PDA

Zobacz pełną wersję : Dobrze kryjąca biała farba



jnow1
16-03-2020, 16:37
Biała farba do wnętrz -dobrze kryjąca w średniej cenie - jaką polecacie na żółte ściany- nie musi być na 1 raz ,aby dobrze pokryła na 2 razy

E-Rzecznik Śnieżka
30-03-2020, 22:49
Szanowny Panie,
Czy ściany są pomalowane w kolorze żółtym i chciałby Pan je przemalować na biało, czy też są pożółknięte np. od dymu papierosowego? W pierwszym przypadku należałoby po oczyszczeniu i odpyleniu powierzchni zastosować najpierw farbę podkładową Śnieżka Grunt, która wyrówna podłoże, sprawi, że będzie mniej chłonne, zmniejszy zużycie farby docelowej. Dopiero po jej wyschnięciu może Pan zastosować farbę nawierzchniową np. Śnieżkę Eko Plus. W przypadku pożółkniętych powierzchni najlepiej wykorzystać najpierw podkładową farbę izolującą, a następnie wykonać malowanie nawierzchniowe.

LenaLbn
31-03-2020, 10:01
Beckers Designer.
Wypróbowałam też polecaną mi przez kilka osób Tikkurilę, ale jednak Beckers lepiej kryje.

coulignon
31-03-2020, 13:25
zastosować najpierw farbę podkładową Śnieżka Grunt, która wyrówna podłoże, sprawi, że będzie mniej chłonne, .


Naprawdę polecacie ten produkt na tym forum? Może by się Pan Rzecznik popisał o tej farbie w innym temacie? Tam jest sporo "zadowolonych" klientów.

Karasso
31-03-2020, 17:38
STO lepszą nie malowałem

gkeb
29-04-2020, 17:36
Mam podobny dylemat, ale na oliwkową ścianę. Dulux EasyCare+? Beckers Designer Colections? Magnat Ceramic? Najlepiej coś w macie. Mam do pomalowania ok. 65m2 (x2 warstwy), więc liczę na jakieś 10l farby z wydajnością 14-15/l.