

Nie jest przypadkiem że "szpryce" Pfizera, Moderny i J&J zostały teraz dopuszczone, bo już nie dało się ukryć że są metody leczenia a sam Pfizer wypuścił na rynek swój lek na covid.

Edit:
Ty nawet nie rozumiesz tego co sam cytujesz.

EMA's CHMP may grant a conditional marketing authorisation for a medicine if it finds that all of the following criteria are met:
the benefit-risk balance of the medicine is positive;
it is likely that the applicant will be able to provide comprehensive data post-authorisation;
the medicine fulfils an unmet medical need;
the benefit of the medicine's immediate availability to patients is greater than the risk inherent in the fact that additional data are still required.

Wiesz co ten pogrubiony tekst znaczy po Polsku?
To znaczy że EMA nie da tej warunkowej zgody jeśli są inne metody osiągnięcia tego samego medycznego wyniku. Prościej, są lekarstwa które działają.

Emtebe
18-01-2022, 16:47
Nie przeszły wszystkich badań bo te miały się skończyć na początku 2023 roku.
Zresztą te badania to już fikcja bo grupa kontrolna, która dostała placebo, została już "zaszczepiona"
"Szczepionka" Pfizera dopuszczona ale tylko dla osób powyżej 16 lat.
Co z dziećmi od 5 do 16 roku życia?
Nadal namawiamy na ich "szczepienie"?

Edit.
Kiedy przeprowadzono pełne badanie nad dawką przypominającą?

Znowu kłamstwo. Szczepionka BNT162b2 jest dopuszczona dla dzieci od 5 roku życia.

gondoljerzy
18-01-2022, 16:52
Już mamy kolejnego szamana
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,27026992,doktor-bodnar-od-amantadyny-odslaniamy-kulisy-cudownej-terapii.html

Odgrzewasz kotleta z kwietnia 21r.? Tu masz wywiad z Bondarem z listopada. Nadal leczy amantadyną. :D
https://dorzeczy.pl/zdrowie/232504/wywiad-karwelisa-z-dr-bodnarem-lekarz-scigany-za-leczenie.html

stos
18-01-2022, 16:53
Znowu kłamstwo. Szczepionka BNT162b2 jest dopuszczona dla dzieci od 5 roku życia.

Znowu to raczej ty kłamiesz.
Zacytuj dowód na to co piszesz, bo podejrzewam że nie zrozumiałeś tak jak poprzednio.

https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/fda-approves-first-covid-19-vaccine

FDA Evaluation of Safety and Effectiveness Data for Approval for 16 Years of Age and Older

Emtebe
18-01-2022, 16:58
Zanim komuś zarzucisz kłamstwo zajrzyj do źródła jakim jest strona FDA.
FDA takie tymczasowe dopuszczenie zatwierdza.

https://www.fda.gov/vaccines-blood-biologics/vaccines/emergency-use-authorization-vaccines-explained

What is an Emergency Use Authorization (EUA)?
An Emergency Use Authorization (EUA) is a mechanism to facilitate the availability and use of medical countermeasures, including vaccines, during public health emergencies, such as the current COVID-19 pandemic. Under an EUA, FDA may allow the use of unapproved medical products, or unapproved uses of approved medical products in an emergency to diagnose, treat, or prevent serious or life-threatening diseases or conditions when certain statutory criteria have been met, including that there are no adequate, approved, and available alternatives. Taking into consideration input from the FDA, manufacturers decide whether and when to submit an EUA request to FDA.
Once submitted, FDA will evaluate an EUA request and determine whether the relevant statutory criteria are met, taking into account the totality of the scientific evidence about the vaccine that is available to FDA.

Wszystkie próby zastosowania istniejących leków zostały potępione przez usłużnych "naukowców" i takież media.

Nie jest przypadkiem że "szpryce" Pfizera, Moderny i J&J zostały teraz dopuszczone, bo już nie dało się ukryć że są metody leczenia a sam Pfizer wypuścił na rynek swój lek na covid.

Mnie interesuje EMA, gdzie istnieje conditional marketing authorisation, czyli dopuszczenie waruknowe, o którym pisałeś. Wymagania kiedy jest możliwe też ci wkleiłem. Pisałem, że przeinaczasz lub kłamiesz, a tu ewidentnie widać, że przeinaczasz.

Jeśli wymagasz aby leki i metody były dostępne po spełnieniu wymagań legislacyjnych to musisz być konsekwentny. Podeślij próbę testów klinicznych dla tej twojej metody z #16160 i informację o jej potępieniu. Bo chyba nie polecasz niesprawdzonej, niepotwierdzonej ani nie certyfikowanej metody.

Emtebe
18-01-2022, 17:01
Znowu to raczej ty kłamiesz.
Zacytuj dowód na to co piszesz, bo podejrzewam że nie zrozumiałeś tak jak poprzednio.

https://www.fda.gov/news-events/press-announcements/fda-approves-first-covid-19-vaccine

FDA Evaluation of Safety and Effectiveness Data for Approval for 16 Years of Age and Older

Od kiedy FDA dopuszcza leki w Europie?

stos
18-01-2022, 17:06
Mnie interesuje EMA, gdzie istnieje conditional marketing authorisation, czyli dopuszczenie waruknowe, o którym pisałeś. Wymagania kiedy jest możliwe też ci wkleiłem. Pisałem, że przeinaczasz lub kłamiesz, a tu ewidentnie widać, że przeinaczasz.

Jeśli wymagasz aby leki i metody były dostępne po spełnieniu wymagań legislacyjnych to musisz być konsekwentny. Podeślij próbę testów klinicznych dla tej twojej metody z #16160 i informację o jej potępieniu. Bo chyba nie polecasz niesprawdzonej, niepotwierdzonej ani nie certyfikowanej metody.

Przecież ty nie rozumiesz tego co sam cytujesz.
Ta twoja EMA też wymaga żeby nie było innych metod leczenia żeby zatwierdzić tymczasowo to kłucie.

stos
18-01-2022, 17:06
Od kiedy FDA dopuszcza leki w Europie?

Od kiedy ty rozumiesz co czytasz?

Emtebe
18-01-2022, 17:15
Przecież ty nie rozumiesz tego co sam cytujesz.
Ta twoja EMA też wymaga żeby nie było innych metod leczenia żeby zatwierdzić tymczasowo to kłucie.

Robisz się agresywny. To nie moja EMA, tylko regulacje EMA mnie obowiązują. Tu masz wymagania i warunki dla conditional marketing authorisation. Możesz wskazać gdzie jest to twoje wymyślone wymaganie o innych metodach leczenia?


Criteria and conditions

EMA's CHMP may grant a conditional marketing authorisation for a medicine if it finds that all of the following criteria are met:

the benefit-risk balance of the medicine is positive;
it is likely that the applicant will be able to provide comprehensive data post-authorisation;
the medicine fulfils an unmet medical need;
the benefit of the medicine's immediate availability to patients is greater than the risk inherent in the fact that additional data are still required.

Conditional marketing authorisations are valid for one year and can be renewed annually.
Once a conditional marketing authorisation has been granted, the marketing authorisation holder must fulfil specific obligations within defined timelines.
These obligations could include completing ongoing or new studies or collecting additional data to confirm the medicine's benefit-risk balance remains positive.
EMA publishes the conditions of the marketing authorisation in the medicine's European public assessment report.
The marketing authorisation can be converted into a standard marketing authorisation (no longer subject to specific obligations) once the marketing authorisation holder fulfils the obligations imposed and the complete data confirm that the medicine's benefits continue to outweigh its risks. Initially, this is valid for 5 years. It can then be renewed for unlimited validity.
As for any medicine, if new data show that the medicine’s benefits no longer outweigh its risks, EMA can take regulatory action, such as suspending or revoking the marketing authorisation.
EMA can also take regulatory action if the company does not comply with the imposed obligations.



Od kiedy ty rozumiesz co czytasz?

Znajdziesz tu wszystko i w rodzimym języku:
https://www.ema.europa.eu/en/documents/overview/comirnaty-epar-medicine-overview_pl.pdf

Comirnaty jest szczepionką stosowaną w zapobieganiu chorobie koronawirusowej z 2019 r. (COVID-
19) u osób od 5 lat.

Szczepionka Comirnaty otrzymała warunkowe dopuszczenie do obrotu. Oznacza to, że będą
gromadzone dodatkowe informacje na temat tej szczepionki (zob. poniżej), które firma ma obowiązek
dostarczyć. Agencja dokona przeglądu wszelkich nowych informacji i w razie potrzeby uaktualni
niniejsze ogólne informacje

Nadal czekam na wskazanie dokumentów z proceduty autoryzacyjnej metody leczenia z #16160. Taki legalista nie może proponować czegoś co nie jest zgodne z procedurami FDA czy EMA

Emtebe
18-01-2022, 17:20
Odgrzewasz kotleta z kwietnia 21r.? Tu masz wywiad z Bondarem z listopada. Nadal leczy amantadyną. :D
https://dorzeczy.pl/zdrowie/232504/wywiad-karwelisa-z-dr-bodnarem-lekarz-scigany-za-leczenie.html

To czy leczy jest wątpliwe. Raczej stosuje.

stos
18-01-2022, 17:23
Robisz się agresywny. To nie moja EMA, tylko regulacje EMA mnie obowiązują. Tu masz wymagania i warunki dla conditional marketing authorisation. Możesz wskazać gdzie jest to twoje wymyślone wymaganie o innych metodach leczenia?

a tu
the medicine fulfils an unmet medical need;

Dalej z tobą nie dyskutuję bo to nie ma sensu.

fotohobby
18-01-2022, 17:33
FIFA opracowała raport odnośnie zdarzeń sercowych i śmierci piłkarzy na boisku.
616 zdarzeń, 475 zgonów !
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33361135/




A nie...czekaj....

Emtebe
18-01-2022, 17:33
a tu
the medicine fulfils an unmet medical need;

Dalej z tobą nie dyskutuję bo to nie ma sensu.

Tak jak pisałem już wcześniej, przeinaczasz lub kłamiesz. Niezaspokojenie potrzeb, to nie brak innych metod.

Swoją drogą innych metod nie ma, bo nadal nie odniosłeś się do prośby o dokumentację proceduty autoryzacyjnej metody leczenia polecanej przez ciebie w #16160. Gdzie i kto przeprowadzał badania kliniczne z pozytywnym efektem? Bo badania, które efektu nie wskazały to rzeczywiście były.

gnago
18-01-2022, 18:09
Taa , jak kupujemy od jedzenia, odzież sprzęt domowy auta wszystko posiada gwarancję producenta . Czemu kupujecie takowe, skoro daliście sobie wstrzyknąć preparaty dużych firm bez gwarancji, ba ustawowo producenci są zwolnieni od jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje strzyki jak i służba zdrowia w danym kraju. Dla zmydlenia oczu zarząd naszego kraju stworzył fundusz dla nopów upłynęły dwa lata i nie ma przepisów wykonawczych.
Tak wyśmiewany szamanizm/mądrość ludowa słusznie orzeka: Jak Bóg chce kogoś ukarać odbiera mu rozum.

Wielu kłutych już o tym się przekonało, a wielokrotnie więcej przekona się w następnych latach

fotohobby
18-01-2022, 18:12
A jaką odpowiedzialność posiada producent amantadyny stosowanej off-label ?

Chef Paul
18-01-2022, 18:51
I co w tym śmiesznego widzisz? Śmieszy cie śmierć kogoś z mojego otoczenia??
Nie, nie śmieszy mnie niczyja śmierć.
Śmieszą mnie Twoje konfabulacje jako przyczyna śmierci (zakrzepica poszczepienna).
Czyżbyś zapomniał co napisałeś?

stos
18-01-2022, 19:18
Epizod 8
https://vsecretscc.com/episodes-8-live/?mpweb=1603-521-173017

Emtebe
18-01-2022, 19:42
Taa , jak kupujemy od jedzenia, odzież sprzęt domowy auta wszystko posiada gwarancję producenta . Czemu kupujecie takowe, skoro daliście sobie wstrzyknąć preparaty dużych firm bez gwarancji, ba ustawowo producenci są zwolnieni od jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje strzyki jak i służba zdrowia w danym kraju. Dla zmydlenia oczu zarząd naszego kraju stworzył fundusz dla nopów upłynęły dwa lata i nie ma przepisów wykonawczych.
Tak wyśmiewany szamanizm/mądrość ludowa słusznie orzeka: Jak Bóg chce kogoś ukarać odbiera mu rozum.

Wielu kłutych już o tym się przekonało, a wielokrotnie więcej przekona się w następnych latach

Możesz się podzielić tą ustawą, która wprowadziła zwolnienie producentów od jakiejkolwiek odpowiedzialności?

Co do odszkodowania za NOPy, to szczepionka jest od roku, a co do ustawy to wchodzi od lutego https://dziennikustaw.gov.pl/D2022000006401.pdf

fotohobby
18-01-2022, 19:49
Dla zmydlenia oczu zarząd naszego kraju stworzył fundusz dla nopów upłynęły dwa lata i nie ma przepisów wykonawczych.


Tak, fundusz został utworzony wtedy, kiedy w Polsce (a nawet w Europie) nie odnotowano jeszcze żadnego przypadku Covid-19...
Ty się plączesz w najprostszych sprawach...

Ryni
18-01-2022, 20:27
A ja mam pytania.
Który/jaki organ w Polsce dopuszcza do użytkowania środki medyczne?
Jakie badania przeprowadza przed ich dopuszczeniem?
Ile takich środków dopuszczonych jest warunkowo, a ile nie?


Możesz się podzielić tą ustawą, która wprowadziła zwolnienie producentów od jakiejkolwiek odpowiedzialności?

Wydaje mi się, że nie trzeba szukać żadnej ustawy. Wygląda na to, że wszyscy przystępujący do programu szczepień przeciw Cowid19 sami zrzekli się wszelkich roszczeń składając podpis pod oświadczeniem.
https://centermed.pl/pdf/ankietapw.pdf

Emtebe
18-01-2022, 20:54
A ja mam pytania.
Który/jaki organ w Polsce dopuszcza do użytkowania środki medyczne?
Jakie badania przeprowadza przed ich dopuszczeniem?
Ile takich środków dopuszczonych jest warunkowo, a ile nie?


European Medicines Agency. O resztę pytaj u źródła.



Wydaje mi się, że nie trzeba szukać żadnej ustawy. Wygląda na to, że wszyscy przystępujący do programu szczepień przeciw Cowid19 sami zrzekli się wszelkich roszczeń składając podpis pod oświadczeniem.
https://centermed.pl/pdf/ankietapw.pdf

Możesz jaśniej wskazać gdzie jest to zrzeczenie na ankiecie?

Ryni
18-01-2022, 21:12
Nie, nie, ja pytałem o Polskę, nie o Europę.

Na końcu ankiety jest oświadczenie.

Oświadczam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19. Potwierdzam, że zostały
mi przekazane informacje dotyczące tego szczepienia i je zrozumiałam/zrozumiałem. Zostały mi udzielone również
odpowiedzi na wszystkie zadane przeze mnie pytania i zrozumiałam/zrozumiałem udzielone mi odpowiedzi.
I tu pojawia się kolejne pytanie.
Jakie są konsekwencje prawne podpisania takiego oświadczenia?

fotohobby
18-01-2022, 21:15
Nie, nie, ja pytałem o Polskę, nie o Europę.


Google ci zablokowali ?
http://www.urpl.gov.pl/pl/informacja-prezesa-urz%C4%99du-z-dnia-9-pa%C5%BAdziernika-2018-r-w-sprawie-dopuszczenia-do-obrotu-0

d7d
18-01-2022, 23:13
Stawiam na kolejną blokadę logicznego myślenia :)

Kaizen
18-01-2022, 23:58
Dopiero dwa tygodnie po drugiej dawce.
https://bip.brpo.gov.pl/sites/default/files/Kolejna_odpowiedz_MZ_3.08.2021.pdf

Ech... Jest gorzej, niż mi się zdawało. Przed kwarantanną jesteśmy chronieni od 15 dnia od drugiej dawki. Ale ważny moment kontaktu. A jak w momencie kontaktu nie minęło 14 dni od drugiej dawki - mamy 10 dni kwarantanny.
Taki przykład...
2 stycznia dostajemy 2 dawkę. 16 stycznia mamy kontakt . Dostajemy kwarantannę do 26 stycznia.
Ale jak kontakt mamy 17 stycznia to kwarantanny zero.


Wygląda na to, że wszyscy przystępujący do programu szczepień przeciw Cowid19 sami zrzekli się wszelkich roszczeń składając podpis pod oświadczeniem.
https://centermed.pl/pdf/ankietapw.pdf

A zacytujesz to zrzeczenie roszczeń? Bo w linku nic takiego nie ma.



Nie, nie, ja pytałem o Polskę, nie o Europę.

Sprytna manipulacja. A ja zapytam o Pcim Dolny. Bo dopuszczenie w Polsce nie dopuszcza chyba w Pcimiu... Czy może dopuszczenie w zbiorze dopuszcza w podzbiorze.



Jakie są konsekwencje prawne podpisania takiego oświadczenia?

Niczego przecież się nie zrzekasz. Ryzyko kursowe znam - ale oszukańcze praktyki w sądach banki przegrywają.
Podobne oświadczenie musisz (czy raczej żona) podpisać błagając 0 znieczulenie w czasie porodu.

kemot_p
19-01-2022, 07:01
Orientujecie się jak wygląda obecnie procedura uznania za ozdrowieńca? Jeśli dana osoba zrobi sobie dzisiaj test i wyjdzie on pozytywny to ile czasu (do kiedy) musi przebywać na izolacji? Czy po tym czasie jest uznawana za ozdrowieńca z automatu, czy potrzebny jest negatywny test?

goguś
19-01-2022, 08:26
Po zakończeniu leczenia a pobrać możesz to z ministerstwa zdrowia poprzez profil zaufany tyle wyczytałem , miałem to żonie załatwić ale mi sie zapomniało w sumie po co ?

Emtebe
19-01-2022, 08:49
Nie, nie, ja pytałem o Polskę, nie o Europę.

URLP.

Google jest u ciebie dostępne?



Na końcu ankiety jest oświadczenie.

I tu pojawia się kolejne pytanie.
Jakie są konsekwencje prawne podpisania takiego oświadczenia?

Trzeba naprawdę bardzo dużo złej woli, bo to nawet nie kwalifikuje się jako pokraczna interpretacja, aby uznać ten zapis za zrzeczenie.

Ryni
19-01-2022, 13:22
To jest ciekawe zadałem trzy pytania, które są w zasadzie bez większego znaczenia. Co ciekawe próbowaliście odpowiedzieć tylko na jedno i to chyba nie do końca zdając sobie sprawę o co w tym chodzi.
Do tego napisałem zdanie w którym coś przypuszczam. Użyłem w nim zwrotu, że coś mi się wydaje(być może miałem jakąś wizje) i tylko Kazein zwrócił uwagę, że to może być manipulacja.
I w istocie tak było, to była manipulacja by pokazać wam jak łatwo pozostawiając jakieś niedopowiedzenia, stawiając jakieś pytania itp można nami manipulować.
I być może takie technik stosują też media i co gorsze politycy. Dlatego czytając/słuchając cokolwiek zwracajcie uwagę właśnie na takie detale.

Emtebe
19-01-2022, 14:22
To jest ciekawe zadałem trzy pytania, które są w zasadzie bez większego znaczenia. Co ciekawe próbowaliście odpowiedzieć tylko na jedno i to chyba nie do końca zdając sobie sprawę o co w tym chodzi.
Do tego napisałem zdanie w którym coś przypuszczam. Użyłem w nim zwrotu, że coś mi się wydaje(być może miałem jakąś wizje) i tylko Kazein zwrócił uwagę, że to może być manipulacja.
I w istocie tak było, to była manipulacja by pokazać wam jak łatwo pozostawiając jakieś niedopowiedzenia, stawiając jakieś pytania itp można nami manipulować.
I być może takie technik stosują też media i co gorsze politycy. Dlatego czytając/słuchając cokolwiek zwracajcie uwagę właśnie na takie detale.

Ciekawe jest to, że zadane przez ciebie pytania potraktowałem jako bez większego znaczenia i odpowiedziałem w sposób minimalistyczny. Po kolejnych pytaniach już nawet nie siliłem się na nazwę, tylko użyłem skrótu. Twoja analiza deklaracji w karcie szczepień wskazywała na to, że tobie się nie wydaje, tyko masz wizje i dlatego bez wdawania się w tłumaczenie podzieliłem się werdyktem. Musisz zwracać uwagę na takie detale, bo możesz błędnie wnioskować, że wzbudziłeś zainteresowanie.

kemot_p
19-01-2022, 14:47
Ciekawe dane, wynika z nich że z każdą kolejną falą nie obniża się średnia wieku ofiar, wbrew temu co sugerowano w mediach:
https://pbs.twimg.com/media/FJTMnBjWQAceuBP?format=jpg&name=large

kemot_p
19-01-2022, 15:01
Po zakończeniu leczenia a pobrać możesz to z ministerstwa zdrowia poprzez profil zaufany tyle wyczytałem , miałem to żonie załatwić ale mi sie zapomniało w sumie po co ?

No właśnie o szczegóły mi chodzi - ile dni izolacji, ile potem trzeba mieć negatywnych testów, a może żadnego. Ile u Twojej żony trwała izolacja dokładnie co do dnia i od kiedy liczone :)? Czy na zakończenie musiała być testowana?

goguś
19-01-2022, 15:17
W sumie 18 dni chorobowego miała z tym że sam covid trwał ok 5 dni ot taka lajtowa grypa jak by o zakończeniu decyduje lekarz oczywiście po poradzie telefonicznej no bo jakże by inaczej , wpisała że żona zdrowa i za dwie godziny przyszedł SMS że kwarantanna zakończona dla niej bo ja musiałem dalej kiblować mimo że nie chorowałem w tym SMS było coś o pobraniu statusu ozdrowieńca z strony ministerstwa zdrowia , dokładni ci aż tak tego nie powiem bo ja do takich rzeczy nie przykładam wagi .

henrykow
19-01-2022, 16:06
Nie, nie śmieszy mnie niczyja śmierć.
Śmieszą mnie Twoje konfabulacje jako przyczyna śmierci (zakrzepica poszczepienna).
Czyżbyś zapomniał co napisałeś?

Nic nie zapomniałem, tak było i to jest prawda. I ie mam zamiaru przez kolejne dwadzieścia lub pięćdziesiąt postów wyjaśniać bo już wszystko napisałem w tej sprawie.

kulibob
19-01-2022, 16:16
W sumie 18 dni chorobowego miała... .

Sam zysk

stos
19-01-2022, 16:31
Epizod 9
https://vsecretscc.com/episodes-9-live/?mpweb=1603-531-173017

Emtebe
19-01-2022, 17:00
Ciekawe dane, wynika z nich że z każdą kolejną falą nie obniża się średnia wieku ofiar, wbrew temu co sugerowano w mediach:
https://pbs.twimg.com/media/FJTMnBjWQAceuBP?format=jpg&name=large

Jesteś pewien, że coś takiego sugerowano? Wiesz może, w których mediach?

irqul
19-01-2022, 17:13
Ależ emocje w kowidiańskim sporcie :popcorn: Po szczepieniach, (po to aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować), doszedł nowy element taktyczny- kiedy się zarazić, żeby, jako ozdrowieńcy, móc skakać w najważniejszych zawodach. Jak się wydaje, jeszcze nie wszyscy skoczkowie to dopracowali:
https://sport.interia.pl/raporty/raport-pekin-2022/aktualnosci/news-daniel-andre-tande-i-fredrik-villumstad-z-pozytywnymi-wynika,nId,5777143

sito
19-01-2022, 17:45
Ależ emocje w kowidiańskim sporcie :popcorn: Po szczepieniach, (po to aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować), doszedł nowy element taktyczny- kiedy się zarazić, żeby, jako ozdrowieńcy, móc skakać w najważniejszych zawodach. Jak się wydaje, jeszcze nie wszyscy skoczkowie to dopracowali:
https://sport.interia.pl/raporty/raport-pekin-2022/aktualnosci/news-daniel-andre-tande-i-fredrik-villumstad-z-pozytywnymi-wynika,nId,5777143

Aż dziwne że Novak Djokovic na to nie wpadł przed Australian Open :-)

irqul
19-01-2022, 19:49
Aż dziwne że Novak Djokovic na to nie wpadł przed Australian Open :-)

Jak już mówimy o graniu w penisa, to oprócz wydymania Novaka, australijscy kowidianie są w czołówce kategorii C19,... a nasi forumowi Świadkowie Covida chcą żebyśmy szli w ich ślady :no:

https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2020-03-01..latest&facet=none&pickerSort=desc&pickerMetric=new_cases_smoothed_per_million&Metric=Confirmed+cases&Interval=7-day+rolling+average&Relative+to+Population=true&Color+by+test+positivity=false&country=AUS~ISR~POL (https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2020-03-01..latest&facet=none&pickerSort=desc&pickerMetric=new_cases_smoothed_per_million&Metric=Confirmed+cases&Interval=7-day+rolling+average&Relative+to+Population=true&Color+by+test+positivity=false&country=AUS~ISR~POL)

goguś
19-01-2022, 19:50
Sam zysk

W sumie ciut straciła ok 200 zł ale za to przygotowania do świąt szły jak burza :D:D

goguś
19-01-2022, 19:53
Aż dziwne że Novak Djokovic na to nie wpadł przed Australian Open :-)

Djokowicz zagorzały antyszczepionkowiec wybulił sporo swojej kasy dla Duńskiego koncernu który opracowuje lek na covida więc ja go rozumię . latam ma być gotowy i testowany.

goguś
19-01-2022, 19:54
A kto stracił już na tzw nowym ładzie ? mnie skubnięto dokładnie 73 zł .

kulibob
19-01-2022, 20:02
W sumie ciut straciła ok 200 zł ale za to przygotowania do świąt szły jak burza :D:D

Przelicz teraz te 200 zł na roboczogodziny. Sam zysk ..... lepiej obiad ugotować i obejrzeć film za te pieniądze

kulibob
19-01-2022, 20:04
A kto stracił już na tzw nowym ładzie ? mnie skubnięto dokładnie 73 zł .

Nie wiem czy to ład czy nie ale ok 50 zł krusu mam więcej na kwartał..

stos
19-01-2022, 20:13
Aż dziwne że Novak Djokovic na to nie wpadł przed Australian Open :-)

On właśnie tą metodę zastosował.
Kangury go wywalili żeby nie był przykładem dla antyszczepionkowców.

d7d
19-01-2022, 21:13
A kto stracił już na tzw nowym ładzie ? mnie skubnięto dokładnie 73 zł .

Wszystkich skubnięto tylko nie wszyscy o tym wiedzą :D

woan
19-01-2022, 22:04
Szczepionka nie działa.Dziś fan szczepień skoczył do mnie z tekstem,że został przed świętami zarażony przez nie szczepionego gościa:lol2:,ale przeszedł lekko bo szczepiony 3 dawkami i piekli się mi nad uchem. Mówię panie weź pan tabletkę od bólu głowy bo mnie głowa zaczyna boleć od tego co pierdo.....isz,jak pan weźmiesz to mi przejdzie,a ja wezmę też i panu przejdzie . Zrobił wielkie oczy i poszedł.A i jeszcze o bez objawowej chorobie mi gadał w drodze powrotnej. Niby wykształcony, z dużymi pieniędzmi ,ale tępy.

d7d
19-01-2022, 22:16
Fascynująca opowieść :D tylko nic z tego nie wynika.
To że mu mówisz "co pierdo.....isz" nie znaczy że masz rację.
Masz "swoją" wybiórczą rację.
Ty też twierdzisz że nie ma "bezobjawowej choroby" ?
PS Nie wie,m czy jesteś "wykształcony, z dużymi pieniędzmi", o ostatnie nie zapytam bo nie wypada :D
Nie jest ładnie tak opluwać bliźnich.
To że ma inny pogląd nie znaczy że jest "tępy".

goguś
20-01-2022, 07:54
Raczej ten gość jest tępy bo logicznie jak by myślał to byłby spokojny jak baranek wszak mu tłumaczono przez cały rok z 30 tysięcy razy na tydzień że szczepionka go zabezpieczy i będzie wolny dostanie paszport na wieczne czasy itp itd a tu wychodzi że to tępy burak skoro nie zrozumiał telewizyjnych zapewnień , burak i tyle .

2112wojtek
20-01-2022, 11:22
Niby wykształcony, z dużymi pieniędzmi ,ale tępy.
Czyli trafił swój na swego.

kemot_p
20-01-2022, 12:38
W sumie 18 dni chorobowego miała z tym że sam covid trwał ok 5 dni ot taka lajtowa grypa jak by o zakończeniu decyduje lekarz oczywiście po poradzie telefonicznej no bo jakże by inaczej , wpisała że żona zdrowa i za dwie godziny przyszedł SMS że kwarantanna zakończona dla niej bo ja musiałem dalej kiblować mimo że nie chorowałem w tym SMS było coś o pobraniu statusu ozdrowieńca z strony ministerstwa zdrowia , dokładni ci aż tak tego nie powiem bo ja do takich rzeczy nie przykładam wagi .

Żona próbowała dowiedzieć się jak to w praktyce wygląda, na infolinii sanepidu 95 osób w kolejce :D
A później się dziwią, że ludzie się nie testują...

Ryni
20-01-2022, 12:53
Jak pobrać Unijny Certyfikat Covid?
Internetowe Konto Pacjenta

1.Zaloguj się do Internetowego Konta Pacjenta dostępnego pod adresem: pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta. Możesz to zrobić za pomocą profilu zaufanego lub potwierdzając tożsamość poprzez bankowość elektroniczną.
2.Wejdź w zakładkę ,,Certyfikaty”.
3.Wybierz rodzaj dokumentu adekwatny do Twojej sytuacji (osoba zaszczepiona, ozdrowieniec, test na COVID-19 z negatywnym wynikiem).
4.Pobierz kod QR i zapisz go na swoim urządzeniu lub wydrukuj.

Źródło: https://upacjenta.pl/poradnik/unijny-certyfikat-covid-jak-go-pozyskac-i-jakie-informacje-zawiera